dadaskral adlı üyeden alıntı

hocam yanlış anlamassan bu kadar gelire ne kadar bir zaman düzeyinde ulaştığını merat ettim. Kusura bakma konuyla alakalı değil ama işte merak ya :D

2011'e kadar reel islerim vardi, bilgisayar tamir bakim satis, int cafe, beach bar (sezlongculuk) vs gibi. Toki muteahiti dolandirdi o zamanin parasiyla 140 bin tl. Bilgisayarci ve int cafeyi kapamak zorunda kaldim. Akp'li belediye baskani secildi geldi oda bari yikti kaldik ortada. O zamandan beri internet uzerinden calisiyoruz kardesimle birlikte. Ozamanlar isler daha kolaydi int uzerinden muazzam gelir elde ediyorduk, meblag soylemiyeyim ama cok paralar kazandik. Tutabildigimizi tuttuk kalanini yedik. Rusyada ikamet ediyorum ben burda gece hayati cok para yiyor. Gelir duzeyinin artmasi 2011 diyebilirim ama o zamandan beri kac para kazandik hic hesaplamadim. Cok yedik cok gezdik, ev aldim moskovada falan, birazda nakit var iste. Ama internet uzerinden calismak gercek hayatta calismaktan daha zor. Skype de ekli olanlar bilir gunde asa yukari 18 saat online'im. Sabaha karsi yaz cevap veririm, aksamustu yaz gene cevap veririm. Cok calisirsan birseyler oluyor kendi kendine. Sadece sabir lazim istikrarli calistiktan sonra olmayacak is yok. Gecen bir laf gordum bir yerde " istersen uyu hayallerini ruyanda gor, istersen cok calis hayallerini dunyada gor " tam olarak bu anlatmak istedigim.