wmaraci reklam

Rakamlarla onedio.com

26 Mesajlar 3.369 Okunma
smmexpress

HeroTurk HeroTurk Ne Mutlu Türküm Diyene!!! Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Cnc programcısı
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 3962
  • Beğeniler 315 / 705
  • Ticaret 47, (%100)

Beginnertk adlı üyeden alıntı

Ben genel anlamda hazırcılığa karşıyım. Sadece ismi geçen marka için değil, curosu milyon dolar olan tüm hazırcı markalar için.
Mesela bunlardan birisi halen çalışmakta olduğum Trendyol. Tamamen hazıra konma, üretim yok bi nevi aracılık.
Ülke ekonomisi dişli çark, dönmesi gerekiyor ama bu işletmeler yüzünden dönmüyor. Bu kadar güce ve ekonomiye sahip şirketlerin bir an önce üretime geçmesi, bünyelerinde inkılap yapması şart.
Sağdan soldan toplama içerikler, Türkiye ve yurtdışından alınan destekler ve buna bağlı yapılan milyonluk reklamlar tamamen israf.
Zekası pırıl pırıl olan kişiler şuan hiçbir yatırım desteği alamıyor, sebebi bu tarz kurumlar. Örn teknokent tamamen onedio için çalışıyo. Orayı işgal etmişler, vergi yok, çalışan ücretlerinin bir kısmı fonlarla destekleniyor vb bi ton şey var.
Belki şuan orda harikalar yaratacak projelere sahip olan ancak yetersiz destek yüzünden yarıda bırakan/başlayamayan birileri olacaktı.

Velhasıl, bu rakamlar benim gözümde sıfırın altında.

e ticaret dükkan sahiplerini çok zorda bırakıyor. Adam 10.000tl kira vermek yerine e ticaret açıyor 1 sene sabredip daha iyi kazanıyor

https://www.ozgurblog.net/
wmaraci
reklam

Doruk Doruk alea iacta est. Kullanıcı
  • Üyelik 29.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek WebApprantice
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** O**
  • Mesajlar 1361
  • Beğeniler 150 / 524
  • Ticaret 23, (%100)
Siteniz tertemiz, emeğinize sağlık. Ben de benzer tema ile farklı türden bir çalışma yürütüyorum. Tek başına çalışıyorum ama gerçekten emek verince karşılığı alınıyor. Gelir olarak olmasa dahi, ziyaretçi grafiği öyle gösteriyor. Yolunuz açık olsun

TheDestroyer35 adlı üyeden alıntı

İmzamdaki siteye girerseniz benzediğini görürsünüz. Bu siteyi de zaten onedio ve onların içerik üretimi analiz ederek çıkardık.
.
.
.

AliTasc1 AliTasc1 www.alitasci.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Grafik&Editör&WP
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 583
  • Beğeniler 45 / 190
  • Ticaret 11, (%100)
Onedio'nun bir avantajıda içeirik eklenebilir olması. Yani yazarlara gerek kalmadan her kullanıcı da kendi testlerini , makalelerini yayınlayabiliyor. Durum böyle olunca site devamlı indeks alıyor ve herkes kendi paylaşımına etkileşim olsun diye sosyal medya hesaplarında aktif olarak paylaşıyor. Yani onedio'nun reklam yapmasına gerek yok. Kullanıcılar kendi içeriklerine etkileşim olsun diye kendi kendilerinin reklamını yapıyor. Durum böyle olunca bu şekilde yatırımlar alması çok normal. Ama Türkiye de sosyal ortam da böyle başarılar görmek gerçekten gurur verici bir durum. Ayrıca farklı diller de Türkiye lokasyonlu bir hizmet sunmaları da ayrı bir başarı.

TheDestroyer35 TheDestroyer35 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Web Yazılım
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 195
  • Beğeniler 7 / 38
  • Ticaret 0, (%0)
Doruk Evet biz de bu yüzden motivasyonu düşürmek istemiyoruz zaten. Ama başka siteleri de kodlamaya devam :)

http://olanolmus.com

Buyrun gelin çay içelim
wmaraci
wmaraci

Doruk Doruk alea iacta est. Kullanıcı
  • Üyelik 29.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek WebApprantice
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** O**
  • Mesajlar 1361
  • Beğeniler 150 / 524
  • Ticaret 23, (%100)
Allah kolaylık versin TheDestroyer35

Madem kodlamayla ilgisiniz, sitenizin YSlow değerlerine bir el atmanızda fayda var. https://www.netdirekt.com.tr/ aylık 5 GB'a kadar ücretsiz CDN hizmeti veriyor. Başlangıç olarak yeter muhtemelen. Faydasının görürseniz ileride üst paketleri tercih edebilirsiniz tabii

tecnomedya tecnomedya Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 2438
  • Beğeniler 24 / 701
  • Ticaret 8, (%100)
güzel site tebrik ediyoruz da kendi sitemize bir yarar sağlayamıyoruz ne yazık ki :)

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al