wmaraci reklam
lidertakipci

AdSense Reddedildi OHHH

37 Mesajlar 4.187 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

onurkaplan onurkaplan Bilgi Paylaştıkça Çoğalır Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Senior Email Marketing Special
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 2209
  • Beğeniler 100 / 548
  • Ticaret 4, (%100)
Seodaddy bana göre karışık değil bir tane domain alın içerisine 5 10 tane özgün içerik girin wordpress ücretsiz temaları en basit olanını ekleyin ve başvurun oradan gelecek adsense asıl sitenizde kullanırsınız.

Bu söylediğim şekilde çok almışlığım vardır müşterilerim ve kendime

wmaraci
reklam

ercnetwork ercnetwork WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek aa
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 94
  • Beğeniler 34 / 36
  • Ticaret 0, (%0)

MuhammedAVCI adlı üyeden alıntı

Hit durumu çok önemli ben 0 içerik ile adsense aldım hit sayesinde.

Hocam bunu nasıl başardın? 0 içerikle hiti nasıl çektin ve google nasıl onaylar bunu?

berkay310 berkay310 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Turkcell
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 136
  • Beğeniler 31 / 33
  • Ticaret 0, (%0)
Ben 130icerrikle alamamistim adsense bu napcagi belli degil 😄

Her Türlü Kalitenin Adresi! Hemen Profilimden Sipariş Verin!

zangess zangess Ya Sev Ya Terket! Kullanıcı
  • Üyelik 09.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek webtasarim
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad U** i**
  • Mesajlar 1153
  • Beğeniler 339 / 275
  • Ticaret 13, (%100)
site adresini gönderir misin? İçerik sayısı ile alakası yok.

https://biyokimlik.com
wmaraci
wmaraci

yb79 yb79 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek web sitesi sahibi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 555
  • Beğeniler 286 / 212
  • Ticaret 1, (%100)
Aşağıda yazacaklarım kişisel deneyimim olup, kesin bilgi değildir.
Hit önemli, ama hitin de bir sürü çeşidi var.100 hitiniz var tamamen organik Adsense'den ret aldınız.Rakip sitenin de 100 hiti var ama %40'ı sabit yani sitesine sürekli gelen aynı kişiler.Adsense kendi kriterlerinin yanında kullanıcının da beğenisini göze alıyor.Yani %40'lık geri dönüş oranı adsense için önemli bir kriter.
Bunlar geçmişteki sitem ile deneyimlediğim, google'ın 'insanlığa faydalı olun' cümlesi ile örtüşen durumlar.Rakamların hepsini mantığı ifade etmek için farazi kullandım.
Hitim yüksek, temam çok iyi içeriğim özgün ama neden adsense alamıyorum sorularına cevap olabilir belki..
SeoDaddy

kişi bu mesajı beğendi.

Teveccuh Teveccuh Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek CEO
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 799
  • Beğeniler 0 / 343
  • Ticaret 2, (%100)
Konuyu saçma buldum.

SeoDaddy SeoDaddy Kalitelibacklink.com Kullanıcı
  • Üyelik 15.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / K
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 828
  • Beğeniler 161 / 257
  • Ticaret 28, (%100)

zangess adlı üyeden alıntı

site adresini gönderir misin? İçerik sayısı ile alakası yok.

Backlink olmaması açısından site linkini kaldırdım. Pm ile iletiyorum.

yb79 adlı üyeden alıntı

Aşağıda yazacaklarım kişisel deneyimim olup, kesin bilgi değildir.
Hit önemli, ama hitin de bir sürü çeşidi var.100 hitiniz var tamamen organik Adsense'den ret aldınız.Rakip sitenin de 100 hiti var ama %40'ı sabit yani sitesine sürekli gelen aynı kişiler.Adsense kendi kriterlerinin yanında kullanıcının da beğenisini göze alıyor.Yani %40'lık geri dönüş oranı adsense için önemli bir kriter.
Bunlar geçmişteki sitem ile deneyimlediğim, google'ın 'insanlığa faydalı olun' cümlesi ile örtüşen durumlar.Rakamların hepsini mantığı ifade etmek için farazi kullandım.
Hitim yüksek, temam çok iyi içeriğim özgün ama neden adsense alamıyorum sorularına cevap olabilir belki..

1 aydır düzenli içerik girilen siteye de ancak 50 organik hit alabildik. 1 aylık sürece de bakarsanız ilk hafta 15 içerik girildi, ikinci hafta 30 içerik vardı... Site teknoloji haberleri ile ilgili olunca rakip çok olduğundan konular ancak sıralamaya giriyor da ziyaretçi alıyor. Şimdilik durum bu.

Konu açıldığında sitenin linki vardı, insanlar site hakkında tavsiyelerde bulundu, fikir alışverişi yapıldı... Bunun gereksiz olduğunu düşünüyorsanız, ben de bilgi paylaşımına karşı olduğunuzu düşünürüm. Konuya sonradan hakim olmanızdan dolayı gereksiz gelmiş olabileceğini varsayıyorum.

zangess zangess Ya Sev Ya Terket! Kullanıcı
  • Üyelik 09.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek webtasarim
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad U** i**
  • Mesajlar 1153
  • Beğeniler 339 / 275
  • Ticaret 13, (%100)
Sitende çok büyük bir kategori dengesizligi yok. Yani genelde yetersiz içerik sonucuna, bazı kategorilerin boş, yada birinde 15 yazı digerinde 3 yazı oldugu durumlarda varıyor. Sende böyle bi durum yok. Bir kaç makalene baktım özgün gibi duruyor. O biri 6 adet biri 12 olanları dengele. Birazda hitini yükseltmeye calis. Sosyal paylasim ve dun verdigim edu listesindeki sitelere farkli yorumlar yap, 1-2 hafta sonra tekrar basvur. Son birsey; makaleleri özgünleştirme yani spin mi yapiyorsun, kendin okuyup ozetliyor musun?
SeoDaddy

kişi bu mesajı beğendi.

https://biyokimlik.com

SeoDaddy SeoDaddy Kalitelibacklink.com Kullanıcı
  • Üyelik 15.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / K
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 828
  • Beğeniler 161 / 257
  • Ticaret 28, (%100)

zangess adlı üyeden alıntı

Sitende çok büyük bir kategori dengesizligi yok. Yani genelde yetersiz içerik sonucuna, bazı kategorilerin boş, yada birinde 15 yazı digerinde 3 yazı oldugu durumlarda varıyor. Sende böyle bi durum yok. Bir kaç makalene baktım özgün gibi duruyor. O biri 6 adet biri 12 olanları dengele. Birazda hitini yükseltmeye calis. Sosyal paylasim ve dun verdigim edu listesindeki sitelere farkli yorumlar yap, 1-2 hafta sonra tekrar basvur. Son birsey; makaleleri özgünleştirme yani spin mi yapiyorsun, kendin okuyup ozetliyor musun?

İncelemeniz için teşekkür ederim. İçeriklerin tamamı elle yazılma. Haber sitelerinden güncel teknoloji haberlerini takip ederek yazıyoruz. Ekstra görsellerle destekleyip ek bilgilerle özgünleştiriyoruz. Herhangi bir bot, program vs. kullanmıyoruz. Genelde haberlerin kaynağı hakkında da bilgiler mevcut dikkat ettiyseniz. Yazılar sadece bir olay hakkında haber vermenin ötesinde bilgi içeren ve merak giderici şekilde hazırlanılmaya gayret gösterilerek yayınlanıyor. Yayın yapıldığı gün konuyla ilgili sorgulamada ilk sayfaya yükselen yazılar oldu. Sanırım sitenin içerikleri googleın hoşuna gidiyor. Teknoloji haberleriyle ilgili çok kaliteli siteler zaten var. Henüz bir aylık sitenin şuanlık gidişatını olumlu görüyoruz. Bakalım ilerleyen günlerdeki sonuçlar nasıl olacak. Tavsiyeleriniz için teşekkürler.

ozgunatiikk ozgunatiikk Bizi Finaller Bitirdi :) Kullanıcı
  • Üyelik 29.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad Ö** A**
  • Mesajlar 255
  • Beğeniler 84 / 35
  • Ticaret 0, (%0)
15 gündür cevap bekliyorum :D

Boyunuzdan büyük işlere kalkışın.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al