wmaraci reklam
lidertakipci

Çağatay Ulusoy .NET için fikirleriniz nelerdir ? Neler yapılabilir ?

20 Mesajlar 2.073 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

berkayztr berkayztr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 223
  • Beğeniler 51 / 67
  • Ticaret 5, (%100)
Selamlar, akşam cagatayulusoy.net domainini aldım, ünlü adı olduğu için şuanda da çok izlenen bir dizisi olduğu için bir işe yarayabileceğini düşündüm fakat bu domain ile ne yapabileceğimi bilmiyorum, sizin önerilerinize ihtiyacım var :)

Çağatay Ulusoy hakkında neler yapabilirim, telif içermeyecek şekilde fan sayfası tarzında ne olabilir ? Blog mu yapayım forum mu ? İçerik olarak ne olsun ? Bu domain ve yapacağım siteden nasıl gelir sağlarım yani insanların neler dikkatini çeker?

Ben televizyon izleyen birisi değilim, magazini de çok takip etmiyorum, Çağatay beyi bir iki kez duydum popüler olduğunu biliyorum bu konuda neler yapabilirim düşüncelerinizi alabilir miyim :)

Not : Ortak olarak yönetmek yapmak isteyen olursa iletişime geçerse ortak olunabilir, herhangi bir kazanç sağlanırsa ücret bölüşülür, onun dışında belli bir noktaya gelene kadar masrafları halletmeye çalışırız :)

wmaraci
reklam

cLoneX cLoneX profesyonel amele Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek Finans
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 273
  • Beğeniler 34 / 54
  • Ticaret 0, (%0)
Belli bir yere gelir sonrasında bir işe yaramaz diye düşünüyorum. Öncelikle en önemlisi bana kalırsa kendisine ait bir site olmadığını belirtmenizde fayda var çünkü hukuki sonuçlar doğurabilir. Biyografisi hayatı yaşamı dizileri sinema filmleri ayrı başlıklar altında yazılabilir ve bence en önemlisi fotoğrafları ve son dizisinde ki giyim ve saç modası yazılabilir. Başarılar :)
berkayztr

kişi bu mesajı beğendi.

Bilgiye ulaşmanın en sade yolu...

• Üyelik 15.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 223
  • Beğeniler 51 / 67
  • Ticaret 5, (%100)
cLoneX yorumunuz için teşekkür ederim hocam, evet kendisine ait olmadığını belirteceğim, fan sitesidir vs. gibi birşeyler yazmayı düşünüyorum, dediğiniz gibi saç modeli giyimi falan olabilir yalnız ben televizyon vs. izlemiyorum sanırım çağatay ulusoy hayranı birisinden bu konuda destek alsam iyi olabilir :)

SamSmith SamSmith WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek cevirmen
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad K** S**
  • Mesajlar 317
  • Beğeniler 29 / 47
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam yanlis anlama nacizane fikirlerimi söylüyorum.
Televizyon, magazin vs. uzagim diyorsun ama magazinsel bir domain almissin. Olaya bakis acin yanlis. Neden diye soracak olursan benim prensibim domainin projesi olmaz projenin domaini olur olmustur. İlgili olmadigin bir alanda site acman seni biktiracaktir. Bugün bir sitenin kac ayda gelir getirecek bir site haline gelmesi gerektigini hepimiz biliyoruz? Verilen emek, zaman kaybi zaten hic demiyorum bile... Daha proje belli olmadan kazanc konusunda konusmak hele ki bölüsmek gibi seylerden bahsetmen cidden cesaret isi hocam. Sakin yanlis anlama hevesini kacirmak istemem. Ama farkli fikirler zihin acar. Basarilar dilerim....
berkayztr KadirHames JumperTech

kişi bu mesajı beğendi.

Her türlü İngilizce icerik icin pm ile ulasabilirsiniz.
wmaraci
wmaraci

YasinZorlu YasinZorlu Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek WM
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** Z**
  • Mesajlar 154
  • Beğeniler 85 / 33
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam çağatay ulusoy fan sayfalarına falan site linkini yorum atıp yanına çağatay ulusoy hakkında ilgi çekecek birşey yazarsanız bence hit toplayabilir sosyal medyadan.

• Üyelik 15.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 223
  • Beğeniler 51 / 67
  • Ticaret 5, (%100)
SamSmith yorum için teşekkür ederim hocam, estağfirullah yanlış anlayacak birşey yok haklısınız, domain hoşuma gitti Çağatay Ulusoy adı yabancı gelmedi baktım fanı vs. seveni çok domain boştayken alayım dedim belki satılır belki proje yapılır, ortak olmak isteyen biri varsa dediğim gibi masrafları kendim karşılarım bir kazanç sağlanırsa bölüşülür vs. dediğiniz doğru anlıyorum yardımcı olmaya çalışıyorsunuz ama bende aldım duruyor yani belki kullanmam belki satarım belki birisi ister veririm ya da yüksek fanı çok seven birisi denk gelirse blog kurar editör olarak yazılar girebilir falan kafamda bir fikrim yok birşeyler olursa kazanç getirir gibi düşünüyorum aylık aranması 100.000-1.000.000 arası bence gayet iyi, siteyi ilk sayfaya çıkarıp güncel içerikler tutmak fanlarını çekmek daha sonra keyifle izlemek var ama televizyon dünyasıyla aram yok sanırım bir yardımcı bulmam lazım ya da bu işi yapmamak :) teşekkür ediyorum tekrardan

YasinZorlu evet mantıklı hocam yalnız siteyi kurmadık içerik olarak ne olabilir diye düşünüyoruz :)

dogandeniz dogandeniz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Computer Programming
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** Ç**
  • Mesajlar 681
  • Beğeniler 171 / 178
  • Ticaret 4, (%100)
Çağatay Ulusoy'a sat kardeş :-) Alır valla tweet at para çok onda :-) Goodady'den açık arttırma yaparsın alırım derseler
steel

kişi bu mesajı beğendi.

🇹🇷🇹🇷🇹🇷

Kaplan Kaplan ahmetkaplan.net Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek User Interface Designer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1084
  • Beğeniler 304 / 530
  • Ticaret 4, (%100)
Başlığı .NET olarak bir tek algılayan benim sanırım. :)
onurkoseler

kişi bu mesajı beğendi.

Ozdemiir Ozdemiir Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** Ş**
  • Mesajlar 704
  • Beğeniler 4 / 120
  • Ticaret 0, (%0)
filmci dizici siyasetci şucu bucu bunların belli dönemleri vardır ondan sonra lamba gibi söner dahada yanmaz at çöpe gitsin hesabı senin burada emeğin çöp olur bu adama oluşturacağın siteyle normal bir biyagrafi sitesi açsan hayatlarını anlatsan en azından öldükleri zaman veya ölüm yıl dönümlerinde kafada olursan hit kasar para kazanırsını biyaografi sitelerinin tbm iyidir yani bunu bir şahsa mal edip emek verme genelde bir biyagrafi ve şarkı sözleri sitesi kur

Önerim şudur kimsenin isminde olan isimleri almayın site kurmayın emek paranıza yazık sonra 3 sene sonra 5 sene sonra boşa ona buna site kurmuşum genel bir site kursaydım wmaraci gibi olsaydım şuan parayla oynuyordum dersin anlık sevdalara değil ömürlük taze aşklara bakın
1SMHMedya JumperTech

kişi bu mesajı beğendi.

Sevda Sevda Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 43 / K
  • Meslek Chief Executive Officer
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 91
  • Beğeniler 48 / 30
  • Ticaret 0, (%0)
Çağatay ULUSOY'a Twitterdan veya mail vs. yolu ile ulaş satın derim boşuna uğraşmayın :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al