tamerh adlı üyeden alıntı

Bence kendi sitenizi yazının sonunda paylaşmalıydınız. Böylelikle:
1) Tevazu göstermiş olurdunuz.
2) Daha özgüven sahibi bir izlenim bırakırdınız.
Hem zaten listelerde son madde daha çok akılda kalmaz mı?

Haklı olabilirsiniz. Bu açıdan bakmadım hiç. Niyetim asla kendini beğenmişlik yapmak değildi. Hiç de hoşlanmadığım bir tavırdır bu. Böyle anlaşılacağı aklıma gelse böyle yapmazdım ve kendi sitemi en sona eklerdim. Konuya iki kişi bu şekilde yorum yapınca hatamı fark ettim. Ayrıca, önerinizi dikkate alarak değişiklik de yaptım ...

Uyarı ve tavsiyeniz için teşekkür ederim ...

Ek Olarak:

JumperTech adlı üyeden alıntı

Bu makaleye verilecek en iyi isim, kendini beğenmiş makale.

Çok sert olmamış mı sizce de? Sadece yanlış anlaşıldım hepsi bu kadar. Asla düşündüğünüz gibi, kendini beğenmiş biri değilim. Böyle bir imaj bıraktığım için kendi adıma üzüldüm. Tek bir konuyla değerlendirme yaparak, peşin görüşlü tavrınız için ayrıca üzüldüm. Canınız sağolsun. Sert de olsa uyarınız için teşekkür ederim ...

Not; Ayrıca, eğer kendimle ilgili yazmış olduğum bilgilere takıldıysanız, bunu sitemde yayınlamış olduğum yazılara olan hakimiyetime dikkat çekmek için yaptım. Ziyaretçilerin okuduğu yazılarda sallama bilgiler olduğunu düşünmemeleri adına kendimle ilgili bu bilgileri paylaştım. Sitede yayınlamış olduğum bilgilerin, tavsiye ve önerilerin çok büyük bir bölümü uzmanlık isteyen konular çünkü. Umarım ne demek istediğimi anlatabilmişimdir ...