Kardes bu tarz sistemler hep vardi HYIP yani bizim dilimizde saadet zinciri. Bu sistemler belli bir zaman para kazandiriyor, ozellikle sisteme ilk girenler cok guzel para kazaniyor fakat sistem bir yerden sonra tikaniyor ve gelen para odemeleri yapmaya yetmedigi anda site sahibi fisi cekiyor siteyi kapatiyor.

Bu site toplu reklam alani alip sattigini iddia etmekte, ben o kadar arastirmama ragmen bunlarin aldigi bir reklam alani yada sattigi yer gormedim. Bana kalirsa parani hic riske etme cunku bu sistem acilali hemen hemen 1 sene oldu. Surda 3-5 ay daha ya acik kalir yada kalmaz. Senin ana parani cikarabilmen icin 5 aya ihtiyacin var, yani kisaca ana parani ya kurtarirsin yada kurtaramassin. Birde soyle birsey var para cekme istegi gonderdikten 1 ay sonra para zorla geliyor. 1,5 ayi bulduguda oluyor. 5 ay bile acik kalsa senin alabilecegin 3 aylik getiri. Yani ana parani cikaramassin bence. He paran coksa riske et belki 3-5 birseyler birakir. Ben cok arastirdim ve para yatirmamaya karar verdim. Sadece deneme amacli 100 euro yatirmistim o duruyor icinde o kadar.

Not: Bu arada skrill ile para cektim gonderiyorlar ama ne kadar daha acik kalir sistem o muamma.