Benim Şahsi düşüncem Turkiyeturlar.com Niye dersen..

Türkiye'ye özellikle marmaris'e yaz dönemlerinden fazlaca turist gelmektedir.Nereden bakarsan bak en çok turist ağırlayan şehir muğladır,ve bu sebepten dolayi'da muğla'da bir çok tekne turları gezi turları düzenlenmekte,Tabi diğer turistlik şehirleride göz önünde bulundurmak gerek,Ayrıca yaz aylarından bilindiği gibi hac turları düzenlenmek,sonra gezi turları,yurtiçi ve yurtdışı turları vs,düzenlenmekte hem bu firmalarla görüşüp komisyonculukta yapabilirsin güzel paralar kazanabilirsin.Şuanda piyasayı incelediğinde bu tur düzenleyen firmalar sadece kendi siteleri üzerinden işlem yapmakta onlar'da ister ki daha çok tanıtım daha çok iş olsun.o yüzden benim gözüme öyle çok iyi tur düzenleyen komisyoncu siteler raslamadı.Ayrıca kış ayların'da bile iş yapabilirsin bir çok firma uludağ,palandöken gibi kayak merkezlerine tur düzenliyor yine onlarla iletişime geçipte iş yapabilirsin..Tabi bu söylediklerimi yapman içinde önce güzel bir site kurup tur şirketleriyle iletişime geçmen gerekiyor sonra'da en kötü 20 tane adam bulman gerekiyor,Eğer o tur şirketlerine eleman yollarsan yaz aylarında turistleri gece kulüblerine götürüyorlar ve kişi başı 20 tl para alıyorlar, günlük eleman yolladığın için her eleman başı 1000 tl para alırsın 10 tane yollarsan günlük 10 bin tl gibi bir ücret kazanırsın tabi bu işi ciddi anlamda kovalan lazım :D