Forumda çok fazla gereksiz kişi bulunmakta ve yaş sorunu da aldı başını gidiyor. Site linkleri ya da detayların pm ile verilme taraftarıyım ki bu herkesle muhattap olmak yerine ilgilenen kişiler ile görüşmeler sağlanmış olur ayrıca forumda bazen yüksek miktarlarda satış konuları geçmekte ya da kazancı yüksek siteler, kullanıcılar pm ister konuyu açan kişi de uygun gördüğüne pm atar görmediğine atmaz. Alacak kişi zaten her türlü iletişime geçer ve sitenin ya da o hizmetin etiket olmasının bir manası yok. Ben şahsen gerek gördüğüm kişilere dönüş yapmaktayım. "pm lütfen" vs yorum kasmak için atanlar ceza alsın demişsiniz fakat bir site alacağım zaman arka arkaya satılık site konularına mesaj bırakmaktayım uzaklaştırma cezası mı verecekler şimdi bana ? Yıllardır her forumda bu işler böyle yürütülmekte şimdi yönetim gelipte konuna bu bilgileri ekleyeceksin gibi bir şart koşamaz ki böyle bir şey olacağını da sanmıyorum.

Linkleri sadece üyelerin görebilmesi konusuna gelecek olursak bu tamamen ziyaretçi kaybına yol açacaktır gereksiz olur.

Wmaracı para kazanma konusuna gelecek olursak ta aldıkları paranın hakkını bana sonuna kadar vermekteler fazlasıyla her şeyin bir karşılığı olmalıdır. Mesaj kutunuzun kapasitesini yükseltmeniz sizin tercih edeceğiniz bir seçenektir. Dolduysa da mesajlarınızı bilgisayarınıza indirip gelen kutunuzu boşaltabilirsiniz mesajları hatıra kalsın diye saklayacak değilsiniz hocam.