bu tarz iphone haberlerine hiç inanmıyorum iphone 4 ten beri aynı şey söyleniyor böyle bir şey olsaydı zaten evleaks ve onleaks paylaşırdı hadi bunlar paylaşmadı orada ice universe var leaks devi onun hiç mi haberi olmaz ayrıca dolar zaten olmuş 3.8 standart şartlar model bile 4 bin tl aşağısında olmaz hadi onuda geçtim bu üretim sadece Californa yapılması demek iş gücüne ve hammaddeye daha fazla para verilmesi demek yani 4 bin tl yi geçer

zaten iphone 7 su altında çalışıyor çalışmasınada ekran kullanımı yok dokunmatik çalışmayı engelliyor işlemciye yük binince ısınmaya ve yılan gibi tıslamaya başlıyor bi özenip çift kamera koydu 3. parti uygulamada kamera çalışmıyor oyun olsa Adreno 530 geçemeyen PowerVR serisi var

video izlenme dese full hd değil olsa bile, piksel yoğunluğu düşük, bide lcd ekran, ses kalitesi 16 bitte kalıyor en önemlisi hızlı şarj yok apple politikası belli bir yemeğe bir kaç baharat katıp ısıtıp tekrar alın bu yemek yiyin hadi demek her şeyi teker teker koyuyor kulaklık kaybolunca bulma uygulamasını paralı yapıp aaa arkadaş biz parayla 2. yi satarız diyip marketten kaldıran bir firma ne umuyor insanlar anlamıyorum