!! 28.01.17 Tarihine Kadar Satılmazsa Konu İptal Edilecektir. !!

Selamlar,

Sitede 486 yazı var. 465 yayınlanmış - 21 zamanlanmış yazı bulunmaktadır.(Tamamı özgün)

Sitede 243 Adet onaylanmış yorum var.

Sitenin yaşı 6 Ay

Gelir kaynağı adsense değildir.

Gelirin %80-90'ı mobil reklam ve popup'dan gelmektedir.
Ek olarak, link kısaltma, banner reklam gibi reklam şirketleri ilede çalışıyorum.

Ticaret ilanlarıma bakarsanız zaten bu site üzerinden ve farklı mecralardan birçok tanıtım yazısı'da sattım, bu şekilde gelir mükemmel bir seviyeye çıkabiliyor.

Sitede "hile, warz, crack" gibi başlıklar olduğu için adsense alacağını sanmıyorum. Siteye gelen hitlerin %70-80'i warz içerikli konulardan gelmemektedir. Bu yüzden başlıklar değiştirilip adsense koyulabilir ( Uzmanına sormak lazım.)

Fiyat: 3.000TL (Pazarlık Payı Vardır.)

Ciddi alıcılar 0534 700 elli 2 yetmiş 4 nolu telefonu arayabilirler.

Site ismini pm olarak istemeyin, telefonda görüşmediklerime vermiyorum.

Siteyi Satın Aldım, Ya Sonra ?

Ödeme İşlemi;

Ödeme ister elden (İstanbul içi), ister %50-%50 (trade puanına göre) yapılır.

Ödeme Yapıldıktan Sonra;

Hosting taşıma gibi bir zahmetiniz olmayacak. Hosting hizmeti aldığım firmadan üyelik açıp bana vermiş olduğunuz mail adresi üzerine direkt olarak hosting hizmetini devredeceğim. Bu sayede site dosyaları ile uğraşmış olmayacaksınız.

Domain içinde aynı şey geçerli, domain adresinin bulunduğu firmadan üyelik açıp bana mail adresini verdiğiniz zaman dakikalar içinde domain sizin hesabınıza geçecek.

Şifreler,

Siteyi satın aldınız, ödemesini yaptınız son işlem olarak sitenin mail adresi ile veya kayıtlı/onaylı olduğu
reklam firmalarının şifreleri verilecektir.

İşlemler bu kadar, hayırlı olsun. ;)

Gelir Tablosu

Sitenin Hiti;
(Hit tamamen organiktir, sosyal medya desteği neredeyse hiç yoktur.)