Senin anlamadığın kısım site açmakla iş bitmiyor hele ki böyle bir sitede saha çalışması satış becerisi ve tecrübesi gerektiren bir sitede hiç bitmiyor!

Bu site yeni olmasına rağmen 1000 civarı zaten kazandırıyor. 5000 komik bile kalıyo yanında burada ki birçok kişi sitesine 40-50 tlye reklam alınca güzel diyor size tavsiyem daha büyük düşünün ozamn tasarımın hazır temanın vs nin bir tık ötesine geçip daha farklı çalışıp daha fazla para kazanabilirsiniz.. Herkes 150 firma var bikaç içerik var buna takılı kalıyor Bir örnek vericem sayılar misal olarak veriyorum , 20 tanesi forum dışı olduğunu düşünün bu 20 tanesinin herbirine reklamı 20 tl yede satabilirsin 400 tl kazanırsın 100 tl yede satabilirsin ozaman 2000 tl kazanırsın 500 tlyede satabilirsin ozamnda 10.000 kazanırsın ama işte asıl mesele 500 e satabilmek burada tema vs bi yana o kısımda senin tecrübelerin konuşur gerek satış gerek iletişim aklına ne geliyosa daha fazla detaya girmek istemiyorum biçok şeyi anlattım zaten anlayana artık.

Yukarıda yazdıklarımı anladıysan yani benm neler yaptığımı o teklifin komik olduğunu sende anlarsın :) domaino