wmaraci reklam
lidertakipci

Arkadaşlar Bu Hosting Firmlarından Hangisi Daha İYİDİR ?

83 Mesajlar 8.392 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

zangess zangess Ya Sev Ya Terket! Kullanıcı
  • Üyelik 09.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek webtasarim
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad U** i**
  • Mesajlar 1153
  • Beğeniler 339 / 275
  • Ticaret 13, (%100)
güzel güzeldir:) 3 yıldır sorunsuz toplamda 12 site, aktif olarak şu an 5 site ile çalışıyorum. Desteği 10 dakikayı geçirmiyor.

https://biyokimlik.com
wmaraci
reklam

Veridyen Veridyen www.veridyen.com Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ISP
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad U** G**
  • Mesajlar 185
  • Beğeniler 136 / 174
  • Ticaret 11, (%100)
Bizi öneren tüm kullanıcılarımız için teşekkür ederiz, bizi çok mutlu ettiniz.

Performans açısından akıllarda soru işareti kalmaması açısından şöyle bir örnek verebiliriz.

https://www.veridyen.com/web-hosting.html buradaki "Tek Limitsiz" isimli paketi kullanan ve çok rahatlıkla şuanda günlük ~50.000 tekil kişinin girdiği Wordpress altyapılı birkaç web sitesi var. :)

Herkese iyi akşamlar ve iyi forumlar dileriz.

haber58 haber58 Doğruluk dost kapısı Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Bitlis
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 1772
  • Beğeniler 424 / 491
  • Ticaret 47, (%100)
Natro ve Veridyen iyi ... AMA PAHALI
Metallicali

kişi bu mesajı beğendi.

NETFLIX GURUBUMUZA HEMEN ORTAK OLMAK İÇİN TIKLAYIN

qazwss qazwss WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 397
  • Beğeniler 131 / 83
  • Ticaret 8, (%100)
TTSHOSTİNG harici bütün hosting şirketlerinden alabilirsin. 4 saattir sitem erişime kapalı ve maillerime geri dönüş yapılmıyor. Site uçtu gitti. Yedeğini istesem maile dönüş yapmıyorlar. Site kapandığından mail servisi de uçtu tabi. Ne yapacağımı bilmiyorum. Siz siz olun kıytırık sitelerden almayın. Veridyen Size taşınıyorum kısa bir süre sonra.

wmaraci
wmaraci

Kumrat Kumrat asliyet.com Kullanıcı
  • Üyelik 16.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Web Developer - Kurumsal
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad V** A**
  • Mesajlar 679
  • Beğeniler 135 / 134
  • Ticaret 52, (%100)
15 yıldır bu işler ile meşgulum çalışmadığım firma kalmadı sunucudan en basit hostinge her türlü sistemi kullandım şuan Turhost bayi hosting kullanıyorum ne limit var ne data base var ver coşkuyu gitsin Maşşallah kasma yok bişey yok harika sadece $ üzerinden olması biraz gerici ay sonu kaç para ödeyeceğini denk getiremiyorsun hatta bu gün ödeme günüydü bak iyi oldu hatırlattığın :) bu arada farklı firmalar ilede şuan çalışıyorum içlerinde şuan en iyisi Turhost
27207

kişi bu mesajı beğendi.

İlanrehberim.com | Ücretsiz olarak firmanızı tanıtabilir, ürün ve iş ilanlarınızı yayınlayabilirsiniz

Etki Etki WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 24.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 491
  • Beğeniler 48 / 102
  • Ticaret 69, (%100)
Veridyen ile çalışıyorum tavsiye ederim

mukatderat mukatderat WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Devlet Memuru
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 88
  • Beğeniler 9 / 27
  • Ticaret 2, (%100)
Arkadaşlar ısrarla Godaddy'nin bu kampanyasını kaçırmayın diyorum...

Böyle bir fiyat ilk kez görüyorum. Kampanya sayfası için tıklayın ve görün. Sadece domain parasına 100 gb alan veriyorlar üstüne de domain veriyorlar.

Kumrat Kumrat asliyet.com Kullanıcı
  • Üyelik 16.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Web Developer - Kurumsal
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad V** A**
  • Mesajlar 679
  • Beğeniler 135 / 134
  • Ticaret 52, (%100)
Veridyen

Limitsiz +
Limitsiz Site Barındırma

1 AYLIK
11.99
TÜRK LİRASI
Ücretsiz Alan Adı
Limitsiz Disk Alanı
Limitsiz Aylık Trafik
Limitsiz Email Hesabı
Limitsiz Veritabanı
cPanel yada Plesk

Bu nasıl bişeymiş böyle bir fiyat varmı yahu

İlanrehberim.com | Ücretsiz olarak firmanızı tanıtabilir, ürün ve iş ilanlarınızı yayınlayabilirsiniz

hasanayt hasanayt Ogreniyor.php Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Makine T.
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 878
  • Beğeniler 126 / 125
  • Ticaret 6, (%100)
Kumrat Olmaz mı hocam adamlar satıyor :)

Ben hem pahalı diyip hem turkcell kulanan adamım bir kez alışınca yıllarda kalıyorum. Mesela arkadaşım bimsel çok uygun yarı fiyatıma benden daha fazla konuşuyor ama kalite diyorum. kalitesiz diyorum (Çok cana yakın,hızlı cevap) ama ucuz olması bile korkutuyor :) hocam 1 TL lik ürünü 0.80 krş sat anlarım ama 1 Tl yi 0.10 krş satarsan afedersin benim güvencim sarsılır.

Veridyen Veridyen www.veridyen.com Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ISP
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad U** G**
  • Mesajlar 185
  • Beğeniler 136 / 174
  • Ticaret 11, (%100)

hasanayt adlı üyeden alıntı

Kumrat Olmaz mı hocam adamlar satıyor :)

Ben hem pahalı diyip hem turkcell kulanan adamım bir kez alışınca yıllarda kalıyorum. Mesela arkadaşım bimsel çok uygun yarı fiyatıma benden daha fazla konuşuyor ama kalite diyorum. kalitesiz diyorum (Çok cana yakın,hızlı cevap) ama ucuz olması bile korkutuyor :) hocam 1 TL lik ürünü 0.80 krş sat anlarım ama 1 Tl yi 0.10 krş satarsan afedersin benim güvencim sarsılır.

Hasan Bey,
Açık konuşmak gerekirse düşünceleriniz ve ön yargılarınız biraz haksızlığa doğru kayıyor.

Alıntı yaptığım mesajınızdaki altı çizili ve kalın kısımı kesinlikle kabul etmemekteyiz.Önyargılarınız olabilir, şüpheleriniz olabilir.Biz turhost yada natro gibi bilfiil 8-9 senedir hizmet vermiyoruz ama bu sektör içerisinde 2005 yılından bugüne dek iş tecrübemiz mevcut.İş tecrübemizi de kalitemize yansıtıyor ve prensip olarak verilebilecek en iyi hizmeti en uyguna sunmaya çalışıyoruz hemde portfoyumuzu genişletmeye çalışıyoruz.Bu konu ve diğer konularda da önerilerden görebilirsiniz.Tâbi bu fiyatlar belirli bir süreye kadar.

Sizin gibi düşünen birçok kullanıcılarımızın önyargılarını kırmayı başardık.Açıkcası bu sebeplede çok mutluyuz.Çoğu firmanın VPS yada VDS'e geçmesi gerektiğini söylediği birçok web sitesini standart bir paylaşımlı web hostingde barındırabiliyoruz.Maliyetler düşüyor, site hızlı açılıyor, kullanıcı memnun oluyor. Bazı müşterilerimiz arayıp sadece teşekkür bile ediyor, bizimle daha yakından tanışmak istiyor.Biz kesinlikle uygun fiyat=kalitesiz betimlemesine katılmıyoruz. Şuanda sunabildiğimiz uygun fiyat tamamen satış politikalarımız ve büyüme stratejimiz ile ilgili.Bunları da detayıyla burada alanen paylaşmam mümkün değil.

İyi akşamlar dilerim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al