Wordpress mi ? Blogger mı ? Acil yanıt.

26 Mesajlar 3.472 Okunma
smmexpress

berkay310 berkay310 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Turkcell
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 136
  • Beğeniler 31 / 33
  • Ticaret 0, (%0)
Bende blogger var hobi amaçlı actim bloggerden memnun sayılırım aslında wordprese gecesim var da yazdigim yazılar bosa gidicek diye gecmeye çekiniyorum biraz.

Her Türlü Kalitenin Adresi! Hemen Profilimden Sipariş Verin!
wmaraci
reklam

webdeveloper20 webdeveloper20 Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web Tasarım Uzmanı, Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 121
  • Beğeniler 34 / 26
  • Ticaret 0, (%0)

onurrckrr1 adlı üyeden alıntı

Hocam sitenize yorum atmıştım Blogger yazınıza sitenizi beğeniyorum :)

Teşekkür ederim hocam :)

WebDost WebDost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 4329
  • Beğeniler 331 / 899
  • Ticaret 16, (%100)
belki 30 tane aynı başlıkta konu açıldı, aç oku kardeşim hem daha çok yorum okumuş, fikir edinmiş olursun.

zenko56 zenko56 Seo Bir Sanattır Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek 2005 Tarihi İle Seo Uzmanlıgı
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad İ** E**
  • Mesajlar 285
  • Beğeniler 65 / 97
  • Ticaret 15, (%87)
Blogger mı yoksa wordprees mi ?

Bu kişinin beceri ve uzmanlık alanına göre degişir. Site yönetiminden ve disiplininden zerre kadar bilgisi olmayan birine özel yazılım versen ne olur blogger versen ne olur yada wp ?

Wordpress ve blogger arasında hiç bir fark bulunmuyor. Aksine blogger ın artıları bilmeyenler ve araştıamayanlar için bir sır gibi..

Bugun google da 2 tane degişik sektörden ve rekabet gücü zor kelimelerden blogger alt yapısı ile web e girmiş ve yıllardır 1. sıradakı yerını kımseye bırakmayan siteleri sayabilirim. Wordpress iyi ise buyursun o 1. sıradakı blogger sıtenın önüne geçsin görelim.Günde 100 tl adsense geliri bulunuyor.

Aynı durumu kendi blogger tabanlı sitem için söylebilirim. En zor kelimelerde ve zor olan o kelimenin çogu türevlerinde ilk sıradayım. Yılların wp siteleri o kadar seo kasmalarına ragmen önüme geçemedi hala.

Peki kendi blogger siteme hergün içerik mi giriyorum ? hayır, haftada bir sadece. E nasıl oluyorda 1. sıradayım ? İşte olay burda başlıyor arkadaslar, siz en baba yazılımıda kursanız, seo dan almadıgınız sürece, google ı anlamadıgınız sürece, disiplinsiz çalışıp ezber iş yaptıgınız sürece başarı elde edilemez.

Bugun en baba blogger premium temayı kurun sitenize,( son bir kaç yılda olagan üstü kodlama yapılı temalar çıktı piyasaya) gören özel yazılımmı der inanmaz blogger olduguna. Öyle küçümsemeyın yanı google ın kendi çocugunu. Yorumları okudum , blogger 2000 den sonra etiket almıyormuş. Ya arkadaşlar yıl oldu 2017 artık ne etiketinden bahsediyorsunuz ? Bunlar 2010 öncesinin trendleri hep. Hala etiket ile ugraşan var ise bıraksın bu işi hiç emek harcamasın zamanına yazık.

Yaklaşık 5-6 yıldır blogger tabanlı sitem ile elde ettigim sonuçlar neticesi ile derleyip topladıgım ve anlattıgım bilgilerdir bunlar. O yüzden şu taban iyidir diye tavsiye etmiyorum yanlış anlaşılmasın ki, yorumun altına farklı bir eleştiri yapılmasın. Kim hangi sistemi kullanmak istiyor ise kullanabilir, önemli olan google ı anlamaktır, mesele bu
vvhy

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

vvhy vvhy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Danışman
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** S**
  • Mesajlar 28
  • Beğeniler 11 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
zenko56 yazdıklarına tamamen katılıyorum aynı domaine wordpress de kurulum yaptım sitenin amacı sadece spesifik konuyla ilgili makale 6 ay ilk sayfada bile göremedim sonra deneysel olduğu gibi blogger 'a taşıdım siteyi (ayda iki makale giridiğim bir sitedir bu arada) hiçbir fikrim yok bu hususta site birinci sayfaya çıkıp coşmaya başladı.

Bu arada bende etiket anahtar keyword olaylarını bırakalı çok oldu. Kullanıcı etkileşimi olmayan buddypress yada kullanıcının içerik eklemediği düz makale yazılan blog sitesi açacaksanız kesinlikle blogger.

editorum editorum Oyunu Bul Kullanıcı
  • Üyelik 06.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 534
  • Beğeniler 70 / 127
  • Ticaret 1, (%100)
Bunlar benim düşüncelerimdir, herkesinkine saygı duyarım tabiki,
Bana göre Blogger kesinlikle hazırcı bir yapısı var buda sizi bir yere kadar götürür. Wordpress de işler biraz daha zor fakat sonucunda kullanışlı şeyler verebilecek nitelikdedir. Başlangıç için blogger, geliştirmek ve ilerlemek için wordpress...

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al