sağolun hocam. 3 senedir bu sektörün içindeyim amacım tamamen kendimi ifade edebilmek egoistlik değil bunu baştan belirteyim söyliyeceklerim farklı yöne çekilmesin. 1 aylık siteyi 20k+ hite getirebilecek kadar geliştirdim kendimi ve olayın kurumsal mı kişisel mi olduğunu ayırt edebilecek seviyeye gelene kadar onlarca avukatlarla farklı telif sorunlarıyla muhattab oldum fakat sorunların temelindeki içeriği kaldırıp fragmanını eklememe rağmen içeriğin ülkemizdeki telif hakkı koruyucusu firma(prestij sahibi tanıdık bir firma ismini veremiyorum çünkü firmamıza karalamadan dava açacaklarına bile eminim) olayın üstüne gitti.Fragmanı ekledikten sonra bana 2. bir mail attı başlığı şöyleydi "Israrla Korsan Yayına Devam Ettiğiniz İçin" bu bana o kadar saçma geldiki çünkü aynı içeriğin fragmanını "youtube" platformunda arattığımızda yüzlerce kişinin paylaşıp gelir veya izlenim abone elde ettiğini görüyorum buda olayın kişisel olduğunu ve rakiplerimin faydasına yürütüldüğünü kanıtlar nitelikte umarım güzelce anlatabilmişimdir saygılar.