wmaraci reklam

Backorder (Ön Sipariş) Domain Satın Almak

21 Mesajlar 3.698 Okunma
wmaraci reklam

Lost Lost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 145
  • Beğeniler 0 / 28
  • Ticaret 0, (%0)

miskin adlı üyeden alıntı

Bir markaya ait olduğunu düşünmüyorum ama yine de bunu sorgulayabileceğimiz bir sistem var mıdır?

Bahsettiğiniz şekilde bir sistem var mı bilemiyorum ama internet üzerinden de araştırma yapabilirsiniz. Ayrıca konudaki firma tavsiyeleri dışında ek olarak tekrar natro.com'u da incelemenizi öneriyorum. Şu anda 14,95 $ şeklinde görünüyor ve işlem başarısız olduğunda ücret iadesi yapıyorlar. Zaten backorder işlemi bence "nasip" diyebileceğiniz bir işlem gibidir :D

wmaraci
reklam

miskin miskin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Özel
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 120
  • Beğeniler 22 / 27
  • Ticaret 15, (%100)
SeoDoktoru Haklısınız, benim korkum şu aslında, ben verme veririm 75 TL'yi ama açık artırmaya düşer de alırlar diye korkuyorum. Ayrıca sırf alan adının şu şekilde alımı dahi var, mesela acun . acunn gibi. Hani alabilirsem büyük iş olur:)

• Üyelik 21.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Özel
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 120
  • Beğeniler 22 / 27
  • Ticaret 15, (%100)
Lost Ben bir Natro yu da inceleyim o zaman:)

meromerro meromerro WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 247
  • Beğeniler 113 / 65
  • Ticaret 5, (%100)

Lost adlı üyeden alıntı

Bahsettiğiniz şekilde bir sistem var mı bilemiyorum ama internet üzerinden de araştırma yapabilirsiniz. Ayrıca konudaki firma tavsiyeleri dışında ek olarak tekrar natro.com'u da incelemenizi öneriyorum. Şu anda 14,95 $ şeklinde görünüyor ve işlem başarısız olduğunda ücret iadesi yapıyorlar. Zaten backorder işlemi bence "nasip" diyebileceğiniz bir işlem gibidir :D

Backorder Tam olarak nasip işi değildir, Tecrübe, Bilgi ve Kalite İşidir.. Siz Natrodan 100 Domaine backorder yapın, ben SnapNames yada DropCatch ile Aynı domainlere backorder yapıyım Siz birini bile Alamassınız Emin Olabilirsiniz..

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 21.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Özel
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 120
  • Beğeniler 22 / 27
  • Ticaret 15, (%100)
Artık şans diyeceğiz bakalım.. Nasip olur da alabilirsem hepinizle paylaşırım inşaallah

• Üyelik 29.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 247
  • Beğeniler 113 / 65
  • Ticaret 5, (%100)
İnşallah yakalarsın kardeşim, en azından Dynadot.Com ile de bir backorder yap, nasılsa yakalarsa parayı sizden talep ediyorlar. En azından 2 yerden backorder yapmış olursunuz

SeoDoktoru SeoDoktoru Seo Expert Kurumsal+ Üye
  • Üyelik 15.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek SEO Uzmani
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 460
  • Beğeniler 289 / 291
  • Ticaret 166, (%100)
Benden sana tavsiye domaini kimseye soyleme, milletin backorderi burdan yap dedigi sitelerede girme. 1-2 kere sorgulatinca backorder yapmasan bile aliyor o firmalar. Cok basima geldi. Godaddy hizli backorder konusunda, problem cikacagini sanmiyorum. Ben 100 lerce kere backorder yaptim. Alamadigi %2-3 dur en fazla.

• Üyelik 29.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 247
  • Beğeniler 113 / 65
  • Ticaret 5, (%100)

SeoDoktoru adlı üyeden alıntı

Benden sana tavsiye domaini kimseye soyleme, milletin backorderi burdan yap dedigi sitelerede girme. 1-2 kere sorgulatinca backorder yapmasan bile aliyor o firmalar. Cok basima geldi. Godaddy hizli backorder konusunda, problem cikacagini sanmiyorum. Ben 100 lerce kere backorder yaptim. Alamadigi %2-3 dur en fazla.

Hocam ben yıllardır bu bahsettiğim sitelerden backorder işlemlerimi tamamladım ve bir kere olsun o dediğiniz senaryoyu yaşamadım. Godaddy hızlı diyorsunuz ancak ben kendim oraya yapmış olduğum backorder a rağmen elle manuel olarak onlardan daha önce aldım domaini buna ne diyeceksiniz acaba :)

• Üyelik 21.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Özel
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 120
  • Beğeniler 22 / 27
  • Ticaret 15, (%100)
İlgilenip cevap veren herkese teşekkür ederim umarım tavsiyelerinize uyarak domain adını alabilirim. :)

• Üyelik 29.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 247
  • Beğeniler 113 / 65
  • Ticaret 5, (%100)
Valla Çok Kaliteli bir domain ise ve eğer %99,9 yakalamak istiyorsan SnapNames ve DropCatch i Kullan.. Paradan Kaçma, Hadi eyvallah..

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al