mertaluc adlı üyeden alıntı

Kanıtlayamadı derken hocam her şey apaçık ortada daha neyin kanıtı lazım hatta Türk Hava Kuvvetleri bile görüyor raporları bile var anlattılar

bunu kaç kişi biliyor her gün binlerce ihbar geliyordur bu tip kabul ediyorum bazen öyle kanıtlar varki insanı hayrete düşürüyor ama hiç birisi tam anlamıyla açıkca işte budur dediğimiz bir vaka yada olay veya kanıt değil ona bakacak olursanız 1947'de Roswell olayı var o bile doğrumu yanlışmı aldatmacamı diye düşündürüyorsa sizin gördüğünüz youtube videolari hikaye gibi geliyor insana okadar çok olay oluyorki insanlar gördüklerini anlatsada belgelesede hep kuşku ile bakılıyor olaya bakın en güzel örnek rizede görünen idi kimse ne oldugunu anlamadı anlatamadı ve kimse üstündede durmadı güpe gündüz besbelli olan bir görüntüdense insanlar gece karanlığında zumlanmış kamera kadrajı ile titrek elle çekilmiş videolara rağbet ettiler onları daha ilginç buldular halbuki hem rize hemde ruswell benim için tam olmasada bir kanıt niteliğindedir ama yinede doğrulukarı kanıtlanmamıstır

şimdi bunların bile doğrulukları kanıtlanmamı. veya doğrulanmamış iken nasıl kanıtlandı diye biliyorsunuz bunu anlayamadım yada siz düz mantık ile yok olmayan var olamaz var olmayan yok olamaz diyip geçiyormusunuz:rolleyes: