wmaraci reklam
lidertakipci

Projemiz Hakkında Fikirleriniz

22 Mesajlar 2.489 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Teveccuh Teveccuh Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek CEO
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 799
  • Beğeniler 0 / 343
  • Ticaret 2, (%100)
OmerAYDINOGLU benim koşmam için bir neden söyle? Buradan tek ben değil, herkes yazıyor. Diyelim koştum ve atladım sitene. Diyelim 100 tane özgün makale girdim. Bu 100 adet özgün makaleden benim kazancım ne olacak? 100 özgün makale 300 kelimeden oluşsa, 100 kelimesi 1 tl olacağından, 300 kelimeden 100 makale 300 tl yapıyor. Verecek misin 300 TL mi? "Evet, vereceğim" diyorsan makale yazarlarıyla dolar siten ve sana kol gibi fatura gelir. 10 yazar gelip 300 kelimeden 100 makale yazarsa ve bu da toplam 3000 TL yaparsa bunu o kişilere ödeyebilecek misin? Eğer ödeyebileceksen, koşmayı bırak uçarak bile gelirim. Eğer ödeyemem diyorsan, onun yerine belli kişilere farklı kategorilerde makale yazdırırım ve kendim yayınlarım. Yani bu durumda sana koşacağıma kendi siteme özgün makale yazarım.
SerdarCR

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

dacar dacar Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / K
  • Meslek inşaat mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 31
  • Beğeniler 1 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
Emeğinize sağlık..
60423

kişi bu mesajı beğendi.

60423 60423 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 14.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1503
  • Beğeniler 584 / 496
  • Ticaret 20, (%100)

tzengin adlı üyeden alıntı

Handycafe'nin sahibi kaç binlerce lira para harcadı yinede etkileşim alamıyorlar Onedio gibi. Başka taraflara yönelmeni öneririm veya filtreni daraltmanı. Onedio tam konseptli mesela, sen de kadınlara özel yap ne bileyim sinema yap, spor yap falan. Ama sporda, tribundergi; kadında kızlarsoruyor falan var işte. Üzerine düşünüp eksisini artısını tartman gerek önce.

Şu makaleden kazanma sistemi osla zaten aklımda bir kategori var ama o olmuyor bakamyın onedio örnek site sadece. Amaç çok farklı.

60423 60423 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 14.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1503
  • Beğeniler 584 / 496
  • Ticaret 20, (%100)

Teveccüh adlı üyeden alıntı

OmerAYDINOGLU benim koşmam için bir neden söyle? Buradan tek ben değil, herkes yazıyor. Diyelim koştum ve atladım sitene. Diyelim 100 tane özgün makale girdim. Bu 100 adet özgün makaleden benim kazancım ne olacak? 100 özgün makale 300 kelimeden oluşsa, 100 kelimesi 1 tl olacağından, 300 kelimeden 100 makale 300 tl yapıyor. Verecek misin 300 TL mi? "Evet, vereceğim" diyorsan makale yazarlarıyla dolar siten ve sana kol gibi fatura gelir. 10 yazar gelip 300 kelimeden 100 makale yazarsa ve bu da toplam 3000 TL yaparsa bunu o kişilere ödeyebilecek misin? Eğer ödeyebileceksen, koşmayı bırak uçarak bile gelirim. Eğer ödeyemem diyorsan, onun yerine belli kişilere farklı kategorilerde makale yazdırırım ve kendim yayınlarım. Yani bu durumda sana koşacağıma kendi siteme özgün makale yazarım.

Hangi makale sistemi 3000 TL ödeme yapıyor? Benim belli bir bütçem zaten mevcut. Belki yıllar sonra adımızı duyacak koşmayı bırakın dediğiniz gibi uçarak geleceksiniz. İyi Günler...

dacar adlı üyeden alıntı

Emeğinize sağlık..
BostanVA

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

KaanYilmazz KaanYilmazz Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Üniversite Öğrencisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 383
  • Beğeniler 178 / 103
  • Ticaret 0, (%0)
Kolay olmadığı kesin ancak imkansız olarak görmüyorum. Bu iş için editörlük kabiliyeti olan yazarlar da alarak işinizi sağlama alırsanız bir ihtimal başarabileceğinizi düşünüyorum.
BostanVA 60423

kişi bu mesajı beğendi.

Teveccuh Teveccuh Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek CEO
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 799
  • Beğeniler 0 / 343
  • Ticaret 2, (%100)
OmerAYDINOGLU adını duyarım inş. O zaman uçmayı bırak, turbo takar yine gelirim.
60423

kişi bu mesajı beğendi.

70826 70826 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 06.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1058
  • Beğeniler 228 / 482
  • Ticaret 17, (%100)
Lifestyle haber tarzı, onedio gibi site işi artık çok zor. Çok fazla rakip var ve çoğunun sermayesi 5-10 bin TL' den çok çok daha fazla. Kısacası 10 kişilik ekibin olursa ve 1 sene boyunca deli gibi içerik üretirseniz belki bişeyler kazanırsınız.
BostanVA

kişi bu mesajı beğendi.

birdusunbakalim7 birdusunbakalim7 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Web Designer
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad Ö** A**
  • Mesajlar 40
  • Beğeniler 16 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam yorumları üşenmeden okudum arkadaşlara tepki gösterme sonucta hepsinin birer tecrübesi var ama eğer bana sorarsan hayallerinin peşinden git kazanacak olanda sensin,kaybedecek olanda sen.. ;)
yb79

kişi bu mesajı beğendi.

<code> action time </code> - www.halkinyorumu.com

dnaz dnaz Back to Front End Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Software
  • Konum Adana
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 704
  • Beğeniler 101 / 147
  • Ticaret 34, (%100)
"En büyük başarısızlık vazgeçmektir..."

Güzel sözmüş. Dostum devam et ve 1 ay sonra buradan yine aynı konu ile durumu bizlere bildir. Bakalım ne kadar başarıyı yakaladın.

artvinhopa artvinhopa laiksozluk.net Kullanıcı
  • Üyelik 12.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek gazeteci, yazar
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** D**
  • Mesajlar 825
  • Beğeniler 418 / 269
  • Ticaret 6, (%100)
valla hocam içerik ile ilgili ner ararsanız arayın ilk 2 sırada onedio çıkıyor o yüzden çok çok kararlı değilseniz emeğinize yazık etmeyin

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al