wmaraci reklam
lidertakipci

Wordpress Slider

3 Mesajlar 584 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ahmedy55 ahmedy55 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek IT
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 79
  • Beğeniler 20 / 11
  • Ticaret 5, (%100)
Merhaba,
arkadaşlar dün tema arayışı içerisindeydim. Forumdan birisi tam istediğim şekilde tema linki attı. Temayı kurdum ancak slider kısmını ayarlayamıyorum. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Kurmaya çalıştığım tema : https://gracethemes.com/themes/free-it-wordpress-theme/

acaba eklenti felan mı eklemem gerekiyor ?

wmaraci
reklam

omurolgunay omurolgunay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek WordPress Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** O**
  • Mesajlar 236
  • Beğeniler 13 / 66
  • Ticaret 1, (%100)
Sizin için temayı indirdim kurdum fakat görsel çok ilginç bir yöntemle çekilmiş hazırsanız başlıyorum.

Öncelikle rastgele boş bir sayfa oluşturun Dashboard > Pages > Add New

Bu sayfanın Başlığı Sliderdeki Yazı oluyor , Featured Image kısmına yüklediğiniz görselde sliderin görseli oluyor.

Bu sayfayı Slider için seçmek içinde .Dashboard > Customize > Slider Settings >Select page for slide one Buradan oluşturduğunuz sayfayı seçiyorsunuz.

Ve evet sadece üç adet hakkınız var.

İlk defa böyle saçma bir tarzla karşılaştım açtım kodlara baktım bildiğiniz bu şekilde yapmışlar.
ismail ahmedy55

kişi bu mesajı beğendi.

www.omurolgunay.com
www.klbtasarim.com
www.hareketlikablotasiyici.com

ahmedy55 ahmedy55 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek IT
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 79
  • Beğeniler 20 / 11
  • Ticaret 5, (%100)

omurolgunay adlı üyeden alıntı

Sizin için temayı indirdim kurdum fakat görsel çok ilginç bir yöntemle çekilmiş hazırsanız başlıyorum.

Öncelikle rastgele boş bir sayfa oluşturun Dashboard > Pages > Add New

Bu sayfanın Başlığı Sliderdeki Yazı oluyor , Featured Image kısmına yüklediğiniz görselde sliderin görseli oluyor.

Bu sayfayı Slider için seçmek içinde .Dashboard > Customize > Slider Settings >Select page for slide one Buradan oluşturduğunuz sayfayı seçiyorsunuz.

Ve evet sadece üç adet hakkınız var.

İlk defa böyle saçma bir tarzla karşılaştım açtım kodlara baktım bildiğiniz bu şekilde yapmışlar.

Hocam yardımınız için çok teşekkür ediyorum. Dediğiniz işlemleri tek tek uyguladım ve sonunda başardım :) Dediğiniz gibi biraz saçma ama işimi şimdilik görür en azından

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al