freelance iş ilanları

Turhost Hakkındaki görüşleriniz?

107 Mesajlar 20.858 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)
Turhost her ne kadar diğer firmalara göre pahalı olsa da aldığı parayı fazlasıyla hak eden bir firma. Buna emin olabilirsiniz. Benim de bayi paketim bulunmakta Turhost'ta.

wmaraci
reklam

Brestgerfich Brestgerfich WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 182
  • Beğeniler 0 / 34
  • Ticaret 0, (%0)

istanbulbilisim adlı üyeden alıntı

Turhost ile 2006 dan beri çalışmaktayım. Gerek bireysel hosting gereksede bayi paketlerini sorunsuz kullanıyoruz.

Hatta turhost firmasındaki sunucularından oluşturduğumuz hosting paketlerini incelemenizi de öneririm.

Turhostun fiyatları pahalıdır evet. Fakat biz kendi insiyatifimizde paketleri olabildiğince uygun fiyatlara düşürdük.

Detaylar www.istanbulbilisim.web.tr adresinde

İşinizi bozmak istemem hocam ama;
Turhost'ta sınırsız Disk Alanı, sınırsız Aylık Trafik, sınırsız MySQL, sınırsız Alan Adı Yönlendirme, sınırsız Subdomain özelliği olan "Limitsiz paket 70lira" iken sizin paketlerinizden aynı özelliklerdeki Kurumsal paket fiyatı 75lira.

yemre yemre UI Designer and Front-End Developer. Kullanıcı
  • Üyelik 10.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek UI Designer and Front-End Deve
  • Konum Konya
  • Ad Soyad Y** C**
  • Mesajlar 162
  • Beğeniler 34 / 80
  • Ticaret 6, (%100)
Sitemizin sunucu sponsorudur. Son derece kaliteli hizmet alıyoruz.
istanbulbilisim

kişi bu mesajı beğendi.

Brestgerfich Brestgerfich WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 182
  • Beğeniler 0 / 34
  • Ticaret 0, (%0)

istanbulbilisim adlı üyeden alıntı

Rica ederim. Yorumunuz için sağolun.
Fakat turhostun kalitesini desteklediğimizi ve sunucuların turhostta olduğunu belirttik.

Fiyat konusunda 3 adet paketimiz var ve limitsiz olan paketimizde CPU limitimiz turhostun paketindekinden farklıdır.

Haricinde bir iddamız olmadı fiyat konusunda

Ek Olarak: Ayrıca belirtmeyi unutmuşuz. Turhost 10 Adeet E-mail hesabı verirken biz 250 Adet e-mail hesabı veriyoruz.

E-mail hesabı benım için önemli bi faktör olmadığı için eklememiştim ama hata bende tüm faktörleri eklemeliydim.
CPU kullanımında da farklılık varmış dediğinize göre.
O vakit sizin kampanyanız da en az Turhost'un kampanyaları kadar avantajlı, teknolojiniz de Turhost kadar kaliteli deyip çekiliyorum aradan.

İyi satışlar, kolay gelsin

wmaraci
wmaraci

sddeniz sddeniz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Dijital
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 64
  • Beğeniler 17 / 6
  • Ticaret 0, (%0)

MrTimsah adlı üyeden alıntı

Natro Varken Ne Gerek Var Bunlara :)

Natro gerçekten süper, hem sundukları hizmet hem de destek açısından ben de tek geçiyorum. Ama alternatif olsun, dursun bir kenarda bunlar da ;)

Atakan Atakan Emekli. Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek -
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 6139
  • Beğeniler 2442 / 2410
  • Ticaret 12, (%100)

MrTimsah adlı üyeden alıntı

Natro Varken Ne Gerek Var Bunlara :)

sddeniz adlı üyeden alıntı

Natro gerçekten süper, hem sundukları hizmet hem de destek açısından ben de tek geçiyorum. Ama alternatif olsun, dursun bir kenarda bunlar da ;)

Konumuz Natro değil ama;
http://www.xn--muratyklmaz-4zbb.com.tr/natro-hosting-rezaleti/

TDWeb TDWeb SEO Danışmanı - Webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 04.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek SEO Danışmanı - Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** D**
  • Mesajlar 664
  • Beğeniler 112 / 210
  • Ticaret 143, (%99)

sddeniz adlı üyeden alıntı

Natromu en az 3 yıl çalıştım o eski natro değil artık büyüyeceğiz diye derşeyi dağıttılar. bütün sitelerimi turhosta taşıdım. orda bir tane sitem kaldı 3-5 dk da bir kopuyor. ve bu 1-2 yıldır bu şekilde çözmüyorlar. çözdük diyorlar. 1 ay sonra yine aynı.

BKD BKD WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 548
  • Beğeniler 30 / 130
  • Ticaret 11, (%100)
http://www.turhost.com/wordpress-web-hosting.html bu adresteki bireysel paketi kullanıyorum. Çok memnunum. Ufacık bir sorunumda canlı desteğe başvuruyorum ve her zaman yardımcı oluyorlar. Gereğinden fazla kaliteli bir firma. Ayrıca verdiğiniz parayı da fazlasıyla hakediyorlar. Fazla sorun yaşayacağını sanmıyorum ama yaşarsan da her zaman yardım ediyorlar. Tavsiye ederim çok kaliteli bir hosting firmasıdır.

deeprock2 deeprock2 runApp Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Mobil ve Web Geliştirme
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** M**
  • Mesajlar 1097
  • Beğeniler 271 / 270
  • Ticaret 12, (%100)
Biraz paralansam, turhostla olan bağlarımı daha çok kuvvetlendireceğim. En az 2 yıl daha uzatacağım host ve domain sürelerimi. Seviyorum arkadaşlar, bazen bana ufak tefek yanlış yapsalar da :)

sddeniz sddeniz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Dijital
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 64
  • Beğeniler 17 / 6
  • Ticaret 0, (%0)

Atakan şimdi okudum gösterdiğin yazıyı, bence burada Natro Hosting'in bir eksiği yok. Bu site sahibinin yaptığı öküzün altında buzağı aramaktan başka birşey değil.
NS adresleri neden sitenin görünür bir yerinde değil? diyor, bunu bile şikayet ediyor :D Müşteri olmayanların görmemesi için olabilir mi?

Panelde önce alan adı ekleyip, sonra hosting açmak zor gelmiş, bundan şikayet etmiş arkadaş. Bu kadar tembel olmayın yahu!

FTP Bağlantısı kopuyormuş, natro.com'a bile ulaşamıyormuş :D Ben her zaman natro.com'a da sitelerime de ulaşabiliyorum. FTP sorunu da yaşamıyorum.

Ek Olarak:

tatilmekan adlı üyeden alıntı

Natromu en az 3 yıl çalıştım o eski natro değil artık büyüyeceğiz diye derşeyi dağıttılar. bütün sitelerimi turhosta taşıdım. orda bir tane sitem kaldı 3-5 dk da bir kopuyor. ve bu 1-2 yıldır bu şekilde çözmüyorlar. çözdük diyorlar. 1 ay sonra yine aynı.

dostum aynı firmadan mı bahsediyoruz? şaşırdım şimdi :confused: benim site kapanmıyor? natro.com değil mi?

wmaraci
Konuyu toplam 6 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 6 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al