wmaraci reklam

YazarKafe Üyelik :/

23 Mesajlar 5.162 Okunma
smmexpress

ugursaglam ugursaglam Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Blog Yazarı
  • Mesajlar 126
  • Beğeniler 5 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

sasaleyte adlı üyeden alıntı

abuk sabuk siteler yazar kafeye içerik gönderiyor mail attım kalıp mesajlardan birini yollamışlar abuk sabuk saçma salak editörleri var o sistemin

Bak Şimdi Bumrangra Laf Ettirmem.Adamlar İşin Kralını Yapıyorlar.Bence Sen Yanlış Düşünüyorsun.Diğer Arkadaş İçinde Yazar Kafe Backlink İçin Değil Ziyaretçi İçindir

wmaraci
reklam

MammaLi MammaLi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 31
  • Beğeniler 0 / 20
  • Ticaret 0, (%0)

ugursaglam adlı üyeden alıntı

Bak Şimdi Bumrangra Laf Ettirmem.Adamlar İşin Kralını Yapıyorlar.Bence Sen Yanlış Düşünüyorsun.Diğer Arkadaş İçinde Yazar Kafe Backlink İçin Değil Ziyaretçi İçindir

Anlatmak istediğimi anlayamamışsın.Diyorum ki site yazılarım altında yayının orijinal kaynağı olan blogumu refere etmediler.Yani sanki ben sadece onlar için yazmış gibi oldum.
Her neyse kimseyle polemiğe girecek falan değilim.Ayrıca bumerang kesinlikle kaliteli,işini düzgün yapan editörlerin bulunduğu bir site değil.İnsanları yanlış yönlendirmeyin.Tamam size kıyak geçiyor olabilirler ama kesinlikle standartları olmayan lakayıt bi sistemleri var.

ugursaglam ugursaglam Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Blog Yazarı
  • Mesajlar 126
  • Beğeniler 5 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

MammaLi adlı üyeden alıntı

Anlatmak istediğimi anlayamamışsın.Diyorum ki site yazılarım altında yayının orijinal kaynağı olan blogumu refere etmediler.Yani sanki ben sadece onlar için yazmış gibi oldum.
Her neyse kimseyle polemiğe girecek falan değilim.Ayrıca bumerang kesinlikle kaliteli,işini düzgün yapan editörlerin bulunduğu bir site değil.İnsanları yanlış yönlendirmeyin.Tamam size kıyak geçiyor olabilirler ama kesinlikle standartları olmayan lakayıt bi sistemleri var.

Bana kıyak geçtiği felan yok Bumerangtan memnun birçok site sahibi var.Gerisi size kalmış

aerakman aerakman WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ekonomi ve Finans
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 517
  • Beğeniler 37 / 98
  • Ticaret 0, (%0)

Bipixel adlı üyeden alıntı

Bende Öğrenmiş Oldum Konuyu Açan Arkadaşa Teşekkürler :)

Rica ederim :)

wmaraci
wmaraci

Atakan Atakan Emekli. Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek -
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 6139
  • Beğeniler 2442 / 2410
  • Ticaret 12, (%100)
Bumerang'a yeni başladığımda mail atmıştım ve hemen üyelik tipimi yükseltip Yazarkafe'ye içerik gönderebilmemi sağlamışlardı. Aradan baya zaman geçti ve Bumerang'ın gerçekten boş bir uğraş olduğunun farkına vardım, bıraktım... :)

sasaleyte sasaleyte WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 539
  • Beğeniler 25 / 69
  • Ticaret 1, (%100)

Babasının sitesi mi de laf ettirmiyor bu arkadaş herkes haddini bilsin seviyeli yorumlar yapsın

Atakan Atakan Emekli. Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek -
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 6139
  • Beğeniler 2442 / 2410
  • Ticaret 12, (%100)

Kısa zamanda gerçeği görecek ve hak vereceksiniz... :)
Ben de ilk başlarda aynı yorumları yapıyordum, tüm arkadaşlarıma aynı şeyleri söylüyordum. Taaa ki aşağıdaki duruma kadar;

sasaleyte adlı üyeden alıntı

abuk sabuk siteler yazar kafeye içerik gönderiyor mail attım kalıp mesajlardan birini yollamışlar abuk sabuk saçma sapan editörleri var o sistemin

------

Üzgünüm ama artık durum böyle.
Defalarca yazdım, mail attım ama tınlamadılar.
Yazarkafe'yi daha elit hale getirin, çöp siteler ile gerçekten kaliteli ve Yazarkafe'de yayınlanmayı hak eden sitelerin yazılarını onaylayın dedim ama dikkate almadılar...

Hürriyet'deki bir haberi tamamiyle ve hiçbir değişiklik yapmadan yayınlayan sitelerin yazısı da Yazarkafe'de, uzun uğraşlar sonucu gerçekten emek sarfedip uğraşanların yazıları da Yazarkafe'de... Hadi bunu geçtim, bir sıralama da yok. Sizden sonra içerik gönderenin yazısı sizden önce yayınlanıyor. Berbat bir sistem.

Zamanında iyiki bırakmışım Bumerang'ı.

-----

Konu Bumerang nasıl konusuna döndü ama yapacak birşey yok, tutamadım kendimi :)

MammaLi MammaLi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 31
  • Beğeniler 0 / 20
  • Ticaret 0, (%0)
Teşekkürler sonunda benim gibi düşünen birileriyle karşılaştım.
Atakan

kişi bu mesajı beğendi.

digidukkan digidukkan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Meslek
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1194
  • Beğeniler 1 / 269
  • Ticaret 5, (%100)

Atakan adlı üyeden alıntı

Kısa zamanda gerçeği görecek ve hak vereceksiniz... :)
Ben de ilk başlarda aynı yorumları yapıyordum, tüm arkadaşlarıma aynı şeyleri söylüyordum. Taaa ki aşağıdaki duruma kadar;

------

Üzgünüm ama artık durum böyle.
Defalarca yazdım, mail attım ama tınlamadılar.
Yazarkafe'yi daha elit hale getirin, çöp siteler ile gerçekten kaliteli ve Yazarkafe'de yayınlanmayı hak eden sitelerin yazılarını onaylayın dedim ama dikkate almadılar...

Hürriyet'deki bir haberi tamamiyle ve hiçbir değişiklik yapmadan yayınlayan sitelerin yazısı da Yazarkafe'de, uzun uğraşlar sonucu gerçekten emek sarfedip uğraşanların yazıları da Yazarkafe'de... Hadi bunu geçtim, bir sıralama da yok. Sizden sonra içerik gönderenin yazısı sizden önce yayınlanıyor. Berbat bir sistem.

Zamanında iyiki bırakmışım Bumerang'ı.

-----

Konu Bumerang nasıl konusuna döndü ama yapacak birşey yok, tutamadım kendimi :)

birazcık içini döktün gibi oldu :) dök dök rahatlarsın biz hep burdayız, dinleriz :)
Atakan

kişi bu mesajı beğendi.

aerakman aerakman WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ekonomi ve Finans
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 517
  • Beğeniler 37 / 98
  • Ticaret 0, (%0)
Bumerang boş bende bıraktım hatta içerisinde 30TL filan olmalı :) Ziyaretçi sayısı artıyor o kadar onun da yararı yok bende bıraktım fakat yazarkafe üyeliğini merak ettiğim için sordum teşekkürler herkese!

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al