lostyazilim

Hesap Kaç TL Eder

44 Mesajlar 4.931 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

opencartim opencartim Bir Umuttur Yaşamak! Kullanıcı
  • Üyelik 13.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek E-Sporcu!
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1184
  • Beğeniler 373 / 373
  • Ticaret 26, (%100)

BatuhanYıldız adlı üyeden alıntı

opencartim hocam siz çok uzaksınız sanırım bu konulara kalbinizi kırmak istemem.
kimlik onayı hesapların kapanmasını engeller.Kapanan hesapları açar.Bu hesabın kimliği onaylı dedik konuda size mavi tiki var demedik ayrıca,bot dediğiniz şey türk gerçek insanlar aktif kişiler konuya bu kadar uzakken böyle baltalacıyı yorum yapmak cahillik kokmak sizin yaşınızda birine yakışmıyor

Facebook hangi durum da sizden kimlik istiyor da kimlik onaylı hesap yapıyorsunuz bunu açıklarmısınız, neyini baltalıyıcam sizi tanımıyorum etmiyorum size bi garezim mi var veya bi düşmanlığım ?

Ek Olarak: Kimlik onaylı hesap diyorsun, daha sonra hesabını satıcağın kişiler hesabınla illegal işlemler yaptıkların da ne olucak?
Örneğin kart hırsızlarının birisinin eline geçtiğini düşün, facebookta reklamlar bastıklarını düşün ne olucak peki? 1.500 lira para alıcaksın diye, ömrünü mahkemelerde mi geçirmek istiyorsun?

wmaraci
reklam

dogansoylu dogansoylu dogansoylu.com Kullanıcı
  • Üyelik 05.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek .
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** S**
  • Mesajlar 31
  • Beğeniler 27 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
opencartim siz konuyu yanlıs anlamişsiniz BatuhanYıldız ' in yazdiğini okuyun lütfen!

• Üyelik 13.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek E-Sporcu!
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1184
  • Beğeniler 373 / 373
  • Ticaret 26, (%100)

dogansoylu adlı üyeden alıntı

opencartim siz konuyu yanlıs anlamişsiniz BatuhanYıldız ' in yazdiğini okuyun lütfen!

Güzel kardeşim yanlış anlamadım, ben bildiğimi söylüyorum sana sadece.

BatuhanYildizz BatuhanYildizz King in the North Kullanıcı
  • Üyelik 27.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Sosyal Medya
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 322
  • Beğeniler 51 / 75
  • Ticaret 1, (%100)

opencartim adlı üyeden alıntı

Facebook hangi durum da sizden kimlik istiyor da kimlik onaylı hesap yapıyorsunuz bunu açıklarmısınız, neyini baltalıyıcam sizi tanımıyorum etmiyorum size bi garezim mi var veya bi düşmanlığım ?

Ek Olarak: Kimlik onaylı hesap diyorsun, daha sonra hesabını satıcağın kişiler hesabınla illegal işlemler yaptıkların da ne olucak?
Örneğin kart hırsızlarının birisinin eline geçtiğini düşün, facebookta reklamlar bastıklarını düşün ne olucak peki? 1.500 lira para alıcaksın diye, ömrünü mahkemelerde mi geçirmek istiyorsun?

Hocam,kimlik onayı siz facebook ortamında değilsiniz sanırım bilmezsiniz bu hesabın sahibi grup sahibi facebook'da.Düşman oluyor adam form atıp hesabınızı kapatıyorlar.Böyle bir durumda kimlik atarak hesabı açıyorsunuz reel.Hesabın kimlik onayı var illegal işlere girecek birisi olursa bütün sorumlulukları kendisi alır hesabı alırken bilgilerini alırız.Adı soyadı vs herneyse.
opencartim dogansoylu

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 13.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek E-Sporcu!
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1184
  • Beğeniler 373 / 373
  • Ticaret 26, (%100)

Hocam,kimlik onayı siz facebook ortamında değilsiniz sanırım bilmezsiniz bu hesabın sahibi grup sahibi facebook'da.Düşman oluyor adam form atıp hesabınızı kapatıyorlar.Böyle bir durumda kimlik atarak hesabı açıyorsunuz reel.Hesabın kimlik onayı var illegal işlere girecek birisi olursa bütün sorumlulukları kendisi alır hesabı alırken bilgilerini alırız.Adı soyadı vs herneyse.

Kesinlikle kardeşim, bunu ben sizin iyiliğiniz için söylüyorum satıcağınız kişinin Telefon Numarsını alın, arayın teyit edin o mu değil mi daha sonra hangi operatör ise, operatörüne mesaj atarak hat kimin üstüne doğru şahsınmı onu teyit edin ve kimlik fotokopisi isteyin, üzerine ....... şahıstan facebook hesabı satın alındı, bilgilendirme amaçlı teslim edildi bunun haricin de kullanılamaz diye yazı yazıp size göndersin.
BatuhanYildizz dogansoylu

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 27.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Sosyal Medya
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 322
  • Beğeniler 51 / 75
  • Ticaret 1, (%100)
opencartim teşekkürler hocam kusura bakmayın biraz ağır oldu az önce sinirim size patladı sanırım.
Ben konuda hesabı yanlış tanıttım arkadaşın hesap ama hocam bot şöyle beğeni botu dediğimiz şey insanların durumunu beğeniyor insanlarda sizi arkadaş ekliyip aboneye düşüyor durum bu
opencartim

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 13.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek E-Sporcu!
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1184
  • Beğeniler 373 / 373
  • Ticaret 26, (%100)

opencartim teşekkürler hocam kusura bakmayın biraz ağır oldu az önce sinirim size patladı sanırım.
Ben konuda hesabı yanlış tanıttım arkadaşın hesap ama hocam bot şöyle beğeni botu dediğimiz şey insanların durumunu beğeniyor insanlarda sizi arkadaş ekliyip aboneye düşüyor durum bu

Estağfurullah, eğer ben kendimi yanlış ifade ettiysem ben sizlerden özür dilerim.
BatuhanYildizz

kişi bu mesajı beğendi.

sterkamed sterkamed WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek facebookworker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 886
  • Beğeniler 176 / 176
  • Ticaret 23, (%100)
aktifse 150-200 arası eder

dmdnz dmdnz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Freelance Öğrencilik ve Danş.
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 133
  • Beğeniler 12 / 36
  • Ticaret 0, (%0)
En mantıklı yöntem bir facebook hesabı açıp 30 üzeri beğeniye getirdikten sonra sayfada bir gönderi paylaşıp paylaştığınız bu gönderiyi bahsi geçen profilde paylaştığınızda erişim sayısı, beğeni sayısı, aktiflik sayısı (tıklanma sayısı) bunlar karşılaştırılır ve hesabın ederi ortaya çıkar.Bunun üzerinden hesabın diğer durumlarıyla ilgilide gerekli pazarlıklar yapılır.
BatuhanYildizz

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 27.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Sosyal Medya
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 322
  • Beğeniler 51 / 75
  • Ticaret 1, (%100)

sterkamed adlı üyeden alıntı

aktifse 150-200 arası eder

Hocam 5K Takipçi satışı 200 TL ediyor zaten.Biz panelden kasılmış veya bot demiyoruz orjinal 54 BİN diyoruz 54 değil. 200 TL nasıl diyorsunuz anlamıyorum

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al