Kraladam adlı üyeden alıntı

Valla yorum yazmayım diyorum :) Sonra beni gıcık birisi sanıyolar :) Arkadaş konuyu açan arkadaş kaç yaşında merak etim :) Akasya durağı cennet mahallesi,kurtlar vadisi ne biliyim hangi dizi kaliteli Allah için :) Kısır döngüye girmiş dizi topluluğu :) Yapsınlar izleyelim. İnsanları aptal yerine koymaktan başka yaptıkları birşey yok :) Mesala muhteşem yüzyıl :) Hangi yabancı dizide padişahın zamparalık yaptığını gördünüz arkedeş :) Adamın yaptığı seferler savaşlar anlatılacğaı yerde gidip nasıl sarayda aşk yapıyor onun fantezisini yapıyorlar :) Ya bu konu uzun konu çok yazmak istemiyorum yinede uzun oldu .) Ana fikir şu , adam gibi dizi yapsınlar ,sağından solundan bilmem ne reklamları çıkan,ana fikri aşk romantik olmayan ,gerçekten ama gerçekten vav dedirten dizi olsun izleyelim.

Aynı konudan bahsettiğimizin farkında mısınız ?

Yorumunuzu okuduktan sonra benımle aynı şeyleri düşündüğünüzü ama bunun yanı sıra düşündüklerinizin farklı olduğunu söylemeniz çok garip geldi. Aynı durumdan bahsederken sanki farklı bir şeyden bahsediyormuş gibi konuşmanız da ayrı bir olay :)

Bu arada İngiltere'de kendi kralları ile ilgili yaptıkları diziler ve filmlerde herşeyi en açık gerçekliği ile ele alıyorlar olay onunla ilgili değil yazımı dikkatli okusaydınız böyle konuşmazdınız bende aynı şekilde dizilerin gelişmesini istediğimi yazmışım :) Bu arada evet daha iyi tarih anlatılabilir zaten ben de dizilerin yanlış oldugundan bahsetmişim