lostyazilim

Dosya uzantı izni Shell

13 Mesajlar 1.554 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

0x3a 0x3a Editörlük Yapılır Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Editörlük Hizmeti
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad T** M**
  • Mesajlar 285
  • Beğeniler 7 / 41
  • Ticaret 9, (%100)
Scriptinizden kaynaklanan açıktan dolayı Shell yedire biliyorlar.
veya crack yöntemini kullanarak admin panelden resim upload yerinden GİF89;a,jpg.php olarak yüklemiş ola bilirler. veya Mozilladaki Tamper data yöntemiyle giflemişlerdir shell i

Copy Paste, Ürün Ekleme, Film ve Dizi Ekleme İşleriniz yapılır
wmaraci
reklam

HapyMan HapyMan Full Stack Developer Kullanıcı
  • Üyelik 14.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek What do you do exactly ?
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** T**
  • Mesajlar 562
  • Beğeniler 171 / 208
  • Ticaret 0, (%0)
hocam öncelikle atılan shell dosyasını bi şekilde bana iletme şansınız var mı mesaj yoluyla ? sonrasında script kullanıyorsanız yapmanız gereken bir dizi işleminiz var bununla birlikte serveriniz linux tabanlı ise elimde dosya yapısını inceleyen bir .sh var kendim yazmıştım bunu çalıştırıp serveri tanıtabilirsiniz.
eğer hosting'se ve bunu yapamıyorsanız php ile yapılmış bir zararlı yazılım algılama sayfam var shell dosyasını iletirseniz bi şekilde bunu size göre optimize edip iletirim.
Adalente

kişi bu mesajı beğendi.

Adalente Adalente IT MANAGER Kullanıcı
  • Üyelik 27.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek IT Maneger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 388
  • Beğeniler 59 / 26
  • Ticaret 0, (%0)

HapyMan adlı üyeden alıntı

hocam öncelikle atılan shell dosyasını bi şekilde bana iletme şansınız var mı mesaj yoluyla ? sonrasında script kullanıyorsanız yapmanız gereken bir dizi işleminiz var bununla birlikte serveriniz linux tabanlı ise elimde dosya yapısını inceleyen bir .sh var kendim yazmıştım bunu çalıştırıp serveri tanıtabilirsiniz.
eğer hosting'se ve bunu yapamıyorsanız php ile yapılmış bir zararlı yazılım algılama sayfam var shell dosyasını iletirseniz bi şekilde bunu size göre optimize edip iletirim.

Hocam çok teşekkürler ilginiz için dosyayı sildim şuan bir sorun yok dosyayı tekrar atarlarsa size göndereceğim ilk iş olarak.
HapyMan

kişi bu mesajı beğendi.

E-evcil.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al