Değerli arkadaşlar forumumuz da ve diğer forumlarda bir çok recyclix yatırımcısı bulunmakta... Hiç kimse son güncellemelerden bahsetmeden sürekli referans kasmaya, insanları yatırım yapmaları için sürekli teşvik etmeye çalışıyorlar... Bu durum beni rahatsız ediyor açıkcası...

Kısaca yazılı olarak bilgilendirme yapmak istiyorum;

Arkadaşlar recyclix ortalama 1 yıldır sanal yatırımcılar sayesinde 140 Milyon Avro ciro elde etti ve 30 Aralık 2017 tarihi ile yeni yatırımcılara kapılarını kapatıyorlar. İçeride fonları bulunan yatırımcılar ise Ekim 2018'e kadar yatırımlarından kazanmaya devam edecekler...

2018 Ekim sonunda recyclix hesaplarında bulunan ana fonları %25 kesinti yapılarak kişilerin ödeme kanallarına aktarılacak...

Ayrıca Recyclix yeni bir yatırım sistemiyle 2018 Ekim ayında karşımıza çıkacak. Dileyen recyclix yatırımcıları %50 fon oranlarıyla yeni sisteme geçiş yapacaklar.

Recyclix konuyla alakalı düzenli olarak resmii websitesi üzerinde duyurular yapmaya devam edecek...

Konuyla alakalı ben bir video hazırladım, dileyen arkadaşlarımız bu videoyu izleyebilir ve çevrelerindeki recyclix yatırımcılarını bilgilendirebilirler...

İlgili olan ve okuyan tüm Wmaraci ailesine teşekkürler :)