wmaraci reklam

Bursa'da Yazılım Kursu ?

27 Mesajlar 6.347 Okunma
wmaraci reklam

canfidelity canfidelity WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 05.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Görsel İletişim Tasarımı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 146
  • Beğeniler 85 / 22
  • Ticaret 6, (%100)

KOSEOGLUAVI adlı üyeden alıntı

Hocam Bursa 'da yaşayıp Butgem'i duymadıysanız büyük kayıp olmuş sizin için tamamen ücretsiz yeter ilk elemeleri geçin "Zor Değil" kurs süresi boyunca ücretsiz diploma almaya hak kazanırsanız 50tl..

Kurs cidden kaliteli eğitim veriliyor yakın tanıdıklarımdan biliyorum. Busmek , Osmek 'te var ama bölüm var mı bilmiyorum. Ama tr 'de en kaliteli eğitim sıfır fiyata hayatta öyle kalite göremessin. Yakın arkadaşlarım asp.net c# eğitimine gitti yani web gelişim kursuna 6 ay sürdü kaliteli..

hocam onları biliyordum da eğitim açısından şüphe duymuştum eğer sizin dediğiniz gibiyse derhal kayıt olabilirim kayıt var ise. Butgem'i mi öneriyorsunuz busmek mi ?

wmaraci
reklam

DORTBES DORTBES Social Engineer Kullanıcı
  • Üyelik 03.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Emekli
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 312
  • Beğeniler 84 / 83
  • Ticaret 44, (%100)

canfidelity adlı üyeden alıntı

hocam onları biliyordum da eğitim açısından şüphe duymuştum eğer sizin dediğiniz gibiyse derhal kayıt olabilirim kayıt var ise. Butgem'i mi öneriyorsunuz busmek mi ?

Butgem hocam ben yakın arkadaşlarımdan gördüm cidden iyi. Ve TR 'de kesin en büyük kurs'tur bina olarak 4 büyük fabrika şeklinde :D Eğitim için Örnek: Makina bölümüne özel fabrika alanı var.Yani şansınızı deneyin bu sadece bir ÖNERİM.
canfidelity

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 05.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 146
  • Beğeniler 85 / 22
  • Ticaret 6, (%100)

Baktım da en az meslek lisesi mezunu yazıyor ben düz lise mezunuyum :D işte benim şansım bu :D peki busmek ve osmek için ne düşünüyorsunz ?

• Üyelik 03.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Emekli
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 312
  • Beğeniler 84 / 83
  • Ticaret 44, (%100)

Baktım da en az meslek lisesi mezunu yazıyor ben düz lise mezunuyum :D işte benim şansım bu :D peki busmek ve osmek için ne düşünüyorsunz ?

Yine arayıp şansınızı deneyin hocam lise belki sadece yeterli olur direk vazgecmeyin.

wmaraci
wmaraci

RadiKaL RadiKaL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Çiftçi
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 1304
  • Beğeniler 281 / 398
  • Ticaret 8, (%100)
Bilisjmden uzak dur en iyisi kendin internet kaynaklarından yararlan. Denemek için kurslarına girdim hocaya ben ders verecektim o kadar kötü yani

• Üyelik 05.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 146
  • Beğeniler 85 / 22
  • Ticaret 6, (%100)

Yine arayıp şansınızı deneyin hocam lise belki sadece yeterli olur direk vazgecmeyin.

Arayıp soracağım tabi :) ama olmazsa busmek ve osmek e bakmak isterim o kurumlar hakkında bir bilgin var mı hocam? eğitim düzeyleri nasıl ?

• Üyelik 05.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 146
  • Beğeniler 85 / 22
  • Ticaret 6, (%100)

RadiKaL adlı üyeden alıntı

Bilisjmden uzak dur en iyisi kendin internet kaynaklarından yararlan. Denemek için kurslarına girdim hocaya ben ders verecektim o kadar kötü yani

Hocam bu ne böyle her yer vasat :D var mı önereceğiniz bir yer. Birde hocam internetten öğrenilir eyvallah'ta bu kişiden kişiye değişiyor illa bir insan eli değmesi lazım öyle söyliyeyim.

• Üyelik 03.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Emekli
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 312
  • Beğeniler 84 / 83
  • Ticaret 44, (%100)

Hocam bu ne böyle her yer vasat :D var mı önereceğiniz bir yer. Birde hocam internetten öğrenilir eyvallah'ta bu kişiden kişiye değişiyor illa bir insan eli değmesi lazım öyle söyliyeyim.

Kurstan kursa değişiyor hocam giden arkadaşlarım x şirketinde çalışıyordu zaten ekstra bilgi için gitti çokta işini gördü söylemesine göre bilge adamdan gelenler varmış. Şansınızı her zaman deneyin derim hocam :)

• Üyelik 05.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 146
  • Beğeniler 85 / 22
  • Ticaret 6, (%100)

Kurstan kursa değişiyor hocam giden arkadaşlarım x şirketinde çalışıyordu zaten ekstra bilgi için gitti çokta işini gördü söylemesine göre bilge adamdan gelenler varmış. Şansınızı her zaman deneyin derim hocam :)

tavsiyelerinizi dikkate alıyorum hocam teşekkürler :)

• Üyelik 03.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Emekli
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 312
  • Beğeniler 84 / 83
  • Ticaret 44, (%100)

tavsiyelerinizi dikkate alıyorum hocam teşekkürler :)

Bu arada ücretsiz zaten hocam denemenin hiç bir zararı yok evde boş durup (Genel Olara Yanlış Anlaşılmasın) düşünmekten veya iş işten geçtikten sonra pişman olmanın faydası yok :D Tam yeri ve zamanında denenmeli her şey :D

- Ünlü Düşünür KOSEOGLUAVI :D :D
canfidelity

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al