wmaraci reklam

Başkanlığa EVET diyorum işte şartlarım...

65 Mesajlar 9.257 Okunma
smmexpress

ismail03 ismail03 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Ameliyathane Hemşiresi
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad I** Ç**
  • Mesajlar 2633
  • Beğeniler 344 / 487
  • Ticaret 12, (%100)

buzmavisi adlı üyeden alıntı

Devlet tekli sistemden kurtuldu smdi tekrar gecmek icin seçim yapiliyor evet diyenin akli yoktur. Ulkeyi yonetenleri hak seçer. Ayrica yargi bagimsiz olmalidir. Yoksa cumhurbaşkanı ni nah yargilarsiniz.

Bırakın hocam ülkenin Doğusunu(hendek tünel patlayıcılar) PkK ile Batısını Fetö(Yurt,Darbe vs) ile Anasını ağlattılar akıllanırlar mı? hayatta akıllanmazlar bırakın versinler.

wmaraci
reklam

editorxx editorxx WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Metin Yazarı
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad R** B**
  • Mesajlar 208
  • Beğeniler 74 / 53
  • Ticaret 4, (%100)
Aşağıdaki videoyu bırakıyorum ve medya propagandasının, kirli siyasetin, bölüştürmenin nelere yol açtığını yeni nesillerde görebiliriz. Bu yüzden alimle alim olun cahille cahil olmayın. Çiftçisine ananı al git, oy verenine senin oyuna ihtiyacım yok diyen birisine oy verenler bunlar. Daha neler söylenir de zaman kaybı. Biz bunlarla aynı ülkede yaşıyor muşuz haberimiz yokmuş sadece.

https://www.youtube.com/watch?v=kECdqnkjLDs

mustix mustix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** R**
  • Mesajlar 536
  • Beğeniler 17 / 323
  • Ticaret 103, (%99)
editörx Bak bu konuda o verdiğin video ile ilgili bizim memlekete böyle kızlar lazım diyen kütleler var bu forumda. Çanakkale ruhuymuş üstelik... :D

editorxx editorxx WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Metin Yazarı
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad R** B**
  • Mesajlar 208
  • Beğeniler 74 / 53
  • Ticaret 4, (%100)
mustix Bunları görünce ve duyunca ortamdan uzaklaşmak lazım. Yapacak bir şey yok. Türkiye'nin gerçekleri bunlar şu anda. Ruhlarına kadar işlemiş kin, nefret ve ayrımcılık. Bir çocuğun hayali nasıl idamı getirmek olabilir ya? Bu nasıl psikopatça bir fikir? Hangi aile, hangi öğretmen, hangi eğitim sistemi, hangi medya, hangi hükümet bunlara bunları öğretiyor? Biz küçükken doktor olacağız, öğretmen olacağız, sanatçı olacağız diyorduk ne ara bu hallere geldik! Bunlar değil mi FETÖ, PKK ile kol kola olanlar? O zaman da söylüyorduk yanlış yapıyorsunuz vatanı bölmeye çalışıyorsunuz ama kardeşlik, demokrasi, barış martavallarıyla halkı çok güzel kandırdırlar! Şimdi zeytinyağı gibi bir de üste çıkıyorlar, yıllarca teröristlere karşı savaşmış komutanlar Osman Pamukoğlu, Engin Alan ve Erdal Sarızeybek de hayır diyor onlarda mı terörist? Yoksa Habur rezaletini yaşatanlar, OSLO'da Türkiye Cumhuriyeti Devleti adına onca insanımızı katleden, şehit eden bebek katili birisinin örgütü olan PKK ile müzakere edenler mi? Ya da, fethullah Gülen'e Türkçe Olimpiyatlarında methiye düzenler mi?

Tarih bugünleri unutacak mı zannediyorsunuz? 17-25 Aralık'ı, 15 Temmuz gerçeklerini, FETÖ'ye olan kirli ilişkilerinizi, halkı ayrıştırmanızı bölmenizi vb. birçok kötülüğünüz..

Daha neler yazılır da, ne utanırlar, ne arlanırlar bunlar, yazıklar olsun sadece!
akrepkral

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

ismail03 ismail03 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Ameliyathane Hemşiresi
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad I** Ç**
  • Mesajlar 2633
  • Beğeniler 344 / 487
  • Ticaret 12, (%100)

mustix adlı üyeden alıntı

editörx Bak bu konuda o verdiğin video ile ilgili bizim memlekete böyle kızlar lazım diyen kütleler var bu forumda. Çanakkale ruhuymuş üstelik... :D

YOrumları okudum şok oldum ciddi ciddi Helal olsun demiş. :confused:

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al