lostyazilim

WordPress Hakkındaki Tüm Soru/Sorunlarınızı Cevaplıyoruz!

28 Mesajlar 2.624 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

Two Two Çapa Medya Kullanıcı
  • Üyelik 06.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılım, Adwords, Editörlük
  • Konum Niğde
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 137
  • Beğeniler 29 / 28
  • Ticaret 2, (%100)
Selamlar.

Wmaracı üzerinden 00.00'a kadar yapacağınız WordPress yorumlarınızı cevaplamaya çalışacağım.

Başlayalım.. :)

http://bit.ly/capamedya - Elektriği, Suyu Kesilmeyen Makale - Editör Hizmetlerimize Göz Atın..
wmaraci
reklam

kalbimomer kalbimomer WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** M**
  • Mesajlar 39
  • Beğeniler 5 / 7
  • Ticaret 2, (%100)
merhabalar;

http://www.parakazanmaninyollari.gen.tr/

sitem var hızlandırmayı düşünüuorum. Ancak 6,5 saniyede açılıyor. Nasıl hızlandırabilirim?

Saygılarımla;

hozcelik hozcelik i was here Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 1778
  • Beğeniler 776 / 777
  • Ticaret 23, (%100)
kalbimomer Bende gayet hızlı açıldı.

💯 Jenerik ve Projelik Domainler | Tıkla Tüm Domainleri İncele

🥳 Yandex Kurumsal Mail Hizmeti | Sınırsız Süre Kullanım | Tıkla Detayları Öğren

"Bu dünya öyle ki karanlığı aydınlığından fazla,
Herkes daha fazla ister, azla yetinmez asla."

Barun Barun 1910 Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Radyasyon
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 1639
  • Beğeniler 157 / 233
  • Ticaret 8, (%100)
Temamda herhangi bir değişiklik yapmamama rağmen sitemin mobil kısmında sorun oluştu mehmetbarun.com.tr

wmaraci
wmaraci

kalbimomer kalbimomer WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** M**
  • Mesajlar 39
  • Beğeniler 5 / 7
  • Ticaret 2, (%100)
gtmetrix baktın ancak açılma oranını düşük veriyor.

UNKEF UNKEF WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2422
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)
O zaman hadi bakalım başlayalım:)

Burası değerli bir webmaterler topluluğu forumu biz bize yardımcı olmadıktan sonra, işimiz düştüğünde konu açarsak ve işimize gelmeyen yazıları sadece hızlıca okuyup geçtikten sonra hiç kimse bir yere varamaz.

Normalde buzzy scripti kullanıyorum. Gayet başarılı bir script oldu son güncellemesiyle. Ve dahası yapacağınız web sitesi için uygun olan özel ek özelliklerden sonra gerçekten harika bir görünüme ve yapıya sahip oluyor.

Fakat ben bu scriptimi, kendimi web sektöründe çok ilerleyecek veya sürekli uğraşabilecek biri olarak görmediğimden dolayı satıyorum. İlanı BURADA mevcut.

Alan adımı boşta bırakmamak ve arada sırada da olsa bir şeyler paylaşmak için açık tutacağım sitemi. Daha çok makale satın alırım zaten çünkü seviyorum web sitesi ile ilgilenmeyi. Ben çok titiz işler yaptırdım bu güne dek ve buzzy scriptine bile en son 1250-1500TL masraf ettim eklettiğim özelliklerle.

Şimdi ben wordpress kullanayım diyorum. Birkaç tema var kafamda siteme uygun gidebilecek. Fakat korkuyorum, evet net korkuyorum. Sonuçta web sitem online kalacak ve iki gün sonra belki wordpress gümleyecek ve moralim bozulacak. Çünkü online kaldığı sürece ben sitem için makale alacağım, geliştirilmesi için uğraşacağım...
Herkes bilir yok yavaşlama sorunu, yok beyaz ekran geldi girilmiyor vs. sorunları vb. bu güne kadar binlerce konu vardır wordpress için olumsuz yönde. Fakat kolaylığı nedeniyle ve özellikle bir şey istediğimde eklenti satın alıp kurabildiğim için, yani web yazılımdan anlamayan biri için ideal olduğundan dolayı wordpress düşünüyorum. Ancak dediğim gibi korkutuyor beni...

Ne diyorsunuz bu konuda? Tamam büyük siteler var vs. deniyor wordpress kullanan ama ben görmedim. Bir ara görmüştüm bir webmaster sitesi tarzı büyük bir sitenin kullandığını o kadar. Bunun dışında birkaç büyük haber sitesi + büyük şirketlerin (yalnızca blog kısımları) için gördüm. Premium bir tema almadan ve satacağım buzzy geliştirmelerini sitemden silmeden önce sizlere danışmak istedim.

Not: Script ile devam et diyebilecek arkadaşlar için şimdiden söyliyeyim ki ben web yazılım vs. bilmiyorum. Bu nedenle script biraz daha profesyonele kaçıyor bir web sitesi için. Fakat wordpress istediğimiz bir değişikliği barındıran bir eklenti satın alınarak ihtiyacı karşılayabiliyor ve uygulaması kolay olduğu için düşünüyorum. Daha önce kullandım ama bir süre sonra tiksinip çok uzun süredir hiç kullanmadım wordpress.

Duyarlı davranıp cevap yazacak olanlara şimdiden teşekkür ederim.

K4li7e K4li7e WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Sosyal Medya Uzmanı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** V**
  • Mesajlar 139
  • Beğeniler 15 / 22
  • Ticaret 4, (%100)
hddizifilmindir.com sitenin görsel olarak vs eksikleri nelerdir içerik girmeye başlamadım daha yorumlarsanız sevinirim .

Bir nefesine bile hükmedemediğimiz bu dünya için boyun mu bükeceğiz.

Two Two Çapa Medya Kullanıcı
  • Üyelik 06.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılım, Adwords, Editörlük
  • Konum Niğde
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 137
  • Beğeniler 29 / 28
  • Ticaret 2, (%100)
Bir kaç soru yanıtlandı.

UNKEF hocam destansı sorunuza destansı bir yanıt görmek için mesaj kutunuzu kontrol edin :D

* Diğer sorular da yanıtlanıyor.

http://bit.ly/capamedya - Elektriği, Suyu Kesilmeyen Makale - Editör Hizmetlerimize Göz Atın..

hasanayt hasanayt Ogreniyor.php Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Makine T.
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 879
  • Beğeniler 126 / 125
  • Ticaret 6, (%100)
Hocam sitemin panelini çok aşırı yavaş buluyorum,

Birde Sıfırdan bir wp kurulduğunu hayal edin ilk yapması gereken adımları yazar mısınız üşenmeden :) 2 sorumu merak ettim şimdi :)

CEMB CEMB WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 315
  • Beğeniler 39 / 95
  • Ticaret 0, (%0)
UNKEF bir kere wordpressten hiç korkma çözmen en fazla 4 gün sürer 4 günü sonunda bir bakarsın wordpress i sanki yıllardır kullanıyormuş gibi hissedersin ben de wordpress kullanıyorum baya yatırım yaptığım sitem için ve adsense daha koymadım seninle biraz benzer karakterdeyiz anlattığına göre bende kod bilmem o yüzden eskiden blogger sonra php ve en son wordpress e geldim kod bilmeyen sen ben gibiler için kod sitesi işi yalan bize ya blogger açıcan ya wordpress
Two

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al