lostyazilim

MyBBTürkiye |Genel Destek Forumu

18 Mesajlar 1.806 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

kaancom kaancom Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 14 / 7
  • Ticaret 0, (%0)

EmreKRMN adlı üyeden alıntı

mybbdepo ve mctr varken bu sitenin büyümesini pek bekliyemem. Destek sitelerine ve forum sitelerin de düşüş var diye kendiniz demişsiniz. Şu aralar tanıdığım çoğu kişi mybb yerine xenforo tercih etmekte. Düzgün, çalışkan ve sorumluluk alabilen bir ekibiniz olmadan büyümeniz çok zor. Ben de böyle bir site açtım fakat tutmadı emin olun, yani benim gibi bir mybb uzmanı bile tutturamamışken (ki sınavlarım vardı forumuma bakamadım) sizin çok çok zor..

Görüşünüze saygım var ama benim gibi mybb uzmanı derken kendinizi biraz beğeniyorsunuzcasına bir tavır sergilediniz. Pek yakıştıramadım ana neyse. Ne benim ne de benimle beraber olanların pes etmeye niyeti var. Maksat hem gelir elde etmek, hem de insanların sorunlarına çare olmak. Teşekkürler.

wmaraci
reklam

EmreKRMN EmreKRMN Designer/Coder Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Bilgi İşlem Personeli
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 822
  • Beğeniler 213 / 217
  • Ticaret 70, (%99)

kaancom adlı üyeden alıntı

Görüşünüze saygım var ama benim gibi mybb uzmanı derken kendinizi biraz beğeniyorsunuzcasına bir tavır sergilediniz. Pek yakıştıramadım ana neyse. Ne benim ne de benimle beraber olanların pes etmeye niyeti var. Maksat hem gelir elde etmek, hem de insanların sorunlarına çare olmak. Teşekkürler.

Ben asla kendimi beğenmem aksine ben kişilere yardımı çok severim ve bunu bilen bilir.. Gelir elde etmeyi şimdiden kafaya koymuş bir ekipten bu forumun büyüyeceğine pek emin değilim. Neyse başarılar
SiberForum

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 25.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 14 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Teşekkürler.

Dorebar Dorebar ⇐⇐ Horror Story Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yatırımcı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad T** L**
  • Mesajlar 1895
  • Beğeniler 1159 / 1158
  • Ticaret 51, (%100)

Merhaba dostum. Emin olabilirsin ki Emre'nin kendini beğenen bir yapısı yok. Kendisini uzun zamandır tanırım, ücreti mukabilinde destek de aldım. Bu forumda ücretsiz bir şekilde verdiği onlarca yardım taleplerine de şahit oldum. Açmış olduğun konuya yorum yazmayıp, ilk mesajımda sadece onu neden etiketlediğimi anlamış olabileceğini düşünmüştüm fakat yanılmışım.

Başarılar.
EmreKRMN

kişi bu mesajı beğendi.

[Firma Rehberlerine Ekleme Hizmeti] TAM 500 Rehber!
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 25.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 14 / 7
  • Ticaret 0, (%0)

Dorebar adlı üyeden alıntı

Merhaba dostum. Emin olabilirsin ki Emre'nin kendini beğenen bir yapısı yok. Kendisini uzun zamandır tanırım, ücreti mukabilinde destek de aldım. Bu forumda ücretsiz bir şekilde verdiği onlarca yardım taleplerine de şahit oldum. Açmış olduğun konuya yorum yazmayıp, ilk mesajımda sadece onu neden etiketlediğimi anlamış olabileceğini düşünmüştüm fakat yanılmışım.

Başarılar.

Kendisiyle görüşmüşlüğüm olmadığı için dolayısıyla tanımıyorum hocam kusura bakmayın. Sizde kusura bakmayın Emre hocam.

Teşekkürler.
EmreKRMN

kişi bu mesajı beğendi.

EmreKRMN EmreKRMN Designer/Coder Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Bilgi İşlem Personeli
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 822
  • Beğeniler 213 / 217
  • Ticaret 70, (%99)

Kendisiyle görüşmüşlüğüm olmadığı için dolayısıyla tanımıyorum hocam kusura bakmayın. Sizde kusura bakmayın Emre hocam.

Teşekkürler.

Kusur yok bundan emin olabilirsiniz yalnız bir tek "kendinizi mi beğeniyorsunuz" lafınızı beğenmediğimi açık olarak söylemek isterim. Şunu da belirteyim sitenize girdim ve kendinize bir tema oluşturun, her şey konu veya üye değildir bunu unutmayın. İlk girdiğim an 5 saniye sonra çıktım, bunun nedeni ise daha forum 24 saat olmamışken reklam alanları koyulmuş ve ziyaretçilere üye olmakta zorlar gibi her konu veya her sayfanın üstünde "Lütfen üye olun" tarzı bir duyuru barı gördüm. Böyle üye kazanmanız pek hoş değil açıkçası ama sizlerin kararı. Beni tanımadığınızı ve görüşmediğinizi dile getirmişsiniz, imzam da skype adresim var eklerseniz sizlere bazı konular da yardımcı olmak isterim :) İyi forumlar, tekrar başarılar dilerim.
kaancom

kişi bu mesajı beğendi.

Referee19 Referee19 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Futbol Hakemi / Referee
  • Mesajlar 399
  • Beğeniler 21 / 103
  • Ticaret 8, (%88)

EmreKRMN adlı üyeden alıntı

mybbdepo ve mctr varken bu sitenin büyümesini pek bekliyemem. Destek sitelerine ve forum sitelerin de düşüş var diye kendiniz demişsiniz. Şu aralar tanıdığım çoğu kişi mybb yerine xenforo tercih etmekte. Düzgün, çalışkan ve sorumluluk alabilen bir ekibiniz olmadan büyümeniz çok zor. Ben de böyle bir site açtım fakat tutmadı emin olun, yani benim gibi bir mybb uzmanı bile tutturamamışken (ki sınavlarım vardı forumuma bakamadım) sizin çok çok zor..

Sen radyoyu kapattın diye şarkılar yarıda kalmıyor. Demiş ünlü biri.

kaancom Başarılar kardeşim kimler nerelere geldi bu forum şahit gerisi boş.
EmreKRMN kaancom

kişi bu mesajı beğendi.

MehmetGUMUS3 MehmetGUMUS3 . Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 757
  • Beğeniler 283 / 200
  • Ticaret 12, (%100)
Dostum öncelikle bende mybb kullanan biriyim. Mybb forum sistemi yapısıyla aslında üzerinde biraz çalışınca basit ve iyi şeyler yapılabilecek bir sistem. Ancak fark yaratmanız gerek. Herkesin eksik kaldığı bazı alanlar var. İlk önce yeni bir tasarım oluşturun size has olsun. Çeviriler, güncellemeler bunları takip edip yayınlamanız da sizin yararınıza olabilir.

Reklam alanlarını kaldırmanızı öneririm. Reklam alacağınız büyüklüğe ulaşırsanız zaten reklam vermek isteyenler size ulaşır.

Son olarak yukarıda dediğim gibi fark yaratmalısınız. Hepsi birbirinin aynı konu içerikleri ve birbirinin kopyaları konular dolu. Konu açılıp altına sorulan sorularda umursayan olmuyor. Bunları göz önünde bulundurun bence. Umarım başarılı olursunuz. Birazdan üye olacağım.
kaancom

kişi bu mesajı beğendi.

Teamtofas.com
wmaraci
Konuyu toplam 4 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 4 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al