haber58 Hadisi yazmışsın ama sanırım okumamışsın. "Ehli olmayan" kişiden bahsediyor. Yani sen veya ben cumhurbaşkanı olsak bu söylediğin olabilir. Ama şu an söylemeye çalıştığın kişi zaten bu işin ehli. Kaç senedir ülkeyi yönetiyor, o yüzden bu hadis biraz yerinde olmamış.

Şehitlerimize Rabbim Rahmet etsin. ALLAH Acılı Ana ve Babalarının yar ve yardımcısı olsun.

Bunu nasıl siyasi politika malzemesi yapıyorsunuz anlamış değilim. Rus uçağı düşürüldüğünde "Amannn bizi savaşa sokacaklar ya hiç siyaset bilmiyorlar, savaşa hazır değilim, annemin eteğinin altına saklanayım" zihniyetinde olan insanlar şimdi "Rusya askerlerimizi vurdu ve biz birşey yapamıyoruz" muhabbetine giriyorlar. İşte bunlara çok şaşırıyorum. Madem çok delikanlıydın rus uçağı düşürüldüğünde de "Helal olsun, Angajman kuralları uygulanmış, takdir ediyorum" deseydin.

Neyse.. sanırım bu forumda ben bunları çok tartıştım, Anlatabildiğim şey karşımdakinin anladığı kadarı.

İyi forumlar.

Kingjames size olayı özetlemiş, bizim ne işimiz var elbab'ta diyenlere gelsin o da. Biz Elbab'a girmeseydik, IŞİD Şanlıurfa'dan ülkeye girecekti. He o zaman da sınırını bile koruyamıyor olurdu gerçi :)))