Dünyanın bir çok ülkesinde hizmet veren bir ******* şirketi olan Free akılları bulandıran paketler sunuyor.
Diğer tüm şirketler böylesine hizmet ve fiyatlar sunamazken bu şirket nasıl bu fiyatlar ile hizmet sağlıyor anlamış değilim. Bir haftadır kullanmaya başladığım mobil paketi ilk yıl ayda 2 € geri kalan zamanlar 19.99 € Üstelik çekim kalitesi Saint-Ettienne de mükemmel. Ayrıca paket içerisinde akıl almaz şeyler sunuyorlar. Türkiye'den Fransaya yeni gelmiş biri olarak beni en çok hayrete düşüren şey Fransadaki Telefon,İnternet,Kablo TV fiyatları.

Beni çok şaşırtan bu durumu sizlerle de paylaşmak istedim. Umarım bu şirket Türkiyeyide aşağıdaki kırmızı alanlara ekler.

Aşağıdaki görselde şuaan aylık 2€ ya kullandığım cep hattımın tarifesi. ( google ile çeviri yapıldı )

Aşağıdaki görselde speed test sonuçları 4g sonuçları en alttaki ise H+ sonucu

Ek Olarak: Millet ses çıkarmadıkça sokmazlar sanmıyorum ama gelmesini çok isterim yani en azından bizimkiler gibi sahte sınırsız değil, gerçekten herşey sınırsız, belli ülkelere yurt dışı aramalar,sm,mms bile sınırsız 50gb 4g internet bitince 3gb da 3g internet veriyorlar oda biterse düşük hızdan kullanmaya devam.