AsosyalAdam adlı üyeden alıntı

sıkılımca okumadım sıkıştığının kanıtıdır adın bekir hz. ebubekirin adından geliyor araptır müslümandır madem araplaşmayı vs sevmiyosun ismimi deiştirmekten başla o zaman dinin gök tanrıymış madem türklerin yüzdr 99 u müslüman oldu haberin vardır inşallah türk yurdu diyoaunya buraları türk yurdu yapanlar müslimandı ve bayada dindardı cihat inancıyla feth ettiler ve müaşümanlığı yaydılar haberin olsun :)

Neden din üzerinden yürüyorsun anlamıyorum, daha doğrusu anlam veremiyorum. Kardeşim Türkiye Cumhuriyeti'nin esas bir dini yoktur! İsterse %90 müslüman olsun ülke veya hristiyan, esas bir din olarak kabul edilemez. Senin yazdıklarından/savunduklarından anladığım kadarı: Tam bir Akcısın, Tanrı yardımcın olsun. Bir Akcıyla da zaten siyasi tartışmaya girmem, çünkü yol, hastane yaptılar. Tek dedikleri bu! Bu yollar, hastaneler devletin zaten varana borcudur ve yapacaktır. Bunları ülkeye duyurması bile hatadır... Bunlarda böyle bilinsin. Ha şunu da diyebilirsin: Peki neden diğer hükümetler yapmadı da bu adam yapıyor? Çünkü o zaman ki devirle bu devir aynı değil, biraz olsa da anlamışsındır diye umuyorum.