freelance iş ilanları

.top Uzantısı Hakkındaki Görüşleriniz Nelerdir?

16 Mesajlar 3.442 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

EPINKO EPINKO epinko.com Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 1304
  • Beğeniler 204 / 205
  • Ticaret 23, (%100)
bende top uzantılı mp3 sitesi var 2k hiti var

[url=https://www.hizliresim.com/8gm823r][img]https://i.hizliresim.com/8gm823r.gif[/img][/url]
wmaraci
reklam

TeamScriptim TeamScriptim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 963
  • Beğeniler 90 / 202
  • Ticaret 11, (%100)
Açıkçası sizin ve diğer arkadaşların yorumu beni muallakta bıraktı. Burada önemli olan Google'ın neye önem verdiği değil mi aslında? Sonuçta beni en üst sıralara taşıyacak olan da aşağılara itecek olan da o? Yanlış mı düşünüyorum. Burada gelişen olaylara bağlı olarak da hitin artacağı kanaatindeyim. WANTED SizinWeb haber58

Mustafa Kemal ATATÜRK!

noop noop WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek domain alınır-satılır
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 688
  • Beğeniler 73 / 264
  • Ticaret 7, (%100)
ilk defa girdiğim bir sitenin daha içeriğe bakmadan kalitesini uzantısı ile değerlendiririm. com değilse amatör bir site herhalde önyargısı oluşur bende.

com uzantısı prestijdir.

com domain bulmak bazen mümkün değil ya da çok pahalı. bu konuda fikrim değişti. ilk kurulacak sitelere bütçe yetersiz ise com şart değil. jenerik isim şart. tam olarak düşündüğünüz domainin farklı uzantısı ile projeye başlanabilir. ilerde proje tutarsa com uzantısı kazanacağınız parayla alınmalı. zaten ilk aşamada kimse domain . com yazarak gelmeyecek. googledan arayacaklar ya da başka kaynaklardan linke tıklayacaklar.

sanayide dükkan açtınız. sermaye kısıtlı. doblo ile başlayacaksınız işe. sonra değiştirin caddy alın. sonra bir de merso alırsınız.

SizinWeb SizinWeb . Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** K**
  • Mesajlar 3626
  • Beğeniler 1459 / 1458
  • Ticaret 135, (%100)

TeamScriptim adlı üyeden alıntı

Açıkçası sizin ve diğer arkadaşların yorumu beni muallakta bıraktı. Burada önemli olan Google'ın neye önem verdiği değil mi aslında? Sonuçta beni en üst sıralara taşıyacak olan da aşağılara itecek olan da o? Yanlış mı düşünüyorum. Burada gelişen olaylara bağlı olarak da hitin artacağı kanaatindeyim. WANTED SizinWeb haber58

Önceki mesajımı yazarken mobildim uzun uzun yazmaya zamanım olmadı açıkcası neticede bir siteyi değerli gösteren elbette arama motorları ancak siteye ziyareti sağlayan bir insan buradan yola çıkarak daha önceki yazımdada bir örnek verdim bazı kişiler alışkanlık sanırım örnek arama yapmaları şu şekildedir wmaracı wmaraci wmaraci.com wmaracı.com wmaracı com wmwaracicom yazanlar blie var bu sadece bir örnek google.com yazanları ve bu örnekte kişilere denk geldim kaldıkı Adwors kelime sorgulamalarında çıkan sonuclarda siteadicom siteadi.com sonuçlarıda mevcuttur buda az da olsa beni haklı çıkartır .com uzantılı domain almanızı ve buna ek olarak başlıyacagınız kategoriye ait farklı uzantılarla domain alıp blog ve sosyal medya ile destekleyerek kendi backlink agınızı kurmaya çalışın .top xyz gibi uzantılar türkiyede şu an genel anlamda bu şekilde kullanılıyor elbette birgün bu uzantılar çok degerli olacaktır.

Bugün Bizim Yarın Çocuklarımızın.
wmaraci
wmaraci

TeamScriptim TeamScriptim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 963
  • Beğeniler 90 / 202
  • Ticaret 11, (%100)
Tekrardan teşekkür ederim iyi düşünüp karar vereceğim. noop SizinWeb

Mustafa Kemal ATATÜRK!

melankolia melankolia Uzun Yollara Devam Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Dijital Baskı Operatörü
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 4577
  • Beğeniler 1011 / 1012
  • Ticaret 3, (%100)
Valla arkadaşın dediği gibi bu yeni uzantılarda başına www koymadan kimse anlamıyor yeni domainleri :D

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al