USglm adlı üyeden alıntı

Her şeyden öte ben size emeğiniz için teşekkür etmek istiyorum. Konuda 250'den fazla ürün var ve hepsinin de ulaşım linki mevcut. Bayağı uğraşmışsınız belli.

Ek Olarak: Her şeyden öte ben size emeğiniz için teşekkür etmek istiyorum. Konuda 250'den fazla ürün var ve hepsinin de ulaşım linki mevcut. Bayağı uğraşmışsınız belli.

Rica ederim, umarım faydalı olmuştur.

ChesterFiel adlı üyeden alıntı

Ücretsiz Gönderi e/a Turkey aracılığıyla China Post Ordinary Small Packet Plus

ürünler bu kargo seçeneği ile geldiğinde sıkıntı oluyormuş bilgi doğru mu?
Ona göre alacağım bir kaç şeyler var.

Şimdi sıkıntı göreceli bir kavram burda. Şöyle anlatayım size, China Post Ordinary Small Packet Plus kayıtsız bir posta çeşidi. Sadece Çin den çıkana kadar takip edebilirsiniz. Türkiye de takibi söz konusu değil. Ve Kayıtsız posta olduğu için PTT nin imza karşılığı teslim yok. Ev adresi verecekseniz apartmanın kapısına bırakır giderler. Ama iş adresi, yurt, kurum v.s. gibi yerlere zaten sürekli posta getirdikleri için kapıya atıp gitmiyorlar geçerken bırakıyorlar ürünü. Ben bu bu şekilde kargo alıyorum çünkü yıllardır aynı yerde oturuyorum postacım zaten bana birşey gelince eve gelmeden arıyor.

Sözün özü, bence bir sıkıntı yok. Bu yöntemle de istenebilir sonuçta elinize ulaşmayan her üründe paranızı iade alırsınız.

07ibrahim07 adlı üyeden alıntı

Çok teşekkürler hepsini inceledim ve 12 tanesini sipariş ettim :)

Şimdiden hayırlı olsun diyelim o zaman.

Sungmert adlı üyeden alıntı

Mükemmel bir liste olmuş. Ellerinize sağlık!

Being adlı üyeden alıntı

Çok harika ürünler var 15 - 20 tanesini kenara ayırdım, ay sonu sipariş geçeyim. Çok teşekkürler gerçekten büyük bir emek söz konusu.

Darknet adlı üyeden alıntı

emeğe saygı cidden güzel ürünler var teşekkürler :)

impjix adlı üyeden alıntı

Tam 2 saatimi yediniz, bağımlıkık yaptı son şu ürüne bakıp kapatayım diyorum yok olmuyor bi alttakine geçiveriyorum :)

Emeğinize sağlık

Sağolun teşekkür ederim.

webtegez adlı üyeden alıntı

https://tr.aliexpress.com/item/3m-Neon-Light-Dance-Party-Decor-Light-Neon-LED-lamp-Flexible-EL-Wire-Rope-Tube-Waterproof/32713384734.html?aff_platform=product&sk=Ynqnu7e:&cpt=1481734093378&aff_trace_key=07438b3b5733485b812061093682e883-1481734093378-02054-Ynqnu7e&detailNewVersion=&categoryId=200001051

ha bu neon ledi arabam için almayı düşünmüştüm 50 tl ile 60 tl arası fiyat çekmişlerdi 3 metresi için. üstelik işçiliğide dahil değil hiç biriyle. işçilik dahil en az 80 i buluyor. şuraya bak burdan tl ye göre 10 tl gösteriyor. ah bide dolar eskisi gibi olsaydı varya tomar tomar alırdım yemin ediyorum. 2.5 dolara 10 tl gibi bir rakam vermek koymaya başladı.

Hocam zaten bu fiyatları gördükten sonra insanın her şeyi buradan alası geliyor.