mertaluc adlı üyeden alıntı

İşte dediğini anlamadım :))

Şu videoyu izle : http://www.youtube.com/watch?v=Ql1PPkZiHl8

Bunun gibi daha yüzlerce işaret var ekin tarlalarında, bu işaretleri araştır sonra bir düşün.Bu tür şeyler özel teknoloji ile yapılıyor ve bu günümüzde mevcut.

Müjdat Sayar arkadaşın 2.sayfada yazdığı yoruma katılıyorum, bu tür şeyleri bilinç altına kazıyıp insanları ufolara inandırıyorlar.Eskiden lazer teknolojisi filmlerde kullanılırdı şimdi gerçek oldu, cep telefonu filmlerde kullanılırdı (1915-1920) şimdi gerçek oldu, bilgisayarlar, uçuk kaçık teknolojiler hep filmlerden sonra gerçekleşti.

Son 15-20 yıldır herkes 21 Aralık 2012'ye odaklandı o tarihte herkes birşey bekliyor, bunun için filmler çekildi, kitaplar yazıldı vs. vs.

Yani dünya üzerinde olan herşey (dinler dahil) insanlar tarafından yapılmaktadır.

Ufolar (uzaylıları kastedmiyorum) olsaydı emin olun şimdiye kadar tarlaya, bahçeye, böceğe işaret bırakmak yerine bir şekilde iletişime geçerlerdi.Yabancı astrologlar ile iletişime geçen uzaylılar var kitaplarını okuyunca hayretler içerisinde kalıyordum ama gerçekliği tartışılır tabi.

Özet : Uzaylılar var ufolar yalan.