wmaraci reklam

Referans Amaçlı Garantili Seo

41 Mesajlar 4.540 Okunma
smmexpress

Juzk Juzk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Üniversite Öğrencisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** T**
  • Mesajlar 1197
  • Beğeniler 66 / 300
  • Ticaret 66, (%100)

Serhatgüney adlı üyeden alıntı

Konu baltalamaktan vazgeçiniz, Kimseyi dolandırmıyoruz insanlık yapıyoruz burda. Karşılıklı direniş derler. Konuyu iyice okuyun ref amaçlı yazılıdır. Kalkıp 10 adet anahtar kelimeden bahsediyorsunuz. Geri ödeme garanti var diyorum hala insanları kötülemeyi seviyorsunuz. Daha fazla konuma yorum atmayınız, ciddi insanlar atsın ki bir birimize yardımcı olmaya çalışalım. 50 TL dolandırılmaktan korkuyorsun ben sana göndereyim 50 TL karşılığını verme, 50 TL benim 2 saatte harcadığım para lütfen konuya boş yorumlar atmayınız. Birbirimizin kalbini kırmayalım

Kardeş benim için 50-100 tl nin seo için harcanması önemli değil ancak son parasıyla sitesini yükseltmek için parasını harcayanlar var ve bu forumda bu şekilde birçok kişi dolandırıldı.Kesin öyledir 2 saatte 50 TL harcıyorsunuzdur ama 50 tl yi kazanmak için 10 saat makale yazımınıda meslek olarak yapıyorsunuz demekki.
Burada seo başlığı altında faturasız hizmet yapıyorsunuz ilk önce bundan bir haber olun daha sonra da üslubunuza dikkat edin.Ben sizin bildiğiniz yeni yetmelerden değilim.
50 TL ye bu kadar kişiye seo çalışması yapıp garanti verecek adamın alt yapısı sağlamdır zaten velakin sizde öyle bir alt yapı olsa kendiniz gider büyük şirketkerle çalışırsınız daha fazlada uzatmayacağım ben arkadaşların bilgilenmesi için ekledim bu mesajıda.

Teveccüh adlı üyeden alıntı

Arkadaşlar. Adam referans yapıyor; ama en iyi indirim fiyatına yapıyor. Referanslar bedava olacak diye bir şey yok. Bir seo işi 500 tl buluyor, hatta daha fazla. Referans fiyatı çok iyi. İş yapmayacaksanız konuyu başka duruma taşımayın. Ücret ödemeden de bakkaldan sakız bile alamıyorsun. İş sonrası ödeme mi olur? Empati kurun biraz. İşten anlamıyormuş gibi konuyu başka duruma taşıyorsunuz. Olgun davranın lütfen. Güven meselesi müşteriye bağlı. O konuda bir şey diyemem; ama konuyu baltalamak da nedir? Kolay gelsin.

Size gelince fazla birşey demek istemiyorum ama eğer ban yemek istemiyorsanız laf olsun torba dolsun hesabı fazla söz sarfetmeyiniz ben biliyorum kimin iyi,kimin kötü olduğunu Allaha şükür ben sizin gibi hit programlarıyla siteye hit çekip sonra şu kadar geliri var 3-4 k hiti var diyerek site satmıyorum.Eğer banlanmak istemiyorsanız konuşmalarınıza dikkat edin.

wmaraci
reklam

Serhatguney Serhatguney Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Seo Uzmanı
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 10 / 9
  • Ticaret 1, (%100)

tayfun29 adlı üyeden alıntı

Kardeş benim için 50-100 tl nin seo için harcanması önemli değil ancak son parasıyla sitesini yükseltmek için parasını harcayanlar var ve bu forumda bu şekilde birçok kişi dolandırıldı.Kesin öyledir 2 saatte 50 TL harcıyorsunuzdur ama 50 tl yi kazanmak için 10 saat makale yazımınıda meslek olarak yapıyorsunuz demekki.
Burada seo başlığı altında faturasız hizmet yapıyorsunuz ilk önce bundan bir haber olun daha sonra da üslubunuza dikkat edin.Ben sizin bildiğiniz yeni yetmelerden değilim.
50 TL ye bu kadar kişiye seo çalışması yapıp garanti verecek adamın alt yapısı sağlamdır zaten velakin sizde öyle bir alt yapı olsa kendiniz gider büyük şirketkerle çalışırsınız daha fazlada uzatmayacağım ben arkadaşların bilgilenmesi için ekledim bu mesajıda.

Size gelince fazla birşey demek istemiyorum ama eğer ban yemek istemiyorsanız laf olsun torba dolsun hesabı fazla söz sarfetmeyiniz ben biliyorum kimin iyi,kimin kötü olduğunu Allaha şükür ben sizin gibi hit programlarıyla siteye hit çekip sonra şu kadar geliri var 3-4 k hiti var diyerek site satmıyorum.Eğer banlanmak istemiyorsanız konuşmalarınıza dikkat edin.

Normal SEO çalışması yaparken sözleşme yapıyorum yapmadığımı kim söyledi size? bence uzatıp bir birimizin kalbini kırmayalım bekleyin ref olanların yorumlarına göre daha sonra yine devam ederiz. Zaten durumum yok demiş olsaydınız size ben yine güzellik yapar ücretsiz bir sitenize çalışabilirdim. Ama uyuşmazlık oluyor lütfen uzatmayalım artık.

alemburda alemburda Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek IT - Enformasyon Teknolojileri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 1404
  • Beğeniler 151 / 352
  • Ticaret 1, (%100)
peki ben birinci sayfadayım zaten ama 1. sırayı istiyorum olur mu?

• Üyelik 21.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Seo Uzmanı
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 10 / 9
  • Ticaret 1, (%100)

alemburda adlı üyeden alıntı

peki ben birinci sayfadayım zaten ama 1. sırayı istiyorum olur mu?

Olur tabi sitenizi incelemem lazım gönderirseniz özelden incelemek isterim.

wmaraci
wmaraci

SocialBilisim SocialBilisim Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** D**
  • Mesajlar 286
  • Beğeniler 57 / 49
  • Ticaret 43, (%88)
Mail gönderildi geri dönüş bekleniyor

bulgay bulgay Turkcem.net Kullanıcı
  • Üyelik 30.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Öğretmen / Yazar
  • Konum Van
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1465
  • Beğeniler 486 / 347
  • Ticaret 77, (%100)
Sakın yanlış anlamayın hocam. Foruma yeni üye olmuşsunuz. Forumun işleyişini belki tam anlamıyla kavrayamamış olabilirsiniz. Bu forum sizin konunuz gibi konu açıp insanları dolandıran birçok kişi gördü. Tepki gösteren arkadaşlar da bundan dolayı tepki gösteriyor.

Nacizane fikrim kendinize belli bir ticaret puanı belirleyin ve bu puana sahip arkadaşlarla önce iş sonra ödeme olacak şekilde çalışın. Eğer ticaret puanı yüksek olan arkadaşlara referans olabilirseniz daha çok iş yapar ve daha iyi kazanırsınız. Bu tamamen benim fikrim, sağlam bir yer edinmek ve herkes tarafından bilinmek istiyorsanız böyle bir uygulama yapabilirsiniz.

Sonuçta ticaret puanı yüksek olan arkadaşlar 50 lira için sizi dolandıracak değiller. Dolandırsalar dahi tüm emeklerine ve ticaret puanlarına yazık etmiş olurlar. Kimse buna cesaret edemez. Umarım anlatabilmişimdir.

Kolaylıklar diliyorum size.

Teveccuh Teveccuh Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek CEO
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 799
  • Beğeniler 0 / 343
  • Ticaret 2, (%100)
Kolay gelsin. Başarılar dilerim. Bu işe başlayan kimsenin ticaret puanı yoktu. Kaliten belli olmaya başladı. Çocuklar hep sorun çıkarır. Katlanmak bize düşer. Tepkileri normal algılaman gerek. Sonuçta yeni üyesin. Doğru düşünen insanlarla olman dileğiyle. Başarılar.
Serhatguney

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 21.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Seo Uzmanı
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 10 / 9
  • Ticaret 1, (%100)

Teveccüh adlı üyeden alıntı

Kolay gelsin. Başarılar dilerim. Bu işe başlayan kimsenin ticaret puanı yoktu. Kaliten belli olmaya başladı. Çocuklar hep sorun çıkarır. Katlanmak bize düşer. Tepkileri normal algılaman gerek. Sonuçta yeni üyesin. Doğru düşünen insanlarla olman dileğiyle. Başarılar.

Teşekkürler hocam.

fatiihunsal fatiihunsal WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kastamonu
  • Ad Soyad F** Ü**
  • Mesajlar 186
  • Beğeniler 24 / 44
  • Ticaret 32, (%100)
Mail gönderildi , dönüş bekliyorum

Zargana Zargana WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Giresun
  • Ad Soyad Y** U**
  • Mesajlar 994
  • Beğeniler 9 / 303
  • Ticaret 11, (%100)
Hocam kusura bakma ama arkadaşlar haklı. Forumda yenisin ve ticari geçmişin yok. Bence ticari geçmişi olan birine önce çalışmayı yap, sonra parayı iste. Zira **************lık olayları bu konularda sık yaşanıyor. Açıkçası ben de çalışmak isterdim ama güvenemiyorum. Mesele 50 TL de değil. 1 TL bile olsa dolandırılmak adama koyar.
bulgay

kişi bu mesajı beğendi.

Ne ekersen onu biçersin
wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al