Merhabalar

Bıkmadınız mı artık paraları yatırıp yatırıp lınklerın etkisi 1 ay içinde ortaya çıkacak bekleyin yalanından !!

merhabalar seo, bancklink,tanıtım yazısı vs vs bunların hepsi googlenin gözünde işe yaramaz sitenizin hile yoluyla yukarı çıkması anlamı taşımaktadır.Evet belki bana işe yaramaz bişeyden çakmayan birisi olarak bakabilirsiniz.Ancak bu dediğim doğru işe yaramaz sitenize doğal olmayan yollar ile ( para karşılığı ) tanıtım yazısı alarak yukarı çıkarmak sadece geçici bir çözüm yoludur.Bende tanıtım yazısı alıyorum ancak sadece bir kaç dmoz kayıtlı site ve kaliteli siteden oda sadece indexim hızlansın diye başkada almadım. Seo googlenin sevdiği bir şey değil hile yaparak yukarı çıkma taktikleridir ve google her yeni güncellemede bu taktikleri işe yaramaz hale getirmektedir.E peki o zaman ne yapacağım ? Doğal olacaksınız işte burada size vereceğim yollardan doğal olarak ilerleyeceksiniz ve herşeyi zamana bırakacaksınız.Zaten bu süreç içerisinde google sizi en üste taşıyacaktır.Google yiğidin hakkını yemez !
AYLIK ÜCRETİM : 100 TL
not 1 : Süslü püslü konum olamaya bilir ancak size vereceğim hizmet diğerlerinden bin kat daha güzel olacaktır.
not 2 : Tek bir link alımı olmadan zaman içerisinde adım adım yükseleceksiniz.