wmaraci reklam

YeniAkit ve Ahsen Tv'e neden dava açılamıyor?

22 Mesajlar 2.933 Okunma
wmaraci reklam

ismail03 ismail03 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Ameliyathane Hemşiresi
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad I** Ç**
  • Mesajlar 2633
  • Beğeniler 344 / 487
  • Ticaret 12, (%100)
msdselim Kardeşim Türkiye Laik ve Özgür bir ülke tamam ama bunlar laiklik tanımının dışına çıkıyorlar sorun burada sevmem almam aldırmam alanın aklında kusur ararım. Dün şehit olan Polislerin Töreninde bir görüntüyü alıp Reis'e(!) ters baktı diye dava açılmasını isteyen sığırlarla beraber yaşıyoruz.Bu ülke ne zaman bu duruma geldi
tweet

wmaraci
reklam

tashift00 tashift00 WebYapımcısı Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek SEO & Grafik
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 1447
  • Beğeniler 188 / 280
  • Ticaret 62, (%100)
yandaş medya

msdselim msdselim tryemek.net Kullanıcı
  • Üyelik 15.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 2046
  • Beğeniler 493 / 197
  • Ticaret 28, (%100)
tashift00 Tarafsız medya yokki zaten :D
RuZzGaR

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 28.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad I** Ç**
  • Mesajlar 2633
  • Beğeniler 344 / 487
  • Ticaret 12, (%100)
msdselim tashift00 ülkenin en büyük sıkıntısıda bu

wmaraci
wmaraci

Hellyeah Hellyeah WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 280
  • Beğeniler 38 / 59
  • Ticaret 0, (%0)
Akit gazetesi hükümet yalakalığından başka birşey yaptığı yok çünkü gazeteyi satıp para kazanma derdindeler işlerini yaptırma derdindeler. Ahsen Tv dangalakları da din üzerinden ve yine hükümet yalakalığından faydalanarak populer olma insanlara dini yayıyorum diye kendi zihniyetlerini aşılama peşindeler.Yarın hükümet devrilse ve başa chp gelse bakın nasıl değişiyorlar ileride görmek nasip olursa iyi takip edin.

HELLYEAH - I dont care anymore

GAMSIZ GAMSIZ WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek Bilgi işlem
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** G**
  • Mesajlar 201
  • Beğeniler 63 / 76
  • Ticaret 0, (%0)
Açıkça Atatürk ve Cumhuriyet düşmanlığı yapanlar biliniyor zaten, ama onlardan gelen zararın kat kat fazlası Atatürkçü ve Cumhuriyetçi geçinip gerektiğinde bunlara yedek lastiklik yapanlardan geliyor malesef.
Dava mava sonuç alamayacağın boş şeylerle uğraşmak yerine gerçekten iyi niyetle bunlara inanıp destek verenleri uyandırmaya çabala bence.

• Üyelik 28.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad I** Ç**
  • Mesajlar 2633
  • Beğeniler 344 / 487
  • Ticaret 12, (%100)
Hellyeah Hocam Chp başa gelemez Kemal Kılıçtaroğlu ve bi kaç vekil oldukça onun yerine daha iyi bir vatansever biri gelmeli halka tanıtılmalı ben açıkcası buna uygun tek parti hepar'ı görüyorum
GAMSIZ Malesef sadece cebini düşünüp Atatürk'ü ve Atatürkçülüğü kullananlardan çok çekiyoruz.Dava sonuç nasıl alamayız devlet destekli bir gazeteye açılan davayı mutlak düşürürler.Elimden geldiğince hakaret etmeden anlatmaya çalışıyorum ve bu konuda doğru yola çevirdiğim insanlarda oldu önce tartışıp sonrasında dost olduğumuz Atatürk ve ilkelerini daha iyi anlayan arkadaşlar edindim ama yetmiyor hocam ADD(Atatürkçü Düşünce Derneği) ve Genç Atsızlar'a üyeyim hiçbirinden ses çıkmıyor suskunlar hiçbir etkinlik yok

MertUslu MertUslu Estağfirullah Kullanıcı
  • Üyelik 06.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ademoğlu
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 1022
  • Beğeniler 240 / 291
  • Ticaret 3, (%100)
https://tr.wikipedia.org/wiki/Atatürk_Aleyhine_İşlenen_Suçlar_Hakkında_Kanun

Bu 2. konu oldu, buradaki maddeleri yanlış anlıyorsunuz. Maddeler o kadar geniş kapsamlı değil, alenen hakaret yazıyor orada. Daha net anlatılmak gerekirse açık açık küfür etmeleri gerekiyor.
Ha şaşı yapmışlar orası belki hakarete girebilir bilemiyorum, o kadar hukuk bilgim yok ancak bir şekilde ört pas edilebilir. Sıradan halktan birinin şikayetiyle kolay kolay bir şey olacağını sanmıyorum büyük bir kurumun el atması gerekir bence.

Ayrıca olmasaydı da olurduk demek suç değildir not olarak düşmek isterim.

• Üyelik 28.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad I** Ç**
  • Mesajlar 2633
  • Beğeniler 344 / 487
  • Ticaret 12, (%100)
MertUslu benim anlatmak istediğim bir kesim için manevi değeri olan Atatürk'e İtafen yapılmış ve Atatürkçüleri kışkırtmaktadır.Seversiniz yada sevmezsiniz ancak saygı duymalısınız (sözüm meclisten dışarı) Bu konuda bir Makale buldum

Sungmert Sungmert carpe diem ne diyem Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 1233
  • Beğeniler 506 / 407
  • Ticaret 39, (%100)

ismail03 adlı üyeden alıntı

MertUslu benim anlatmak istediğim bir kesim için manevi değeri olan Atatürk'e İtafen yapılmış ve Atatürkçüleri kışkırtmaktadır.Seversiniz yada sevmezsiniz ancak saygı duymalısınız (sözüm meclisten dışarı) Bu konuda bir Makale buldum

Güzel kardeşim her gün dergilerde, gazetelerde ülke Cumhurbaşkanı'nı ne durumlara sokuyorlar. Eski padişahları... Din adamlarını vs.

Atatürk'e de bu şebekler bunu yapıyor işte. Hepsine bir şekilde dur denilmesi ya da hiç kimsenin bunlara ses etmemesi gerekiyor. İnsanlar bu noktada ayrılıyor. Birine hakaret edilsin birine hakaret edilmesin çok yanlış bir durum olur.
msdselim

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al