freelance iş ilanları

Acil - iğne şişliği

15 Mesajlar 1.733 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

32095 32095 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)

ebagcuvan adlı üyeden alıntı

darkthepro

Arkadaşlar yardımlarınız için teşekkürler konuştum şimdi hoca ile, ben iğneden sonra direk arabaya binip direk oturdum. Kastan yayılmadan oturunca orada kalmış 30 dk dır falan yatıyorum ve şişlik olan yeri ovaladım az bir şey sorun kalmadı sabah 8 de tekrar gideceğim zaten yinede teşekkürler.

banada benzeri olmuştu ateşim 40 çıktı penisilin yaptılar 1 gün boyunca oturamamıştım ama düzelmişti bazen kan alırkende olur şişer morarır ama gitmekte fayda var yanlış bir şey hemen gidilirse düzeltilme şansı mevcut geç kalınmada sıkıntı yaratabilir

wmaraci
reklam

Kotil Kotil Son oynayışlar.. Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Ögrenci / Yazar / Editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2157
  • Beğeniler 1092 / 743
  • Ticaret 90, (%99)
Banada bir iğne vuruyorlar morartıyor baya ağır bir iğne arada gitmiyorum. :D

112 yi aramaktan çekinmeyin 112 lik bir durumunuz yoksa gelmez zaten.

sterk sterk boş kalsın olunca yazarım Kullanıcı
  • Üyelik 29.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Atama bekliyor
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 1296
  • Beğeniler 339 / 338
  • Ticaret 6, (%100)
ebagcuvan Benlik durum çıktı. Merhaba arkadaşım ilk başta doktor v.s hastane ismini söyleme etik olmaz sonraki aşamlarda, nerenizde iltihap var, neye göre yazdı o ilacı (kan tahlili v.s. yapıldı mı) ilacın ismi nedir bazıların yan etkileri oluyor. Sebebine gelirsekte ilacı siz mi yaptınız mı (siz yaptıysanız bütün yük üstünüze biner) deneyimli birisi yapsaydı keşke, sağlık ocaklarında ücretsiz yapıyor veya kliniklerde 5 tl gibi rakamla yapıyorlar. Her neyse fındık tarzında şişme olduysa kas dokusuna girmesi geereken ilacın kas tabakasına girmeden birikmesiyle oluşan bir şişmedir.Yapmanız gereken sıcak bir havluyla üstüne koymanız fazla sıcak olmayacak tabiki de ütüyle de yapabilrisiniz.Ordaki kan akışını hızlandırır birkaç saat veya dk içinde kendine gelir gelmezse bir hastaneye de gidebilirsiniz yanınızda ilacı da götürmeyi unutmayın. Kusura bakmayın geç gördüm, yoksa direk ilk müdahaleyi söylerdim.

Not: Yukarıda verdiğim tavsiyelerden oluşabilecek durumlardan mesul ben değilim hastanın menfaatine kalmıştır. Geçmiş olsun.

Live Live Kullanıcı
  • Üyelik 02.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Entrepreneur / W. Dev.
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad K** D**
  • Mesajlar 276
  • Beğeniler 77 / 75
  • Ticaret 25, (%100)
Kendiniz enjeksiyon yapmakta kararliysaniz, intramüsküler enjeksiyonun nasil yapildigini arastirabilirsiniz.

wmaraci
wmaraci

Latif Latif WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek .....
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 85
  • Beğeniler 12 / 15
  • Ticaret 3, (%100)
İğneyi kim yaparsa yapsın iğneden sonra dikkat edilmesi gereken şey şu cem yılmazın bahsettiği keşkül titretmesi var ya :) onun gibi orayı o şekilde ovalamayı unutmayın
geçmiş olsun

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al