freelance iş ilanları

Resellerclub.com Kapandımı?

26 Mesajlar 9.180 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

dogandeniz dogandeniz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Computer Programming
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** Ç**
  • Mesajlar 681
  • Beğeniler 171 / 178
  • Ticaret 4, (%100)
Kumrat bana whmcs ücretsiz bayilik verdi ben satışa başlayacaktım. Paypal kalktı başlayamadım bunlara geçen ay mail attım hala cevap gelecek. Artık muattap olmuyorum whmcs'ye yazmayı düşünüyorum

🇹🇷🇹🇷🇹🇷
wmaraci
reklam

Kumrat Kumrat asliyet.com Kullanıcı
  • Üyelik 16.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Web Developer - Kurumsal
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad V** A**
  • Mesajlar 689
  • Beğeniler 135 / 134
  • Ticaret 52, (%100)

HostingALL adlı üyeden alıntı

Tabii ki Kumrat yazılı yada sözlü ne şekilde olursa olsun destek önemli bir unsurdur ve yardım etmeyeceksen bile insanlar bir muhatab bulsunlar, alan adında pek sıkıntı değil ama hosting yada sunucu bu gibi ürünlerde kesinlikle tavsiye etmem, sorun çıkarsa ki çıkacaktır nihayetinde kul yapımı, kimseyi bulamazsın, bulsanda yardım alamazsın.

Aynen önemli olan bi sorun cıktığında karşıda bir muhatap bulmak veya sorunla ilgilenicek bir ekip bulmak adamlar yapmış bir yere getirmiş gitmiş birisi Türkiye birimine ben bakıyım diye anlaşma yapmış işte bedavadan para kazanıyor firmanın ismi ile para kazanıyor

Telegram Üzerinden Dolar Kazanmak İstermisiniz? https://t.me/kazancrehberiyim

• Üyelik 16.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad V** A**
  • Mesajlar 689
  • Beğeniler 135 / 134
  • Ticaret 52, (%100)

dogandeniz adlı üyeden alıntı

Kumrat bana whmcs ücretsiz bayilik verdi ben satışa başlayacaktım. Paypal kalktı başlayamadım bunlara geçen ay mail attım hala cevap gelecek. Artık muattap olmuyorum whmcs'ye yazmayı düşünüyorum

whmsc de aynı dertde onunda Türkiyede desteği yok en son aktif bilişim vardı Türkiye distribütörü oda bıraktı ortada kaldılar bu 2 firmayı parayı basıp alıp adam gibi bir firma yönetse köşeyi döner

Gurayy Gurayy velonga.com Kullanıcı
  • Üyelik 04.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** O**
  • Mesajlar 110
  • Beğeniler 20 / 26
  • Ticaret 1, (%100)
Hosting konusunda destek çok zayıf Türkiye bölümü mesai saatlerinde çalışıyor zaten. Sonrası ulaşmak mümkün değil. Zaten mesai saati içersin de destek taleplerinin çoğunu yurt dışına iletiyorlar gelen cevabı bizimle paylaşıyorlar. İngilizce bilmeyenlere çevirmenlik işi yapıyorlar genellikle :)

velonga.com
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 16.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad V** A**
  • Mesajlar 689
  • Beğeniler 135 / 134
  • Ticaret 52, (%100)
Güray Türkiye tafında ki firma başka işler de yapıyor diye tahmin ediyorum burdan da elini taşın altına koymadan para kazanıyor bedava para müşteri hazır zaten işlerde kendi kendine halloluyor bunlarada sadece para sayma makinası alıp uzak doğuda paraları yiyecek güzel yerler araştırmak için internette bir kaç tatil bölgesi araştırmak kalıyor :))

host1tl host1tl www.getsy.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Coder
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 363
  • Beğeniler 110 / 81
  • Ticaret 8, (%100)
https://support.resellerclub.com/helpdesk/visitor/index.php?/Default/LiveChat/Chat/Request/_sessionID=/_promptType=chat/_proactive=0/_filterDepartmentID=150/_randomNumber=jfz1xo5eixezlox3f8qcxpoue446tqgl/_fullName=/_email=/ linkinden online destek alabilirsiniz fakat online destek bağlanırken sakın şimdiki sorununuzu söylemeyin bakmazlar reseller başvurusu filan deyin operator bağnaıncada sorununuzu söyleyin :)

maillere cevap çok geç geliyor bu yüzden bayiliğiniz varsa globala taşıtırın hesabınızı, global kısımda hem ucuz fiyatlar hemde destek süper ötesi

kolay gelsin

• Üyelik 16.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad V** A**
  • Mesajlar 689
  • Beğeniler 135 / 134
  • Ticaret 52, (%100)
host1tl global fiyatları reselelrclup fiyatları gibimi liste vb varmı acaba nasıl öğreniceğiz

host1tl host1tl www.getsy.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Coder
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 363
  • Beğeniler 110 / 81
  • Ticaret 8, (%100)
Kumrat hocam şuan biz tamamen resellerclub global ile çalışıyoruz bütün hizmetleri resellerclub üzerinden sağlıyoruz size bir hosting promosyon fiyatları listesi göndereyim

https://www.resellerclub.com/domain-reseller/promos/hosting buyrun hesabınızdaki fiyatlar ile burdaki fiyatları karşılaştırın 10-15 tl arası bir fark göreceksiniz.

Tahminimce tr.resellerclub de global üzeri bayilik alıp komisyon ekliyor üzerine

Mahmut54 Mahmut54 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Hosting Sağlayıcısı
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 264
  • Beğeniler 135 / 83
  • Ticaret 2, (%100)
host1tl

Hocam yanılıyosunuz. Her halükarda fiyat olarak tr daha avantajlı, bunun sebebi tr fiyatlaması dolar kurundaki dalgalanmalara karşı bizi korumasıdır.

Dolarda belli bir eşik aşıldıktan sonra tr fiyatlarına yansımaktadır, buda bize globale göre fiyat avantajı oluşturmaktadır.

Panele bile bakmaya gerek yok, globaldeki domain - hosting fiyatları sayfası ve promosyon sayfasını tr dekilerle karşılaştırın dolar kurunu dönüştürdüğünüzde fiyat bariz bir şekilde daha avantajlı görünmektedir.

Sizin gösterdiğiniz sayfadaki karşılaştırma ise hosting kategorisi ki burada bazı değişkenler var.

1. si bazı fiyatlar güncel olarak buraya yansıtılmamış - sayfa düzenlenmemiş

2. si Bazı değerler globalde farklı tr de farklı olarak sunulmuş. şöyle ki:

Örn. Gösterdiğiniz sayfada en altta Positive SSL fiyatı globalde aylık olarak belirtilmiş, tr ise yıllık belirtmiş bu durumda globalde 0.66 x 12 x 3.8(dolar kuru) şeklinde hesaplarsak yine tr avantajlı olduğu görülüyor.

Tr destek artık ticketlere cevap vermiyor, anladığım kadarıyla artık sadece pazarlamaya odaklanmış durumdalar, bu yüzden destek almak için Türkçe desteğe değil direk ilgili departmana örn.: Domain Support departmanına ticket açmalısınız.

• Üyelik 16.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad V** A**
  • Mesajlar 689
  • Beğeniler 135 / 134
  • Ticaret 52, (%100)
Bazen ************a kızıyorum bırakın ne işiniz var küçük esnafın yakasından düşün kendi işinize bakın diye ama bazen hak vermiyorda değilim hiç yoktan kaçıp gidecek bir firma yok karşında cevapsız soru yok

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al