freelance iş ilanları

Bilgihanem.com - Türkiye'nin Bilgi Kaynağı

11 Mesajlar 2.030 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

altaybilgin altaybilgin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Ekonomist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 621
  • Beğeniler 105 / 148
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar;

Ekim 2014'te aktif yayın hayatına başlayan ancak ekibine henüz yeni dahil olduğum Bilgihanem.com sitesini WMaracı üyeleriyle paylaşmak istedim. Sitede şuan 7 ana kategori altında yayınlanmış 725 içerik, 1634 yorum bulunuyor.

Site Adresi: http://bilgihanem.com/

Site yönetimi benimle irtibata geçerek ekonomi kategorisinde içerik üretmemi istedi. Normalde böyle işlere pek sıcak bakmasamda Bilgihanem.com'a içim ısındığı için işi kabul ettim, bundan sonra sitenin http://bilgihanem.com/ekonomi/ bölümündeki içerikler tarafımca üretilecektir. Kişisel finans, borsa, forex, yatırım dünyası ve bankalar gibi kategoriler için üreteceğim içerikler ile yatırımcılara ve yatırımcı adaylarına destek olmaya çalışacağım.

Sitenin sosyal ağları ise şöyle: Facebook, Twitter, Instagram, Google Plus

Site hakkındaki görüş, öneri ve şikayetlerinizi almak, ayrıca siteyi geliştirmek için varsa görüşlerinizi öğrenmek için bu konuyu açtım. Yorumlarınızı bekliyorum.

Tüm webmaster arkadaşlara, kolaylıklar dilerim.

Hayat sıradan bir bakış açısıdır.
wmaraci
reklam

haber58 haber58 Doğruluk dost kapısı Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Bitlis
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 1772
  • Beğeniler 424 / 491
  • Ticaret 47, (%100)
Güzel bir site kolay kolay beğenmeyen biri olduğumu bir çok kişi bilir wmaracında ama bu site fena değil, hatta güzel. Başarılar dilerim ...

NETFLIX GURUBUMUZA HEMEN ORTAK OLMAK İÇİN TIKLAYIN

• Üyelik 16.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Ekonomist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 621
  • Beğeniler 105 / 148
  • Ticaret 0, (%0)
Çok teşekkür ederim, sizin gibi işin ehli birinin siteyi beğenmesine sevindim, tamamen okuyucu odaklı ve faydalı bilgiler vermeyi amaçlayan bir site Bilgihanem.com...

atila atila Sms Onayı Gerekli Kimlik Onayı
  • Üyelik 11.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bilinmiyor
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 135
  • Beğeniler 21 / 36
  • Ticaret 1, (%100)
güzel site

wmaraci
wmaraci

serkanyalkin serkanyalkin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Broker
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad K** Ç**
  • Mesajlar 35
  • Beğeniler 16 / 17
  • Ticaret 3, (%100)
altaybilgin az çok seni tanırım makale konusunda ise iyi içerik üretiyorsun mutlaka yararın olacaktır. Ancak ve ancak şu kanıdayım içerik üret üret üret bundan bir kazancın vardır veya yoktur bunu bilemem ama sana bir tavsiyem var. Proje odaklı üretilmeyen tüm içerikler çöp olmaya mahkum'dur. Bu ne olursa olsun web sitelerinde böyledir. Benim anlayamadığım olay bilgihanem gayet güzel bilgiler var ve nizami görünüşü ile hoş bir site lakin bu sitede dönecek olay nedir nasıl bir gelir beklenir bu siteden bilgiler ileride para ilemi satılacak veya bu dediklerimin içinden birtanesi olmaz ise nasıl para kazanılacak veya kazan olmayacak olan bir oluşum için neden içerik üretilecek açıkçası merak ettim merak ettiğim konuları giderirseniz sevinirim iyi çalışmalar diliyorum.

hsynksy hsynksy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek finans
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 231
  • Beğeniler 8 / 55
  • Ticaret 11, (%100)
serkanyalkin selamlar,
Bence site sahibi için gayet güzel bir proje. Benim görüşüm tamamen adsense odaklı bir bilgi sitesi. Teknoloji yada kişisel blog gibi sürekli güncelleme istemez ne kadar çok içerik o kadar hit. Benim tahminim bu sitenin günlük 8k-10k günlük hiti varsa ayda 700-1000 tl arası adsense kazancı vardır. Bu kazancı ilk sene yazarlarıyla bölüşse sonraki seneler için kendine çok güzel aylık gelir garantileyebilir. Yazdıklarım tamamen kendi görüşümdür. Farklı bir işleyişte olabilir.

serkanyalkin serkanyalkin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Broker
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad K** Ç**
  • Mesajlar 35
  • Beğeniler 16 / 17
  • Ticaret 3, (%100)
hsynksy hocam teşekkürler,
öncelikle günlük 8-10 bin hitten bahsediyoruz herhalde açıkçası 700-1000 TL aylık getirisi olur mu adsense'nin bunu gerçekten merak ettim. Bu tarz'da bir kazanç varsa açıkcası tatmin eder gibi ama yinede bu türde içerik üreden çok fazla web sitesi var ve adsense haricinde kalıcı bir kazanç elde edilebilmesi gerektiği kanısındayım hocam teşekkürler bilgileriniz için

hsynksy hsynksy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek finans
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 231
  • Beğeniler 8 / 55
  • Ticaret 11, (%100)
serkanyalkin valla kardeşim bütçesi sınırlı olanlar için adsense harici herşey yalan sanki. Bu site bazı divan edebiyatı yazarlarında ilk sayfa rakibim diğer rakiplerle birlikte kendi açımdan gül gibi geçinip gidiyoruz. Herkez kendi kulvarında ekmek yiyor işte. Bizde onedio gibi 500.000 lik facebook sayfasını 5-10k'ya alıp bir okadarda reklam bütçesi ayırabilseydik iyi yerlere gelebilirdik ama tabi heryerde olduğu gibi parası olan konuşuyor :) buarada altaybilgin başarılar dilerim site ile bağlantınız ne şekilde bilmiyorum ama ekonomistseniz ingilizce, almanca ve türkçe kaliteli yazılar ile şansımı kendi sitemde denerdim. Saygılar

• Üyelik 16.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Ekonomist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 621
  • Beğeniler 105 / 148
  • Ticaret 0, (%0)

serkanyalkin adlı üyeden alıntı

altaybilgin az çok seni tanırım makale konusunda ise iyi içerik üretiyorsun mutlaka yararın olacaktır. Ancak ve ancak şu kanıdayım içerik üret üret üret bundan bir kazancın vardır veya yoktur bunu bilemem ama sana bir tavsiyem var. Proje odaklı üretilmeyen tüm içerikler çöp olmaya mahkum'dur. Bu ne olursa olsun web sitelerinde böyledir. Benim anlayamadığım olay bilgihanem gayet güzel bilgiler var ve nizami görünüşü ile hoş bir site lakin bu sitede dönecek olay nedir nasıl bir gelir beklenir bu siteden bilgiler ileride para ilemi satılacak veya bu dediklerimin içinden birtanesi olmaz ise nasıl para kazanılacak veya kazan olmayacak olan bir oluşum için neden içerik üretilecek açıkçası merak ettim merak ettiğim konuları giderirseniz sevinirim iyi çalışmalar diliyorum.

hsynksy adlı üyeden alıntı

serkanyalkin selamlar,
Bence site sahibi için gayet güzel bir proje. Benim görüşüm tamamen adsense odaklı bir bilgi sitesi. Teknoloji yada kişisel blog gibi sürekli güncelleme istemez ne kadar çok içerik o kadar hit. Benim tahminim bu sitenin günlük 8k-10k günlük hiti varsa ayda 700-1000 tl arası adsense kazancı vardır. Bu kazancı ilk sene yazarlarıyla bölüşse sonraki seneler için kendine çok güzel aylık gelir garantileyebilir. Yazdıklarım tamamen kendi görüşümdür. Farklı bir işleyişte olabilir.

serkanyalkin adlı üyeden alıntı

hsynksy hocam teşekkürler,
öncelikle günlük 8-10 bin hitten bahsediyoruz herhalde açıkçası 700-1000 TL aylık getirisi olur mu adsense'nin bunu gerçekten merak ettim. Bu tarz'da bir kazanç varsa açıkcası tatmin eder gibi ama yinede bu türde içerik üreden çok fazla web sitesi var ve adsense haricinde kalıcı bir kazanç elde edilebilmesi gerektiği kanısındayım hocam teşekkürler bilgileriniz için

değerli yorumlarınız için teşekkürler.
ben normalde kendi uzmanlık alanım, yatırım piyasaları, forex, borsa bu konularda kendi sitelerimde içerik üretiyorum.
ancak bilgihanem'de ücreti karşılığında yazarlık yapacağım, açıkcası sitenin hitini ve kazancını bilmiyorum ancak yatırım yaptıklarına göre kafalarında bir planları vardır. sonuçta google kalıcı kaliteli içerikleri herzaman sever. ama dediğiniz gibi google adsense ile ucuk paralar kazanmak cidden hayal.

herkese iyi çalışmalar dilerim.

dacar dacar Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / K
  • Meslek inşaat mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 31
  • Beğeniler 1 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
Ben çok beğendim siteyi, umarım her şey istediğiniz gibi olur Altay bey.
altaybilgin

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al