freelance iş ilanları

Bilgeadam Yazılım Eğitimi Hakkında Görüşleriniz?

10 Mesajlar 3.971 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

notumundunyasi notumundunyasi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Elektrik Elektronik Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 351
  • Beğeniler 97 / 69
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar Bilgeadama java eğitimi için başvurmak istiyorum ancak firma yazılım hakkında yeterli midir? Fiyatları çok yüksek ikileme düştüm bilen arkadaşlar var ise olumlu olumsuz yorumlarınızı bekliyorum. Veya tavsiye edebileceğiniz kurumlar var ise yazabilirsiniz.

wmaraci
reklam

xmen14 xmen14 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Programcı
  • Konum Bolu
  • Ad Soyad M** İ**
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 27 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Hangi düzeyde eğitim alacaksınız?

burakisci burakisci Wordpress Tema Yapımcısı Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Wordpress Tema Yapımcısı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** i**
  • Mesajlar 1897
  • Beğeniler 371 / 522
  • Ticaret 23, (%100)
Gidenler bilgi verse iyi olur, bende düşünmüyor değilim ancak daha önce okuduğum yorumlardan verilen eğitime göre o parayı hak etmediklerini duymuştum ama yine de birinci ağızdan giden biri anlatsa görüşlerini iyi olur.

balporsugu balporsugu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 510
  • Beğeniler 85 / 84
  • Ticaret 3, (%67)
ben bilgisayar mühendisiyim benim kardeşim ve eşim gitti zamanında.eğitimleri hakkında çok uzun konuşmadan anlatıcam eğer hocasına gelirsen çok iyi eğitim alırsın ama ne olursa olsun dünyanın en iyi yerinde de eğitim alsan iş sana kalıyor.sana pasta yapmasını anlatıyorlar yapması sana kalıyor.kardeşim ve eşim microsoft eğitimi aldılar mssql asp.net framework gibi microsoft teknolojilerinin alt yazılım dillerinden eğitim aldılar oldukça başarılıydı ben bile videoları açıp izliyordum.ama hoca çok başarılıydı.şuanda hangi hocalar var tam bilmiyorum ama hocayı iyi araştır.birde eğer öğrenmen kolay ise önce online eğitim al.udemy gibi yazılım firmalarından.kendin bak anlamazsan git
notumundunyasi

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 16.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 351
  • Beğeniler 97 / 69
  • Ticaret 0, (%0)

xmen14 adlı üyeden alıntı

Hangi düzeyde eğitim alacaksınız?

Java Android eğitimi alacağım 10.000tl ye yakın bir fiyat önerdiler değer mi acaba?

• Üyelik 16.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 351
  • Beğeniler 97 / 69
  • Ticaret 0, (%0)

burakisci adlı üyeden alıntı

Gidenler bilgi verse iyi olur, bende düşünmüyor değilim ancak daha önce okuduğum yorumlardan verilen eğitime göre o parayı hak etmediklerini duymuştum ama yine de birinci ağızdan giden biri anlatsa görüşlerini iyi olur.

aynen bende o yorumları gorunce ikileme düştum adamlar sırf site açmış ba mağdurları diye 1 kesim övüyor diğer kesim mağdur oluyor anlamadım

xmen14 xmen14 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Programcı
  • Konum Bolu
  • Ad Soyad M** İ**
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 27 / 7
  • Ticaret 0, (%0)

notumundunyasi adlı üyeden alıntı

Java Android eğitimi alacağım 10.000tl ye yakın bir fiyat önerdiler değer mi acaba?

Bolu da elginkanvakfı var. Ücretsiz kurslar düzenliyor.

THEX3T4R THEX3T4R @Back-End Developer. Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek @Back-End Developer.
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad R** E**
  • Mesajlar 693
  • Beğeniler 24 / 200
  • Ticaret 1, (%100)
coder.com.tr var bende burayı bir düşünüyorum yarın arayıp bilgi alıcam Bilge adam'da benim istediğim diller yok :D
adm34 notumundunyasi

kişi bu mesajı beğendi.

THEX3T4R THEX3T4R @Back-End Developer. Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek @Back-End Developer.
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad R** E**
  • Mesajlar 693
  • Beğeniler 24 / 200
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam ben coder.com.tr ile görüştüm güzel bir eğitim için 3500 TL dediler yazılım uzmanlığı içinde 2500 TL Dediler (indirimsiz düz fiyat) verdikleri eğitimlere baktım değer gibi.

FTHY FTHY WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 14 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
Ben Bilgeadam da eğitim aldım. 800 saatlik bir asp.net eğitimi idi. Eğitim almadan önce asp.net üzerine hiç bir bilgim yoktu ama eğitim bitirir bitirmez yazılım geliştirme uzmanı olarak işe başladım. İşkur desteği ile 100% burslu eğitim alabiliyorsunuz hatta üzerine aylık 400 tl işkurdan para alıyorsunuz. Ve işkur eğitimleri java, asp.net, ağ güvenliği ve mobil olarak 4 çeşit mevcuttur.

İşkur bursu ile eğitim almanın iki önşartları var:
-Sayısal bir bölümden lisans veya önlisans mezunu olmanız.
-Sigortalı bir işte çalışmıyor olmanız.

Eğer bu şartları sağlıyorsanız gokhan.emniyetli@bilgeadam.com mail adresine İşkur desteği ile eğitim almak istediğinizi belirten bir mail atınız. Çok kaliteli bir hocadır size dönüş yapacaktır.

Eğitimi paralı almaya gelince arkadaşların dediği gibi hangi hocaya düştüğünüz kadar sizin çabanız da çok önemli. Ben eğitim süreci boyunca insan üstü bir efor sarf ederek eğitimden istediğimi alarak ayrıldım. Diğer çoğu arkadaş (belkide eğitime bedava geldikleri içindir) çok çabalamadılar ve iş bulamadılar.

**Unutmayın ki, yazılım öğrenmek çok kolay mesele öğrendiklerinizi kullanabilmektir. 3 yaşındaki bir çocuğa satranç taşlarını ve taşların hareketlerini öğretebilirsiniz. Ama onlardan strateji geliştirmesini ve oyunu mantıklı oynamasını bekleyemezsiniz. Yazılımda böyle bir şeydir. Mesele öğrenilenleri kullanabilmek.
hasanali Doruk ozturkm2

kişi bu mesajı beğendi.

kodblogum.com
wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al