zego adlı üyeden alıntı

Hay eline emeğine sağlık. Artık reklam ticaretinde bile hala pagerank değerine bakanlar var. Acıyorum onlara.

sehmus adlı üyeden alıntı

ARTIK BEN PAGERANKI OKADAR ÖNEMSEMİYORUM ( : SİTEN GÜNCELSE TAZE KONULAR VARSA KRaLSIN :D

logohikayeleri adlı üyeden alıntı

Hocam Dediklerinize Katılıyorum Ama Bu Dediklerinize Extra Katılıyorum ...
Haklısınız ...

Elinize Sağlık ...

bkocer06 adlı üyeden alıntı

katılıyorum hiçbirin tek başına bir fonksiyonu yok yani şöyle ki sitenizi Page Rank 6 yaptınız ama sitenizin içeriği page rank 1 bile olacak şekilde değilse bu sadece sanal bir büyümeden ibarettir. Önemli olan hepsini aynı önemde devamlılığını getirmeniz.

Örnek vereyim : http://www.sismobil.com adresini çok yeni açtım inceleyin ve göreceksiniz ki sadece 15 günlük bir web site ama googlela ceptelefonaksesuar veya cep telefon aksesuarları yazdığınızda çıkacak sıra sizleri şaşırtacaktır.

Bu başarının sebebi her an dikkatli bir şekilde ilerlemek ne çok hızlı ne de çok yavaş ve çok acık söylüyorum tek başma yapıyorum hepsini bir de ekip olsak size çok acık söyleyeyim bir siteyi 1 ay içerisinde istediğimiz kelimede ilk sayfa htta ilk 1-2 getiririm.

Tabiki kelime de önemli örnek olarak google gibi bir kelimede birinciliği kimse beklemesin :)

blogesinti adlı üyeden alıntı

Pr5 sahipli bir çok blog tanıyorum. Birde içeriklerine bakıyorum.

Böyle yazılar yazarak pr5 blog sahibi olacağıma hiç olmam. Anlatmak istediğim şey aslında kalite ve blog okurlarının bilgilendirilmesi.

Ama çok az malesef...

ilyas adlı üyeden alıntı

Cok Süper bi anlatım, Teşekkurler..

Hepinize teşekkür ediyorum, asıl düşüncenin sadece bir tanesinin değil, toplu olarak değerlendirilmesinden bahsettiğimi anladığınız için. :)