wmaraci reklam

Google'a Sitem Ediyorum!...

44 Mesajlar 6.925 Okunma
smmexpress

dogandeniz dogandeniz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Computer Programming
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** Ç**
  • Mesajlar 681
  • Beğeniler 171 / 178
  • Ticaret 4, (%100)

Mağara_Adamı adlı üyeden alıntı

yazını güncelle ( sonuna bi paragraf ekle veya yorup yaptır ) farydası olacaktır. Ancak tamindir gezginler gibi siteler artık hep senden üstte olacaktır

Hocam onlarda sorun yapmıyorum. Onlar indirme sitesi zaten hakediyorlar ilk sıraları ama benim sorunum dün ilk sıradayken beni fotodaki gibi 23 35 lere atması

🇹🇷🇹🇷🇹🇷
wmaraci
reklam

MagaraAdami MagaraAdami PM atabilirsiniz Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 2814
  • Beğeniler 382 / 974
  • Ticaret 2, (%100)
Sizden sonra konu açaılan sitelerde yarın sizin gibi arka sıralara atılabilir. Yazılan yazının Seo uyumu ve kullanıcı tepkisi iyi olan üst sırada yer alacaktır. Bu bir nevi süzgeçten geçirmedir
dogandeniz

kişi bu mesajı beğendi.

Okşadıkça insanları, içinden çıkıyor Cini...

SunTeknoSistem SunTeknoSistem MobilPlatforms Kullanıcı
  • Üyelik 13.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yapay Zeka Mühendisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 578
  • Beğeniler 108 / 132
  • Ticaret 8, (%100)
Google algoritması yaklaşık 1,5 2 milyar sitenin sıralamasını ayarlıyor. Buna şahıs olarak dokunmaları mümkün değil algoritmanın maduru oluyoruz . üzücü bir durum baksana çok aşağıya almış ama işte el mahkum adamlar dünyayı elinde çeviriyor ve diyor ki ' Ya bu deveyi güdeceksn yada bu diyardan gideceksin ' ... Mecburen katlanıyoruz
dogandeniz

kişi bu mesajı beğendi.

MuhammedAVCI MuhammedAVCI İlla Edep! İlla Edep! Kullanıcı
  • Üyelik 22.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Professional SEO Expert
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 780
  • Beğeniler 106 / 279
  • Ticaret 31, (%97)
güzel bir dalgalanma söz konusu 2016 nın son zamanlarından bu yana bu dalgalanma marta kadar gideceği düşünülüyor
dogandeniz

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

Zargana Zargana WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Giresun
  • Ad Soyad Y** U**
  • Mesajlar 994
  • Beğeniler 9 / 303
  • Ticaret 11, (%100)
Google'ı anlamak mümkün değil. 2012 yılında dünya tarihinin gelmiş geçmiş en iyi üç bestecisinden birisinin yaşam öyküsünü kaleme almıştım. Yazım herhalde 2015 yılında haber siteleri tarafından fark edildi ki, patır patır kopyalandı. Bazısı kaynak verdi bazısı vermedi. Şimdi o sözcükle ilgili arama yapıldığında benden o yazıyı kopyalayan Türkiye'nin en büyük haber sitelerinden biri 3. sırada görünüyor. Benim site ise sıralamada yok. Ne ilginçtir ki o yazı içinden herhangi bir cümleyi arattırdığımda ise ilk sırada benim site çıkıyor. Ama anahtar kelimede sıralamada olmayınca işe yaramıyor.

Veryansın edip yazdım google hazeretlerine. Üstelik 3. sırada çıkan sitede tıklanır link olmasa da "... org adresinden alıntıdır" ibaresi var. Gel de yanma şimdi. 3 yıl sonra yazıyı aynen kopyalayıp aramada o üçüncü sırada ben ise yokum. Aylık aranma hacmi 100.000 olan bir sözcük.
LazCoder53 dogandeniz ctnbckci

kişi bu mesajı beğendi.

Ne ekersen onu biçersin

fruzgar fruzgar www.epvpserverler.com Kullanıcı
  • Üyelik 06.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek PHP, SEO, girişimci
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad F** R**
  • Mesajlar 791
  • Beğeniler 258 / 257
  • Ticaret 11, (%100)
Hayır "opera neon indir" aramasında 6. sırada geliyor şu anda. Yeni güncellemenin etkisi veya dengesi tam oturmamış durumda. Ki yazılarınızın süresi arttıkça yani yazım süresi uzadıkça daha iyi yerlere gelicektir

• Üyelik 01.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** Ç**
  • Mesajlar 681
  • Beğeniler 171 / 178
  • Ticaret 4, (%100)

fruzgar adlı üyeden alıntı

Hayır "opera neon indir" aramasında 6. sırada geliyor şu anda. Yeni güncellemenin etkisi veya dengesi tam oturmamış durumda. Ki yazılarınızın süresi arttıkça yani yazım süresi uzadıkça daha iyi yerlere gelicektir

Hocam dün google gibi getir yaptım o şekilde oldu sonuçlar sosyal medyadan da destek vermiştim hiç gerilemedi. Bugün bir baktım ta nerelere atmış makaleyi. Sinirlendim tekrar google gibi getir yaptım yine geldi oraya çok karmaşık ya

🇹🇷🇹🇷🇹🇷

xNo1 xNo1 - Kullanıcı
  • Üyelik 24.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek -
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 308
  • Beğeniler 96 / 37
  • Ticaret 33, (%94)
dalgalanma normal sıkma canını benimde sitelerimde oluyor genellikle dalgalanma son bulduğunda daha iyi yerlere atıyor.
dogandeniz

kişi bu mesajı beğendi.

mbuturak mbuturak Сомнение единственная п Kullanıcı
  • Üyelik 10.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Front-end dev. & Back-end dev.
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 100
  • Beğeniler 14 / 8
  • Ticaret 6, (%100)
parayı veren düdüğü çalar hesabı arama algoritmasını google kendi artık çıkarlarına göre düzeltiyor bence . Eskiden güzeldi şimdi aramalarda bile alakasız yazılar siteler çıkıyor . Bunun tek sebebi bence
dalında 1 numara olması keşke alternatifleri rekabeti biraz arttırabilsede google kullanıcılara az özen gösterse .
dogandeniz

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 01.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** Ç**
  • Mesajlar 681
  • Beğeniler 171 / 178
  • Ticaret 4, (%100)

mbuturak adlı üyeden alıntı

parayı veren düdüğü çalar hesabı arama algoritmasını google kendi artık çıkarlarına göre düzeltiyor bence . Eskiden güzeldi şimdi aramalarda bile alakasız yazılar siteler çıkıyor . Bunun tek sebebi bence
dalında 1 numara olması keşke alternatifleri rekabeti biraz arttırabilsede google kullanıcılara az özen gösterse .

Bana youtube da da aynısını yapıyorlar 2 aydır 1700 tl parayı ödemiyorlar. Bende sanıyorum ki google gerçekten çalışıyor. Sadece 1 numara olduğu için bu şekilde davranıyor biz öyle olsak o şekilde davranmazdık

🇹🇷🇹🇷🇹🇷
wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al