Merhabalar Arkadaşlar

GoogleBloq kesmedi yeni bir fikir ile karşınızdayım :)

Arkadaşlar WordPress ile bayağıdır ilgileniyorum ve çokta seviyorum kurulum kullanım tema editleme vs .. az veya çok bir bilgi birikimimizde var internette binlerce wordpress destek diye geçinen site var ama çoğunda paylaşılan 1 wp teması dışında bir şey yok

site hazır ve şuanda aktif içine içerik ekleyip forum kurmak ile meşgulum ...

Konuyu açmamdaki temel gaye forum üyesi arkadaşlarımızın kardeşlerimizin abi ve ablalarımızın görüşlerini almak destek olup olmayacaklarını öğrenmek bir yerde beyin fırtınası yapmak ....

WmAraci Forumu çok güzel bir ortam ki ilk mesajımdan veri düzenli devam etmekte ve google kategorisi ile ayrıca ilgilenmekteyim ...

Forumumuz (Wmaraci) genel bir webmaster forumu benim yapacağım ise smf kurulu ve alanı sade ve sadece wordpress kurulu bir forum + blog ..
Her şekilde wmaracı forumuna destek ve aktifliğimiz devam edecektir.
SİSTEM İŞLEYİŞİ ...

Blog hazır şimdi kategoriler ile yazı eklemeye bakıyorum düşüncem destek olmak isteyen ve wordpress bilgisi olup isteyenlere editörlük vermek ve forumda aktif rütbe verip hep beraber etkin bir wordpress topluluğu oluşturmak ...

Veya sizler ne dersiniz ?

NOT :
Ben destek olsun yada olmasın tek veya sizlerle bu projemi gerçekleştireceğim ki şuanda domain host hazır blog kuruldu içerik ekleme aşamasındayım devam edeceğim konuyu açmamdaki gaye bu girişimimize nasılgeri geri dönüşler olacağıdır !

Hepinize saygı ve selamlarımı sunuyorum nasıl geri dönüşler olacak merak ediyorum :)