freelance iş ilanları

İngilizce sitemde Adsense sorunu(kullanıcı için gezinti vs)

7 Mesajlar 790 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

grandflash grandflash WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 103
  • Beğeniler 7 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar sitemi açalı 3 ay kadar oldu şuanda ortalama tekil kullanıcı günlük 1-1.5k civarı,sayfa gösterimi ise 1.5-2k civarında. 137 kadarda dünya genelinde sağlık magazin genel konular karışık haberim var. fakat sürekli red yiyorum adsenseden anlam veremedim.

buda gelen mail,

Aşağıda sitenizde kullanıcı deneyimini iyileştirmenize ve AdSense ölçütlerine uymanıza yardımcı olacak bazı öneriler verilmiştir:

Google reklamları gösteren sitelerin kullanıcılara yüksek bir değer sunması önemlidir. Bir yayıncı olarak, kullanıcılara sitenizi ziyaret etmek için bir neden sunan, benzersiz ve alakalı içerik sağlamalısınız.
Otomatik olarak oluşturulmuş sayfalara veya çok az orijinal içerik barındıran ya da hiç orijinal içerik barındırmayan sayfalara reklam yerleştirmeyin.
Siteniz, anlaşılır bir gezinme sistemi ve genel düzen sunarak iyi bir kullanıcı deneyimi sağlamalıdır. Kullanıcılar, sayfalarınız arasında tıklama yoluyla kolayca gezinebilmeli ve aradıkları bilgileri bulabilmelidir.

wmaraci
reklam

CloumDigital CloumDigital Cloum.com Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Dijital Reklam Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 1534
  • Beğeniler 184 / 336
  • Ticaret 68, (%100)
Siteye yeteri kadar içerik bulunmuyor demişler, en az 20 adet ve yaklaşık 400+ kelime içeren makaleyle tekrar denerseniz sonuç alacağınızı düşünüyorum. Yazılar özgün olmayabilir, sıkıntının bu olması da mümkün. Ayrıca siteye erişim sağlanmıyor şu anda.

• Üyelik 19.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 103
  • Beğeniler 7 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Tekrar deneyebilirmisin siteye girişi anlık sorun diye umuyorum.
Açıkçası 5-6 tane http://plagiarisma.net/ tarzı site denedim özgünlük kontrolü için hepsinde ortalama üstü unique çıktı ancak tam güvenemedim doğrusu bu mailler gelince. içerik dışında herhangi eklemem gereken gözümden kaçan birşey yok o zaman? tek sıkıntım içerik. peki bu içerikleri düzenli yüklemiyorum atıyorum bigün 4 bigün 7 bigün 5 bundan yana bi sıkıntı yaşarmıyım ?
son olarak da site içi gezinmeden de bahsetmiş google bundan kastı ne tam anlamadım?

erkaner erkaner WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek metaratör,inci 2.nesil yazar
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 459
  • Beğeniler 17 / 105
  • Ticaret 19, (%95)
siteye ulaşılamıyor red yemen noral tabikide birde eğer adsense o msj almandaki sebepleriden biride yazılarının özgün olmaması yani benzersiz konu sunmalısın konuların özgün değil

wmaraci
wmaraci

CloumDigital CloumDigital Cloum.com Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Dijital Reklam Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 1534
  • Beğeniler 184 / 336
  • Ticaret 68, (%100)

grandflash adlı üyeden alıntı

Tekrar deneyebilirmisin siteye girişi anlık sorun diye umuyorum.
Açıkçası 5-6 tane http://plagiarisma.net/ tarzı site denedim özgünlük kontrolü için hepsinde ortalama üstü unique çıktı ancak tam güvenemedim doğrusu bu mailler gelince. içerik dışında herhangi eklemem gereken gözümden kaçan birşey yok o zaman? tek sıkıntım içerik. peki bu içerikleri düzenli yüklemiyorum atıyorum bigün 4 bigün 7 bigün 5 bundan yana bi sıkıntı yaşarmıyım ?
son olarak da site içi gezinmeden de bahsetmiş google bundan kastı ne tam anlamadım?

http://curiouscircles.com/ site linkin bu olmalı, üstte yazdığın yanlış.

Ancak site aşırı derecede yavaş işlemekte ve asıl sıkıntı bundan kaynaklanmakta. Sunucunda veya site tasarımında bir sıkıntı olabilir, önce bu sorunu çöz.

• Üyelik 19.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 103
  • Beğeniler 7 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
aynen yanlış yazmışım :) düzelttim şimdi.
bu sabahtan beri hostumda bellek kullanımı sıkıntısı yaşıyorum anlam veremedim

"Kaynak sınırlarınızı aşmak üzeresiniz. Ziyaretçiler sitenize erişirken sorun yaşayabilir."

günlük ziyaretçi arttıktan sonra bu sorun çıktı başlangıc düzeyindeki hostingi almıştım godaddyden. ama bu sıkıntı bu sabah başladı ondan bendede şuan yavaş çalışmakta. bunla ilgili ne yapabılırım ama gunluk 1-2k kişiyle bu belleğin dolması saçma değil mi?

• Üyelik 19.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 103
  • Beğeniler 7 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

erkaner adlı üyeden alıntı

siteye ulaşılamıyor red yemen noral tabikide birde eğer adsense o msj almandaki sebepleriden biride yazılarının özgün olmaması yani benzersiz konu sunmalısın konuların özgün değil

bu content check sitelerinde özgün çıkıyor ne kadar güvenilir bu siteler?

wmaraci
Konuyu toplam 4 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 4 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al