Çözüldü

10 Mesajlar 1.034 Okunma
smmexpress

RebornNET RebornNET WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Waiter
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 68
  • Beğeniler 6 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
Çözüldü

wmaraci
reklam

ErdeM ErdeM WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek web
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 202
  • Beğeniler 34 / 51
  • Ticaret 6, (%100)
Telif hakkı sorunu olduğu için kendi sunucunda barındıramazsın. Ha barındırmak istiyorum illede dersen maliyeti yüksek olur. Rus siteleri legalliği sallamadığı için bahsettiğiniz sitelere up ediyor herkes. Siz de o sitelere up edebilirsiniz.

Fakat, özgün ve düzenli içeriği yükleyip botla çekmenin bir sakıncasını görmüyorum.

• Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Waiter
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 68
  • Beğeniler 6 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
.....

• Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Waiter
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 68
  • Beğeniler 6 / 6
  • Ticaret 0, (%0)

ErdeM adlı üyeden alıntı

Telif hakkı sorunu olduğu için kendi sunucunda barındıramazsın. Ha barındırmak istiyorum illede dersen maliyeti yüksek olur. Rus siteleri legalliği sallamadığı için bahsettiğiniz sitelere up ediyor herkes. Siz de o sitelere up edebilirsiniz.

Fakat, özgün ve düzenli içeriği yükleyip botla çekmenin bir sakıncasını görmüyorum.

Botla çekmenin şu riskini görüyorum,

Örneğin botla videoları embedledim,video yükleyici siteden videoları sildiği zaman benim başa dönmem gerekicek.Birde video başlangıçlarına site isimlerini yazıyolar bende reklamlarını yapmış oluyorum.

Videoları kendim indirip yüklemem daha mantıklı olmazmı sizce ?

wmaraci
wmaraci

bluecity bluecity WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Web kazanç
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** B**
  • Mesajlar 965
  • Beğeniler 242 / 241
  • Ticaret 1, (%100)
Filmleri anakaynağı torrent den indirebilirsin fakat bunun düzenlemesi yüklenmesi vs. çok zaman ve emek ister.Seviyorsan zorluğu olmaz fakat 2. bir yöntemde ***'da bu işi cüzi miktarda yapan arkadaşlar mevcut onlara yaptırabilirsin sana sadece içerikleri girmek kalır.

Para harcamadan yaptırmak istiyorum dersen o zaman yanlış bir sektördesin.
RebornNET

kişi bu mesajı beğendi.

Ctrl+C

• Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Waiter
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 68
  • Beğeniler 6 / 6
  • Ticaret 0, (%0)

bluecity adlı üyeden alıntı

Filmleri anakaynağı torrent den indirebilirsin fakat bunun düzenlemesi yüklenmesi vs. çok zaman ve emek ister.Seviyorsan zorluğu olmaz fakat 2. bir yöntemde ***'da bu işi cüzi miktarda yapan arkadaşlar mevcut onlara yaptırabilirsin sana sadece içerikleri girmek kalır.

Para harcamadan yaptırmak istiyorum dersen o zaman yanlış bir sektördesin.

Para harcamamakdan değilde,parayı boş yere sarf etmemek lazım.30 dk'da dowloand yapsam 1 saatte 2 farkı siteye upload etsem beceririm sanırım:confused:

threatenjoy threatenjoy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Bilgisayar İşletme
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 32
  • Beğeniler 1 / 8
  • Ticaret 3, (%100)
Yeri geliyor 20 gb film indirip altyazı gömmek gerekiyor ve ya ses dosyası ekleyip sekronu yapmak gerekiyor. Yapma deyip şevkini kırmak istemiyorum ama çok emek vermen lazım. Telif sıkıntısından bahsetmek bile istemiyorum. Bana sürekli telif geliyor. O yüzden işin zor :)

bluecity bluecity WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Web kazanç
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** B**
  • Mesajlar 965
  • Beğeniler 242 / 241
  • Ticaret 1, (%100)
Seviyorsan en güzeli zaten kimse senin yaptığın çalışmayı senin gibi yapamaz senin aldığın zevkide tadamaz.Yalnız yazdığın zamanlar seni usandırır zaman yetersiz kalır.Vds ile 1 dakikada film indirip yükleyebilirsin.Bu sektörde zaten şart.

İşin en zor yanı seo oda artık para demek özellikle film sektöründe.

Ctrl+C

cihaneken cihaneken Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Elektrik Teknisyeni
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 3510
  • Beğeniler 488 / 1190
  • Ticaret 1, (%100)
İlk olarak belirtmek isterim ki forum kuralları gereği;
9- Mesajlarda bütün kelimeleri kalın, eğik, altı çizili, büyük, aynı yazı tipi ile veya tamamen renkli yazmak yasaktır.

Sorularınıza gelecek olursak, yeni açılacak bir site için başlangıçta bot ile sağlam sitelerden çekim yapılabilir. (filmifullizle.org, hdfilmcehennemi.com,filmgoo.com)

Fakat en başından itibaren kullanıcılara kaliteyi göstermek amaçlı kendi adınıza upload etmeniz yada ettirmeniz tavsiyem olacaktır.

Bu durumda eğer kendiniz bu işi yapmaya kalkarsanız biraz fazla masraf etmeniz gerekecek.

Ayrıca webmaster forumlarında uploader işi yapan arkadaşlar da var bunlarada kendi adınıza bu işi yaptırabilirsiniz.
bluecity

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Waiter
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 68
  • Beğeniler 6 / 6
  • Ticaret 0, (%0)

threatenjoy adlı üyeden alıntı

Yeri geliyor 20 gb film indirip altyazı gömmek gerekiyor ve ya ses dosyası ekleyip sekronu yapmak gerekiyor. Yapma deyip şevkini kırmak istemiyorum ama çok emek vermen lazım. Telif sıkıntısından bahsetmek bile istemiyorum. Bana sürekli telif geliyor. O yüzden işin zor :)

Filmleri türkçe dublaj,alt yazı şeklinde indirmiyormusunuz?
Ayrıca filmleri farklı upload sitelerine yüklemiyormuyuz,telif gelse en fazla filmi kaldırırız sanırım:confused::confused:

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al