wmaraci reklam

Günlük 7K Hiti olan otomobil forumu daha ne kadar büyüyebilir ?

32 Mesajlar 3.658 Okunma
wmaraci reklam

GokhanGORAL GokhanGORAL peugeotturkey.com Kullanıcı
  • Üyelik 07.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazılım Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 584
  • Beğeniler 24 / 117
  • Ticaret 2, (%100)

tubtub adlı üyeden alıntı

Çöp deme ya, bence hiç fena değil. Benim de aklıma gelenler şöyle:

* İlk öneri bende de tema değişikliği, hafiften görselliğe de öncelik verecek bir tema hoş olacaktır.
* İlgilenebiliyorsan sosyalleş. Etkinlikleri artırın derim, bizim de dandik bir motosiklet forumu var, dandik dediğim üye sayısı 250 falan; ama etkinlikler sayesinde sürekli canlı kalıyor.
* Sosyal medya hesabı şart gibi. İleride buradan satış ilanları reklam falan dahi alınabilir.
* Al / sat / ilan paylaş gibisinden ücretli / ücretsiz çalışmalar siteyi biraz daha yeşillendirebilir gibi.
* Site tanıtım sayfası. Bütün forumlarda olan bir şey sonuçta; bu sayede biraz daha fazla trafik çekersin; alakasız kalitesiz, tek atımlık ziyaretçi ama en azından adsense'e bile katkı sağlar.

Hit olmasa çöp dedim zaten şuan değerli hiç yoksa google dan aylık 200 üstü geliri var

Bu dediklerin gerçekten önemli mecburuz yapmaya ;)

wmaraci
reklam

• Üyelik 07.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazılım Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 584
  • Beğeniler 24 / 117
  • Ticaret 2, (%100)

cold459 adlı üyeden alıntı

tek bir marka üzerinden bu kadar hit almanız gerçekten güzel bence genel markalara yönelip forumda sağlam bir takım oluşturmalısınız bi arkadaş yazmış

Ben tekten gitme taraftarıyım başka sitelere benzemek istemiyorum şuan tek marka olarak otomobil forumlarında hit'e göre ilk sıradayım

• Üyelik 07.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazılım Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 584
  • Beğeniler 24 / 117
  • Ticaret 2, (%100)

alemburda adlı üyeden alıntı

asp forum site görmeyeli bayaa oldu forum en altında son 30 konuyu beğenmedim genelde en başta olan şey sizde en altta 30 konuda abartı olmuş son 10 konu olarak üste konulabilir.

o 30 konuyu kullanıcılar istedi diye yapmıştım ama son 10 konu olayı daha mantıklı olucak gibi teşekkürler

nokta nokta Kurumsal SEO Çözümleri Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Web/Seo/ARGE
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad O** C**
  • Mesajlar 2585
  • Beğeniler 758 / 758
  • Ticaret 15, (%93)
Merhaba, Sitenizi ve forumunuza baktım. Herkesin görüşü kendine göre iyidir, ve kendine göre haklıdır. Ama ben vbulletin tema geliştiriyorm, arada tasarımlarım oluyor. şuanki kullandığınız sistem güzel. mükemmel bi şekilde index almış, temayı değiştirmeniz kullanıcıları kaybetmenize neden olabilir, alışılmış bir yere girmek yerine başka yere girmeyi tercih ederler. Onun dışında forumun içini dışını sağını solunu birak, forum içi etkinlik düzenle, düzenlediğin etkinliklerde, ufak hediyeler paylaş, araba paspası, arabalar için, hafif süs eşyaları, sonrasında :) sen bile durduramazsın forumu ;)

NEWS KAYITLI SOSYAL MEDYA SATIŞ SİTELERİNE ORGANİK KEYWORD ALAN ADINDAN TANITIM YAZISI
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 07.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazılım Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 584
  • Beğeniler 24 / 117
  • Ticaret 2, (%100)
nokta artık etkinliklerle pek uğraşmak istemiyorum insanlardan yoruldum. O hediyeleri aldımı bidaha siteye girmeyen çok kişi var onunda sonu yok forum yazılımını bile güncelleyemedim bayadır insanların sitede daha fazla durmasını sağlamak ve hiti arttırmak istiyorum

cnrsgr cnrsgr Caner Sağır Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Ajans Direktörü
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 738
  • Beğeniler 58 / 463
  • Ticaret 46, (%98)

kralsoft adlı üyeden alıntı

nokta artık etkinliklerle pek uğraşmak istemiyorum insanlardan yoruldum. O hediyeleri aldımı bidaha siteye girmeyen çok kişi var onunda sonu yok forum yazılımını bile güncelleyemedim bayadır insanların sitede daha fazla durmasını sağlamak ve hiti arttırmak istiyorum

Otomobil gruplarının tanıtınımı yaparak, otomobil buluşmalarına giden site üyelerine de pankart göndererek karşılıklı memnuniyete dayalı bi ilişki kurabilirsiniz hocam. Sen X şehrinin Y derneğinin tanıtımını yaparsın, sitene üye olan A ve B üyeleri de Y derneğinin etkinliğine katılacaktır. Şu pankartı size kargolayayım, orada açın, sonra geri yollarsınız dersin, sitenin canlı reklamını da yapmış olursun.

• Üyelik 07.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazılım Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 584
  • Beğeniler 24 / 117
  • Ticaret 2, (%100)
cnrsgr o pankart olayları artık bitti aslında modifiye bitti artık benim site türündeki sitelere hep araç arızalarının çözümünü bulmak için giriyor %70 kitle. Site 9 yıldır aktif olduğu için çoğu şeyi denedim

yapılması gerekenler tamamen bence siteyle alakalı

sade düzgün bir tasarım
forum fonksiyonları arttırılmalı
mobil versiyon kullanımı daha basit hale getirilmeli ( çünkü asp forum yazılımında tapatalk çalışmıyor)

cnrsgr cnrsgr Caner Sağır Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Ajans Direktörü
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 738
  • Beğeniler 58 / 463
  • Ticaret 46, (%98)

kralsoft adlı üyeden alıntı

cnrsgr o pankart olayları artık bitti aslında modifiye bitti artık benim site türündeki sitelere hep araç arızalarının çözümünü bulmak için giriyor %70 kitle. Site 9 yıldır aktif olduğu için çoğu şeyi denedim

yapılması gerekenler tamamen bence siteyle alakalı

sade düzgün bir tasarım
forum fonksiyonları arttırılmalı
mobil versiyon kullanımı daha basit hale getirilmeli ( çünkü asp forum yazılımında tapatalk çalışmıyor)

Tabi ki 2008-2009 yıllarında olduğu kadar canlı değil sektör. Dediğiniz gibi araç arızaları konusunda bireysel tecrübelenme de çok ön planda. Lakin gerek arkadaşlarımın aktiviteleri, gerekse sosyal medyada denk geldiğim aktiviteler bu tarz tek marka veya tek model otomobiller üzerinde olduğu için ve araç yıkama, chiptuning, kaporta servisleri gibi yerlerin camları "X grubunun üyelerine %Y indirim" stickerları ile dolu olduğu için katkı sağlayacağını düşünüyorum.

Benim forum sitemde tecrübem olmadığı için bu alandan bilgilerimi paylaşmak istedim. :)

• Üyelik 07.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazılım Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 584
  • Beğeniler 24 / 117
  • Ticaret 2, (%100)
cnrsgr sticker olaylarıda baya azaldı ama devam ediyor. Markadan markaya değişebilir ama Peugeot kullanıcıları para harcamayı pek sevmiyor o yüzden sponsorun sattığı ürünler yedek parça gibi zaruret olmadıkça pek ilgisini çekmiyor

İlgine teşekkürler

ferzileyto ferzileyto Better Call Fevzi ! Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek E-Ticaret
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 1233
  • Beğeniler 188 / 420
  • Ticaret 12, (%100)
Reklam alıyor musunuz en tepeye, alıyorsanız ücretlerini öğrenebilir miyim ?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al