wmaraci reklam

WM aracına meslek sistemi

36 Mesajlar 4.064 Okunma
smmexpress

Kotil Kotil Son oynayışlar.. Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Ögrenci / Yazar / Editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2157
  • Beğeniler 1092 / 743
  • Ticaret 90, (%99)
minkaju19 Şöyle yapın derim hocam mesela siz iş verensiniz ilgilenemiyorsunuz değilmi bir makale şefi alın yanınıza makale işlerinizle o ilgilensin o kontrol etsin biraz fazla ücret verirsiniz. Ama en azından detaylıca analiz eder kontrol eder siz on numara makalenizi alıp kullanırsınız.

wmaraci
reklam

Cemorg Cemorg Php Developer Bronz Üye
  • Üyelik 01.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Programcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** D**
  • Mesajlar 430
  • Beğeniler 54 / 124
  • Ticaret 2, (%100)
Kotil hocam benim makale için harcadığım miktar 200 300 lirayı geçmiyor, bunları forumda yaptırıyorum tabi. 200 300 liraya bir eleman sanmıyorum bulabileceğimi he stajer bulurum oda bizim forumumuzdaki sayılı kaliteli yazar arkadaşlarla yarışamaz bile.
Kotil

kişi bu mesajı beğendi.

Kotil Kotil Son oynayışlar.. Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Ögrenci / Yazar / Editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2157
  • Beğeniler 1092 / 743
  • Ticaret 90, (%99)

Mağara_Adamı adlı üyeden alıntı

Kendi siteme bir makale yazdıgım zaman, görselleriyle birlikte hazırlamam 1 saatimi alıyor.

Bence profesyonel veya işini ciddiye alarak makale yazarlığı yapan adam diyeyim bir makaleyi 2 liraya 3 liraya satmaz. Şahsen benim 1 saatim 3 liradan daha kıymetli benim için.

Bence biraz da müşteri olarak bizlerin de işi ciddiye almayışımızdan kaynaklanıyor.

Günde 10 saat çalışıyorsun 30 TL den saatin 3 tlye denk geliyor? Bu rakamın iki katına çalışıyorsunuzdur belki fakat öğrenci ve yaşları ufak insanlar bu rakamlardan çalıştırılıyor. 3 Saat çalış tam çalış aynı parayı al. :)

Cemorg Cemorg Php Developer Bronz Üye
  • Üyelik 01.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Programcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** D**
  • Mesajlar 430
  • Beğeniler 54 / 124
  • Ticaret 2, (%100)
Kotil hocam o işin öyle yürüyeceğini sanmıyorum ancak yakın zamanda bir projemiz yayına geçecek o zaman belki araya kaynatabilirim böyle bir çalışan şu an gelecek için yorum yapamıyorum.

wmaraci
wmaraci

demircanuzer demircanuzer Yazılım Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 29.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama & SEO Uzmanı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad D** U**
  • Mesajlar 1320
  • Beğeniler 270 / 414
  • Ticaret 24, (%100)
Bunun tek çaresi sizin incelemeniz başkası incelese de sizin kadar iyi inceleyemez.
Size tavsiyem zamanınız kısıtlı olsa da bunu yapmaktır.
Yoksa adam istiyorsa makaleciler odası başkanı (!) :) olsun temiz iş yapmıyorsa farkedemessiniz hocam.
İnsanlık ne durumda şu an zaten biliyoruz. Samanlıkta iğne arar olduk her konuda.

Dijital Pazarlama ve SEO Uzmanı: Demircan Uzer - demircanuzer.com

alast4ir alast4ir http://enginonal.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Blog Yazarı
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad E** O**
  • Mesajlar 245
  • Beğeniler 17 / 59
  • Ticaret 1, (%100)
Düşünceniz başından sonuna kadar haklı, zaman zaman benim bile şahit olduğum durumlar oldu ve oluyor. Bazen tek mevzu ücret de değil tamam adam gibi olsun 250 tl olsun dediğimiz işler bile bazen 50 tl karşılığında yaptırdık.
Örneğin
5 temadan belirli özelliklerin olduğu bir temayı kodlatmak istedim psd ve html css işlerini kendim çok önce yapmıştım.Bir arkadaş ile anlaştık arada yaparım 250 tl ye anlaştık başladı teslim etti ama ne istediğim gibi nede olması gereken gibi olmuştu.
Önceden tanıdığım bir dostuma söylediğim de ise elim boş abi ben yaparım deyip ne kadar istersin dediğimde abi telefon faturam geldi 50 tl göndersen bana kafi demişliği var.Ki ben bu adama 100 tl yollayıp istediğim sonucu aldım.

Kişisel Blog | http://enginonal.com.tr
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al