wmaraci reklam

Bilişim Sucu (Korsan Yayın)

25 Mesajlar 3.329 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

wakon5544 wakon5544 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Google Partner
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad H** Y**
  • Mesajlar 244
  • Beğeniler 27 / 33
  • Ticaret 1, (%100)

JumperTech adlı üyeden alıntı

Kotil Benim bir tanıdığın sitesine biri ddos atmıştı adam şikayetçi oldu ip adresiyle, 1 hafta sonra çocuğu evinden aldı bilişim şube. Sonra sitenin kapanma masrafını falan ailesi ödedi olay kapandı...

şöyle bi sorun var saldıran site ve kişilerin adlarını soy adlarını herşeyini biliyorum ancak benimkide bir hile sitesi türkiyede hile siteside illegal yöntem olarak giriyor malesef. bilişime gittiğimde öyle dedi ordakiler sorular soruyorum bazen gidip. ayrıca lig tv ile ilgili olarak'ta daha önceden sitelerini verdim ligtv ye şikayet ettim yani ancak bilgiler yoktu o zaman şimdi tekrar mı edeyim. Ayrıca evine gidip napıcaksın diyen arkadaş merhaba demiyeceğiz heralde tenhaya bir cekeriz :) ayrıca ailesine mahalle muhtarından numaralarını alıp ulaşabilirsem bir güzel ayar cekeceğim. oğulları hakkında. gereken yapılmazsada hertürlü bilişim hukukuna başvurmayı düşünüyorum.

Naber knk?
wmaraci
reklam

tecnomedya tecnomedya Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 2438
  • Beğeniler 24 / 701
  • Ticaret 8, (%100)
lig tv ye bildirin onlar peşini bırakmıyor

hboz hboz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Teknisyen
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 4 / 6
  • Ticaret 5, (%100)
Şimdi bunu yapan genç öğrenci vs gibi heyecan arayan bir tipse , olacaklardan haberi yoktur , savcı buna kamun davası açar 5 yıldan başlar , parayada çevrilmez , geleceği sakata girer , ilerde polis , memur , kamu görevlisi olamaz , seçme seçilme hakkı olmaz vs. uzar gider , evine mi gidersin , mektupmu atarsın bu yanlıştan vazgeçmesini bildirirsin , yok olmaz derse , verirsin şikayetini artık.
wakon5544

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 24.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Google Partner
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad H** Y**
  • Mesajlar 244
  • Beğeniler 27 / 33
  • Ticaret 1, (%100)

tecnomedya adlı üyeden alıntı

lig tv ye bildirin onlar peşini bırakmıyor

Tekrar bildireceğim.

hboz adlı üyeden alıntı

Şimdi bunu yapan genç öğrenci vs gibi heyecan arayan bir tipse , olacaklardan haberi yoktur , savcı buna kamun davası açar 5 yıldan başlar , parayada çevrilmez , geleceği sakata girer , ilerde polis , memur , kamu görevlisi olamaz , seçme seçilme hakkı olmaz vs. uzar gider , evine mi gidersin , mektupmu atarsın bu yanlıştan vazgeçmesini bildirirsin , yok olmaz derse , verirsin şikayetini artık.

aynen heyecan arıyor arkadaş bende diyorum ziyaret edip heyecan yaşatıyım :)

Naber knk?
wmaraci
wmaraci

cwt cwt Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ...
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 1469
  • Beğeniler 384 / 373
  • Ticaret 20, (%100)

wakon5544 adlı üyeden alıntı

Ayrıca evine gidip napıcaksın diyen arkadaş merhaba demiyeceğiz heralde tenhaya bir cekeriz :)

dikkat et de haneye tecavüzden seni vurmasın :)
birisi evine gelecek, seni darp edecek veya zorla evden çıkarmaya çalışacak!
ben olsam hiç çekinmeden vururum, öldürmem
diz kapaklarına sıkarım bir daha yürümesin.
PRODUCTION

kişi bu mesajı beğendi.

Koraay Koraay www.bayi.social Kullanıcı
  • Üyelik 13.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Yazılım & Sosyal Medya
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** F**
  • Mesajlar 84
  • Beğeniler 3 / 16
  • Ticaret 10, (%100)
Yorumları okudum ve güzel ülkemin başka hiç bir yerde göremeyeceğiniz orjinal fikirlerle dolu. İyilik her zaman kazanır. Sana silah doğrultana gül uzat. DDOS çekiyor tamam kötü bir olay siz de buna önlem alın sonuçta o kişi yapmazsa başka kişi yapacaktır. Siz önce tedbirinizi alın gene olacaksa olsun. Bu gibi şeyler olabilir gençlikte kim yapmadı ki. Heyecan aksiyon aramış arkadaş. Büyüklük sende kalsın kimsenin sebebi olma derim ben. Bir söz vardır "it ürür kervan yürür" diye sen iyi bildiğin şeyi yap boşver gerisini...

PRODUCTION PRODUCTION Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Genel Müdür
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad B** Ü**
  • Mesajlar 190
  • Beğeniler 369 / 44
  • Ticaret 0, (%0)

wakon5544 adlı üyeden alıntı

şöyle bi sorun var saldıran site ve kişilerin adlarını soy adlarını herşeyini biliyorum ancak benimkide bir hile sitesi türkiyede hile siteside illegal yöntem olarak giriyor malesef. bilişime gittiğimde öyle dedi ordakiler sorular soruyorum bazen gidip. ayrıca lig tv ile ilgili olarak'ta daha önceden sitelerini verdim ligtv ye şikayet ettim yani ancak bilgiler yoktu o zaman şimdi tekrar mı edeyim. Ayrıca evine gidip napıcaksın diyen arkadaş merhaba demiyeceğiz heralde tenhaya bir cekeriz :) ayrıca ailesine mahalle muhtarından numaralarını alıp ulaşabilirsem bir güzel ayar cekeceğim. oğulları hakkında. gereken yapılmazsada hertürlü bilişim hukukuna başvurmayı düşünüyorum.

Adamın bilgilerini polisin veri tabanını kulanarak buluysan sende bir suç isledin..

PRODUCTION PRODUCTION Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Genel Müdür
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad B** Ü**
  • Mesajlar 190
  • Beğeniler 369 / 44
  • Ticaret 0, (%0)
Birde Milletin evine gidiyim derken ? Misafirliğe mi gidiyon ?

let10 let10 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek tekniker
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** G**
  • Mesajlar 80
  • Beğeniler 6 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Lig tv sikayet edip kaniltlanirsa bu kisi ciddi miktarda ceza yer parasal olarak adletin vercegi ceza bukdr tatmin etmez bence ligtv sikayet edin

• Üyelik 24.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Google Partner
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad H** Y**
  • Mesajlar 244
  • Beğeniler 27 / 33
  • Ticaret 1, (%100)

PRODUCTION adlı üyeden alıntı

Adamın bilgilerini polisin veri tabanını kulanarak buluysan sende bir suç isledin..

Hayır dostum facebook adresini buldum ordan kız kardeşini buldum aile soyuna filan baktım. adresini filan böyle buldum. ailesine dair tüm herşeyi bu sayede buldum yani buda suçmu :)
PRODUCTION

kişi bu mesajı beğendi.

Naber knk?
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al