Seo Hizmetinin Paketi Olmaz Her Paket Backlink Diger Sitelerde Kullanilmaz Yararindan Cok Zararriniza Olmaktadir Anlik 3 Gunluk Birinci Siraya Cikip Diger Zamanlarda ilk 500de Bile Olmazsiniz Sitenizin İc seo Ayari guvenlik Ayarlari Yapilmadan Backlink Gibi yuzde 5lik kisimla maximum 1 haftalik anasayfada durmaniz zararli olup spama girme riskiniz yuzde 99 olmaktadir simdi Gelelim Konuya Benim Calisma Mantigim Farklidir Sitenizin Linkini Gondermenizi ister Tam Kampsamli Analiz Eder artilari eksilerini Size Rapor Atarim Benim Fiyatim Biraz Pahali Gelebilir Cunku Gercek Seo Fiyatina Gore Fiyatlarla Seo Yapiyorum 5tl 10tl 15 tl degil fiyatlar seoda sitenizin linkini gonderdiginiz takdirde maximum 6 saatte kapsamli analiz raporu hatalari metinli ve gorsel Olarak verdiginiz mail adresine atarim ve calismak istemeniz sirasinda sozlesme atar maddelerde anlasirsak ön kapora alinip islemlere baslar diger ödeme ise calismanin meyvesini alindigi zaman alinmaktadir raporlamalar 2haftada bir olmaktadir sizde sitenizdeki hatalarini analiz yaptirmak ve calismak isterseniz pmden mail adresinizi ve site adresinizi gondermeniz yeterli olmaktadir analizler raporlama ucretsiz olup daha iyi anlamaniz icindir tekrar diyorum seonun paketi olmaz hersitenin calismasi farklidir sitenize dogal seo ile kalici olarak yerinizde durmak isterseniz ulasabilirsiniz anlastigimiz takdirde sitenize calismalara baslanip 2 haftada bir rapor atilacaktir referanslarimi musterilerimin gizliligi ve izni olmadan koymuyorum 650 adetten fazla yuksek kelimede ilk sayfada en asaga 1 yildir olan musterilerim mevcuttur dilerseniz ozelden gorusturme sansim mevcuttur herkese hayirli forumlar